Dodaj do ulubionych

Przepraszam Cię

25.06.22, 17:59
Przepraszam Moniu poniosły mnie emocje .Powinienem Cię błagać o przeproszenie .Trzeba sobie dać odpocząć od neta .Gdybyś coś potrzebowała to napisz .Głupiec ze mnie .Zdrowia życzę .
Obserwuj wątek
    • absurdybezsensu Re: Przepraszam Cię 26.06.22, 12:14
      "Gdybyś coś potrzebowała to napisz"

Gdybyś był choć średnio bystry, to byś zrozumiał, że jedyne czego kobiety potrzebują od ciebie, to abyś dał im święty spokój.

Nie musiałyby wtedy unikać for, kasować kont i usuwać poczty zaspamowanej niezrozumiałym bełkotem.
      • bguslawko_1 Re: Przepraszam Cię 26.06.22, 14:05
        A skąd ty wiesz z kim i co rozmawiałem .Poczta to przeszłość jest jeszcze Messenger i inne komunikatory to większości to nie ja proponowałem .Skąd ty wiesz o czym się rozmawia priv . Jedynie wiedzę czerpiesz z netowej śmieciowej informacji .
      • bezsensu_11 Re: Przepraszam Cię 30.06.22, 18:20
        absurdybezsensu napisał(a):

> "Gdybyś coś potrzebowała to napisz"
        >
        > Gdybyś był choć średnio bystry, to byś zrozumiał, że jedyne czego kobiety potrz
        > ebują od ciebie, to abyś dał im święty spokój.
        >
        > Nie musiałyby wtedy unikać for, kasować kont i usuwać poczty zaspamowanej niezr
        > ozumiałym bełkotem.
        Ale tępak ten bogusławko .Nie odróżnia dobra od zła .Chce pomagać ,a nie umie .Tępa dzida . Maile pełne bluzgów trzymał jak najdroższy skarb .Bany łapał jak głupi cep .Bo nikt sobie nie życzył sobie jego obrony .Nawet te maile co dawała mi Moni durny łeb .I patrz ma na tacy kto do niego pisze i ten średnio bystry nie łapie .A powinien .Tylko po jakiego ch...mu ktoś pisał że wróci .Po jakiego i to z przytupem .Durny pusty łeb .Pora odpocząć.Teraz kolej byś Ty sobie trochę popisała .Masz tu wiele przyjaciół .Część .

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka