Dodaj do ulubionych

uniwersalny język

21.10.05, 20:58
muzyka...

tak, czy nie?
:)
Obserwuj wątek
    • ala-a Re: uniwersalny język 21.10.05, 20:59
      back.door napisała:

      > muzyka...
      >
      > tak, czy nie?
      > :)
      tak..
    • jan_stereo Re: uniwersalny język 21.10.05, 21:00
      o ile nie spiewaja.
    • fleuret Re: uniwersalny język 21.10.05, 21:01
      nie dla głuchego
    • luty10 Re: uniwersalny język 21.10.05, 21:06
      z calym szacunkiem, ale nie...

      muzyka jest znacznie mniej uniwersalna niz jezyk...
      • back.door Re: uniwersalny język 21.10.05, 21:11
        i ja sie nie zgaDZAM, bo, zeby zrozumiec język muzyki, wystarczy czuc...
      • optyma1 Re: uniwersalny język 21.10.05, 21:25
        Chyba jednak - tak. Kiedy słuchasz muzyki, zwykle jesteś w stanie wyczuć czy
        autor/kompozytor wyznaje Ci miłość, czy właśnie Ci opowiada, że za chwilę
        wydusi wszystkie kurki na Twoim podwórku.
        Widziałeś twarze pianistów wykonujących ostatnio Chopina? Twarze z innego kręgu
        kulturowego a emocje na nich się malujące całkiem jakoś znajome (no, może
        ekspresja nieco większa :-).
        • fleuret Re: uniwersalny język 21.10.05, 21:29
          był kiedys taki pianista pogorelic
          czy jaoś tak, co zupełnie inaczej niz wszyscy
          zagrał, bo inaczej czuł...
          • back.door Re: uniwersalny język 21.10.05, 21:31
            był inny w ekspresji....
            pamietam go:)))
            dotad wszyscy grali Chopina "sztywno", bez pasji, on go pierwszy ożywił
            )
            • fleuret Re: uniwersalny język 21.10.05, 21:35
              back.door napisała:

              > był inny w ekspresji....
              > pamietam go:)))
              > dotad wszyscy grali Chopina "sztywno", bez pasji, on go pierwszy ożywił
              > )
              tylko Marta Algerich poznała sie na nim
              • back.door Re: uniwersalny język 21.10.05, 21:37
                ten konkurs utkwil w mojej pamieci najbarziej:)
                • fleuret Re: uniwersalny język 21.10.05, 21:40
                  back.door napisała:

                  > ten konkurs utkwil w mojej pamieci najbarziej:)

                  a ja nie dostałam biletów na tegoroczny koncert laureatów buuu
              • optyma1 Re: uniwersalny język 21.10.05, 21:44
                fleuret napisała:

                > back.door napisała:
                >
                > > był inny w ekspresji....
                Taaa... Ta jego rozpięta, wręcz "romantycznie rozwiana" biała koszula... :-)

                > tylko Marta Algerich poznała sie na nim
                Paskudni plotkarze mówili, że nawet bardzo... :-)

                Ale fakt: grał inaczej, niż oczekiwało tego jury. Zawsze byłam ciekawa, który
                sposób interpretacji bardziej podobałby się Chopinowi: szkoła czy fortepian w
                drzazgi (przy szacunku dla nut).
    • istna Re: uniwersalny język 21.10.05, 21:28
      Nonsens:)
      • back.door Re: uniwersalny język 21.10.05, 22:11
        bo?
        znasz pewnie bardziej?
        uniwersalny....
        • istna Re: uniwersalny język 21.10.05, 22:19
          Moim zdaniem to slogan, który ładnie brzmi, nic więcej.
          Nie ma czegoś takiego jak "muzyka". Jest milion pięć rodzajów muzyki. I można
          się doskonale NIE dogadać:)
    • komandos57 ja to widze inaczej 21.10.05, 22:14
      back.door napisała:

      > muzyka...
      >
      > tak, czy nie?
      > :)
      xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
      nie kicia.to jezyk penetrujacy twoje dziury.wypucuj je wpierw..a i tak otrzymasz
      gumowy ogor i klap z buta w siedzisko!
      • back.door Re: ja to widze inaczej 21.10.05, 22:15
        ogory lubie, malpeczko- kiszone:)))
        buzka..........................................
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka