moc_ca
12.04.06, 23:50
Już tu nie bywam ale ciągle pamiętam stare, dobre czasy. Dobrze nam było mimo
sporow (czasem kłótni) ... ale zawsze ciekawie.
Jesteście jeszcze tu?
Jak żyjecie? Piszecie gdzieś, bywacie na portalu Gazety?
Wszystkim starym forumkom i forumowiczom życzę wesołych, mile spędzonych
Świąt, wiosennego zapachu młodej trawki, odgłosów ptasich treli i smacznego
jajka! :-)
Do zobaczyska na forum Psychologia w lepszych czasach Alfiko, Witch, Imagine,
Ziemiomorze, Pastwo, Marusiu_ogoniok, Carduus, Fnollu, Richelieu, Opty,
Olku13, Rybologu, Malone, Jmx, Czarnycharakterze, Matiasie_sammer,
Kardiologu, Cosso, Kvinno, Malwino, Luty, Procesorko, Mały Księciu, Zła
kobieto, Mary_ann, Trzcino, Roseanne, Kwieto, Olt, Komandosie, Kamforo,
Renko, Inko_sama, Ta_mar_to, Babo żono, Azie, Krishu, Melbo, Vicco, Oaku,
qw5 ... wiecej grzechow nie pamiętam za co bardzo przepraszam. :-)))
pozdrawiam jedząc MURZYNKA i PODGLĄDAJĄC PRZEZ OKIENKO W ŁAZIENCE! ;-)
moc_ca