julek21 25.05.02, 19:05 Mysle ze kwieto uczynil z tutejszej Psychologi Osla Lawke Forum. To sie nazywa Cenzor-Cerber nie dopuszczajacy do zycia Innosci. Brawo, mozesz byc dumny z siebie, malenki pasozycie udajacy twardziela. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kwieto Re: Psychologia a Osla Lawka Kwieta 25.05.02, 19:09 Raaaz! Dwaaa! Rownaj! A ten watek co tu robi?! Juz mi zmazac natychmiast, zeby sladu nie bylo! Raaaz! Dwaaa! Rownaj! Odpowiedz Link Zgłoś
pastwa Re: Psychologia a Osla Lawka Kwieta 25.05.02, 19:38 Kwieto wciąż czekam na moje posty, które Ci wysłałem do ocenzurowania, bo nie mam już kompletnie co pisać na forum. Odpowiedz Link Zgłoś
kwietoklon Re: Psychologia a Osla Lawka Kwieta 25.05.02, 19:44 Odpowiadam za mojego PANA: Odpoczywa przed udreka poprawiania Odpowiedz Link Zgłoś
kwieto Drogi Pastwo 25.05.02, 19:50 Musze jeszcze narzucic korekty Twojego koszmarnego stylu i sprawic aby byl on w jakis sposob zgodny z moja wizja Pastwy forumowego. Postaram sie, w drodze wyjatku zrobic to jeszcze dzisiaj, ale wiedz, ze ustepuja Ci inni forumowicze czekajacy cierpliwie w kolejce Odpowiedz Link Zgłoś
pastwa Re: Drogi Kwieto 25.05.02, 20:00 Zatem idźmy na kompromis, czyli połowa dzisiaj połowa jutro.Ach i jeszcze taka mała nieśmiała prośba, jeśli sie da, zostaw zakończenie niezmienione w poście "Widziałem zło w Oku Morskim, czy jestem opętany?” oraz nie koryguj za bardzo wstępu w "Nie zgadzam sie z Tobą forumowiczu",wiele to dla mnie znaczy. Z góry bardzo dziękuje i przepraszam forumowiczów, za wpychanie sie do kolejki. Odpowiedz Link Zgłoś
kwieto Re: Drogi Kwieto 25.05.02, 20:06 Mysle, ze to mozemy akurat zostawic, jednak niezgadzam sie na "szanowny Panie, uwazam, ze panskia przypadlosc jest niczym w porownaniu..." - nie pasuje mi to do mojej wizji Twojej osoby. Acha jeszcze "szalona milosci, jedyna, oj dyna" - na to tez sie zdecydowanie nie moge zgodzic. Odpowiedz Link Zgłoś
pastwa Re: Drogi Kwieto 25.05.02, 20:12 Już dopisuje te uwagi do "samouczka początkującego forumowicza" Twego autorstwa, który musiałem obowiązkowo zakupić, przed zarejestrowaniem swego nicka na forum GW. Ps. Pozwól ,że Cie wyręczę...."rozmowa kontrolowana, rozmowa kontrolowana..." Post nieautoryzowany. Odpowiedz Link Zgłoś
kwietoklon Re: Tani Kwieto 25.05.02, 20:17 Nalezysz do gatunku niemych ale cie oswoimy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: OLT do cenzora - podanie IP: *.wat.sdi.tpnet.pl 25.05.02, 20:15 Upraszam sie niesmialo o wydanie oficjalnego poradnika dla poczatkujacych "ile i co mozna napisac na forum psychologia" W szczegolnosci chcialabym poznac ostateczne limity samoglosek do wykorzystania w zestawieniu tygodniowym oraz postulowana srednia dlugosc zdania. Bardzo tez licze na zbior wzorcowych listow, rozdzial "technika zakladania watkow" oraz "latwe tematy dla poczatkujacych" ambitna mlodziez Odpowiedz Link Zgłoś
kwieto Re: do cenzora - podanie 25.05.02, 20:18 Dzis dopuszczalna ilosc "a" "c" i "u" to 50 razy, ale tylko malych, dla duzych limity to 13 dla "a", 5 dla "c" i 8 dla "b". Minimalne ilosci "k", "w" "j" i "d" to kolejno - 5,16,30 i 16. Pozostale literki bez ograniczen. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: OLT Re: do cenzora - podanie IP: *.wat.sdi.tpnet.pl 25.05.02, 20:33 ach, dziekuje! czy podziekowania tez wliczaja sie do limitow? czy to moze promocja? Odpowiedz Link Zgłoś
kwieto Re: do cenzora - podanie 25.05.02, 21:05 limit do trzech podziekowan na dzien Odpowiedz Link Zgłoś
iwa.ja Re: do cenzora - podanie 25.05.02, 23:42 O Jezu, nie wiedzialam, ze tu Kwieto rządzi. Ale dobrze rządzi, z pierwszego oglądcu sądząc. Kwieto, jestem z Tobą podpisano (zgrzybiała, acz wyzwolona iwa) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Margaret Re: do cenzora - podanie IP: *.swietochlowice.dialup.inetia.pl 26.05.02, 00:04 Aaaa..cccc....bbbb. dziękuję :)))))))))))))))))))))))))))))))))) i duzo uśmiechu :P Odpowiedz Link Zgłoś
ta_mar_ta Re: Psychologia a Osla Lawka Kwieta 26.05.02, 00:25 A ja narzekać nie mogę. Kwieto nie dopuścił do druku tylko kilkanaście moich postów. Najbardziej mi żal tytułów " I co widać w okienku gdy się wychylam" oraz " Dlaczego, gdy mam mroczki, trafiam na piersi" ale moge wybaczyć , bo poszło wiele innych, moim zdaniem nawet bardziej udanych. Ta_ Odpowiedz Link Zgłoś
kwieto Re: Psychologia a Osla Lawka Kwieta 26.05.02, 00:33 Ta_mar_to, Ty juz dobrze wiesz dlaczego te posty zostaly wstrzymane >:| Naczelny cenzor Rzeczypospolitej Kwieto Odpowiedz Link Zgłoś
kwietoklon Re: Psychologia a Osla Lawka Kwieta 26.05.02, 00:35 I Twoj wierny Vicek Odpowiedz Link Zgłoś
kwieto Re: Psychologia a Osla Lawka Kwieta 26.05.02, 00:53 No wlasnie klonie, zapraszam na spotkanie jutrzejsze Odpowiedz Link Zgłoś