stary_babsztyl
03.12.05, 19:46
Czy ktoś, kto ma problem natury osobowościowej itp może sobie pomóc w taki
sposób? Zawsze mnie to zastanawiało czy to faktycznie komuś pomaga czy tylko
to jest wyciaganie kasy? Bo jeśli ktoś ma problem,czy jest w stanie się sam
zdiagnozować na takiej podstawie,obiektywnie ocenić swój stan oraz rozpocząć
autoterapię??
Czy jest tu ktoś kto w ten sposób dostrzegł u siebie przyczynę jakiegoś
problemu i ją wyeliminował w sposób całkowity albo choć połowiczny?