Dodaj do ulubionych

Psychologia a Osla Lawka Kwieta

25.05.02, 19:05
Mysle ze kwieto uczynil z tutejszej Psychologi Osla Lawke Forum.
To sie nazywa Cenzor-Cerber nie dopuszczajacy do zycia Innosci.
Brawo, mozesz byc dumny z siebie, malenki pasozycie udajacy twardziela.
Obserwuj wątek
    • kwieto Re: Psychologia a Osla Lawka Kwieta 25.05.02, 19:09
      Raaaz! Dwaaa! Rownaj!
      A ten watek co tu robi?! Juz mi zmazac natychmiast, zeby sladu nie bylo!
      Raaaz! Dwaaa! Rownaj!
      • pastwa Re: Psychologia a Osla Lawka Kwieta 25.05.02, 19:38
        Kwieto wciąż czekam na moje posty, które Ci wysłałem do ocenzurowania, bo nie
        mam już kompletnie co pisać na forum.

        • kwietoklon Re: Psychologia a Osla Lawka Kwieta 25.05.02, 19:44
          Odpowiadam za mojego PANA: Odpoczywa przed udreka poprawiania
        • kwieto Drogi Pastwo 25.05.02, 19:50
          Musze jeszcze narzucic korekty Twojego koszmarnego stylu i sprawic aby byl on w
          jakis sposob zgodny z moja wizja Pastwy forumowego. Postaram sie, w drodze
          wyjatku zrobic to jeszcze dzisiaj, ale wiedz, ze ustepuja Ci inni forumowicze
          czekajacy cierpliwie w kolejce
          • pastwa Re: Drogi Kwieto 25.05.02, 20:00
            Zatem idźmy na kompromis, czyli połowa dzisiaj połowa jutro.Ach i jeszcze taka
            mała nieśmiała prośba, jeśli sie da, zostaw zakończenie niezmienione w
            poście "Widziałem zło w Oku Morskim, czy jestem opętany?” oraz nie koryguj za
            bardzo wstępu w "Nie zgadzam sie z Tobą forumowiczu",wiele to dla mnie znaczy.

            Z góry bardzo dziękuje i przepraszam forumowiczów, za wpychanie sie do kolejki.
            • kwieto Re: Drogi Kwieto 25.05.02, 20:06
              Mysle, ze to mozemy akurat zostawic, jednak niezgadzam sie na "szanowny Panie,
              uwazam, ze panskia przypadlosc jest niczym w porownaniu..." - nie pasuje mi to
              do mojej wizji Twojej osoby. Acha jeszcze "szalona milosci, jedyna, oj dyna" -
              na to tez sie zdecydowanie nie moge zgodzic.
              • pastwa Re: Drogi Kwieto 25.05.02, 20:12
                Już dopisuje te uwagi do "samouczka początkującego forumowicza" Twego
                autorstwa, który musiałem obowiązkowo zakupić, przed zarejestrowaniem swego
                nicka na forum GW.

                Ps. Pozwól ,że Cie wyręczę...."rozmowa kontrolowana, rozmowa kontrolowana..."

                Post nieautoryzowany.

                • kwietoklon Re: Tani Kwieto 25.05.02, 20:17


                  Nalezysz do gatunku niemych
                  ale cie oswoimy

          • Gość: OLT do cenzora - podanie IP: *.wat.sdi.tpnet.pl 25.05.02, 20:15
            Upraszam sie niesmialo o wydanie oficjalnego poradnika dla poczatkujacych "ile i
            co mozna napisac na forum psychologia"
            W szczegolnosci chcialabym poznac ostateczne limity samoglosek do wykorzystania w
            zestawieniu tygodniowym oraz postulowana srednia dlugosc zdania.
            Bardzo tez licze na zbior wzorcowych listow, rozdzial "technika zakladania
            watkow" oraz "latwe tematy dla poczatkujacych"

            ambitna mlodziez
            • kwieto Re: do cenzora - podanie 25.05.02, 20:18
              Dzis dopuszczalna ilosc "a" "c" i "u" to 50 razy, ale tylko malych, dla duzych
              limity to 13 dla "a", 5 dla "c" i 8 dla "b". Minimalne ilosci "k", "w" "j" i
              "d" to kolejno - 5,16,30 i 16. Pozostale literki bez ograniczen.
              • Gość: OLT Re: do cenzora - podanie IP: *.wat.sdi.tpnet.pl 25.05.02, 20:33
                ach, dziekuje!
                czy podziekowania tez wliczaja sie do limitow?
                czy to moze promocja?

                • kwieto Re: do cenzora - podanie 25.05.02, 21:05
                  limit do trzech podziekowan na dzien
                  • iwa.ja Re: do cenzora - podanie 25.05.02, 23:42
                    O Jezu, nie wiedzialam, ze tu Kwieto rządzi. Ale dobrze rządzi, z pierwszego
                    oglądcu sądząc. Kwieto, jestem z Tobą
                    podpisano (zgrzybiała, acz wyzwolona iwa)
                    • Gość: Margaret Re: do cenzora - podanie IP: *.swietochlowice.dialup.inetia.pl 26.05.02, 00:04
                      Aaaa..cccc....bbbb.
                      dziękuję
                      :))))))))))))))))))))))))))))))))))
                      i duzo uśmiechu
                      :P
    • ta_mar_ta Re: Psychologia a Osla Lawka Kwieta 26.05.02, 00:25
      A ja narzekać nie mogę.
      Kwieto nie dopuścił do druku tylko kilkanaście moich postów.

      Najbardziej mi żal tytułów " I co widać w okienku gdy się wychylam"
      oraz " Dlaczego, gdy mam mroczki, trafiam na piersi" ale moge wybaczyć , bo
      poszło wiele innych, moim zdaniem nawet bardziej udanych.

      Ta_
      • kwieto Re: Psychologia a Osla Lawka Kwieta 26.05.02, 00:33
        Ta_mar_to, Ty juz dobrze wiesz dlaczego te posty zostaly wstrzymane >:|

        Naczelny cenzor Rzeczypospolitej
        Kwieto
        • kwietoklon Re: Psychologia a Osla Lawka Kwieta 26.05.02, 00:35
          I Twoj wierny Vicek
          • kwieto Re: Psychologia a Osla Lawka Kwieta 26.05.02, 00:53
            No wlasnie klonie, zapraszam na spotkanie jutrzejsze
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka