03.11.05, 21:05

Obserwuj wątek
    • spiral_architect Re: Cz 03.11.05, 21:07
      Ten watek pojawil sie przez przypadkowe nacisniecie klawisza enter, w momencie
      kiedy pisalem "ode do Rybologa". Oda powstanie zaraz, watkiem sie prosze nie
      przejmowac. Rybologiem tez.
      • rybolog Re: Cz 03.11.05, 21:35
        "ode"...hahaha:)))
        • spiral_architect Re: Cz 03.11.05, 21:36
          Fakt rybolog, tutaj nalezy przyznac Ci racje. Miej tez cos od zycia :)))
          • rybolog Re: Cz 03.11.05, 21:40
            Kazdy cos musi miec, no nie:))) hahaha:)))
            • spiral_architect Re: Cz 03.11.05, 21:43
              Nie "hahahaha" tylko "buhahahahaha". Jak sie uczyc, to od najlepszych.

              Co bys chcial dostac rybolog, w zamian za co juz bys nigdy na tym forum nie
              napisal ?
              • rybolog Re: Cz 03.11.05, 21:55
                O nie, sa najlepsi od buhahahaha i od hahahaha, prosze nie mylic tych dwoch
                dyscyplin sportu:)))

                Co chcialbym dostac? Przepustke do nieba:))) Taka bez kolejki. Tesknie za
                rodzicami:))) Lubilem ich:))) I oni mnie chyba tez, zona to nie to samo:))) Ale
                musze sie corki zapytac, nie zostawie jej z matka, o nie:)))
    • rybolog Re: Cz 03.11.05, 21:57
      Cz


      • rybolog Re: Cz 03.11.05, 21:59
        Cz, sorry, ide juz...ale nic sie martw bo: I'll be right behind you:)))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka