spiral_architect Re: Cz 03.11.05, 21:07 Ten watek pojawil sie przez przypadkowe nacisniecie klawisza enter, w momencie kiedy pisalem "ode do Rybologa". Oda powstanie zaraz, watkiem sie prosze nie przejmowac. Rybologiem tez. Odpowiedz Link Zgłoś
spiral_architect Re: Cz 03.11.05, 21:36 Fakt rybolog, tutaj nalezy przyznac Ci racje. Miej tez cos od zycia :))) Odpowiedz Link Zgłoś
spiral_architect Re: Cz 03.11.05, 21:43 Nie "hahahaha" tylko "buhahahahaha". Jak sie uczyc, to od najlepszych. Co bys chcial dostac rybolog, w zamian za co juz bys nigdy na tym forum nie napisal ? Odpowiedz Link Zgłoś
rybolog Re: Cz 03.11.05, 21:55 O nie, sa najlepsi od buhahahaha i od hahahaha, prosze nie mylic tych dwoch dyscyplin sportu:))) Co chcialbym dostac? Przepustke do nieba:))) Taka bez kolejki. Tesknie za rodzicami:))) Lubilem ich:))) I oni mnie chyba tez, zona to nie to samo:))) Ale musze sie corki zapytac, nie zostawie jej z matka, o nie:))) Odpowiedz Link Zgłoś
rybolog Re: Cz 03.11.05, 21:59 Cz, sorry, ide juz...ale nic sie martw bo: I'll be right behind you:))) Odpowiedz Link Zgłoś