Dodaj do ulubionych

Świątecznie do starych Psów :-)

12.04.06, 23:50
Już tu nie bywam ale ciągle pamiętam stare, dobre czasy. Dobrze nam było mimo
sporow (czasem kłótni) ... ale zawsze ciekawie.
Jesteście jeszcze tu?
Jak żyjecie? Piszecie gdzieś, bywacie na portalu Gazety?
Wszystkim starym forumkom i forumowiczom życzę wesołych, mile spędzonych
Świąt, wiosennego zapachu młodej trawki, odgłosów ptasich treli i smacznego
jajka! :-)
Do zobaczyska na forum Psychologia w lepszych czasach Alfiko, Witch, Imagine,
Ziemiomorze, Pastwo, Marusiu_ogoniok, Carduus, Fnollu, Richelieu, Opty,
Olku13, Rybologu, Malone, Jmx, Czarnycharakterze, Matiasie_sammer,
Kardiologu, Cosso, Kvinno, Malwino, Luty, Procesorko, Mały Księciu, Zła
kobieto, Mary_ann, Trzcino, Roseanne, Kwieto, Olt, Komandosie, Kamforo,
Renko, Inko_sama, Ta_mar_to, Babo żono, Azie, Krishu, Melbo, Vicco, Oaku,
qw5 ... wiecej grzechow nie pamiętam za co bardzo przepraszam. :-)))
pozdrawiam jedząc MURZYNKA i PODGLĄDAJĄC PRZEZ OKIENKO W ŁAZIENCE! ;-)
moc_ca
Obserwuj wątek
    • zza_krzaka Re: Świątecznie do starych Psów :-) 13.04.06, 00:19
      moc_ca napisała:
      życzę wesołych, mile spędzonych
      > Świąt, wiosennego zapachu młodej trawki, odgłosów ptasich treli i smacznego
      > jajka! :-)


      też Ci dobrego - tyle ile potrzebujesz
      wtrąciła się się - zza_krzaka, bo jej się spodobało
      :)
      • spiral_architect Re: Świątecznie do starych Psów :-) 13.04.06, 00:50
        Kres i krach na nich spadł. Jeszcze jeno rybolog się gdzieś tam trzyma :)
        • procesor Re: Świątecznie do starych Psów :-) 13.04.06, 10:46
          spiral_architect napisał:
          > Kres i krach na nich spadł. Jeszcze jeno rybolog się gdzieś tam trzyma :)

          pogłoski o kresie i krachu sa mocno przesadzone ;P
          a Ryb owszem pływa ale nie jako jedyny..

          a na GW niejedno fajne forum istnieje.. :D

          dzieki za życzenia!
          i ja równiez pozdrawiam świątecznie starych.. i młodych forumowiczów też
    • ala-a Re: Świątecznie do starych i nowych 13.04.06, 13:23
      www.spdebno.ugnowytarg.pl/obrazy/wielkanoc.jpg
      • mathias_sammer Re: Świątecznie do starych i nowych 13.04.06, 13:35
        Nie klikne bo wczoraj na cos kliknalem i wyszlo your comp is infected with last
        version of internet trojan(iworm_attck_v122.02a)

        M.s.
        • ala-a Re: Świątecznie do starych i nowych 13.04.06, 19:18
          Nie klikne bo wczoraj na cos kliknalem i

          "biednemu to zawsze wiatr w oczy"?
          matias-fatalista;)))
    • mathias_sammer Re: Świątecznie do starych Psów :-) 13.04.06, 13:33

      Nie zamierzalem skladac zyczen, ale jak przeczytalem, ze mnie wtloczono w liste
      to zrobilo misie glupio, wiec tez zycze wszystkim Milych Swiat. U mnie wlasnie
      za chwile sie zaczynaja (jutro Wielki Piatek a ten w BRD jest wolny), czekam,
      zeby tylko przestalo padac i ide po ogromny kawal zamowionego miecha na
      swiateczny stol.

      Zatem zycze wszystkiego dobrego!

      M.S.
    • xy2 Moczczusia i jej psy:) 13.04.06, 15:19
      Coż za podejscie, mezczyzna ma byc jak pies na zawołanie moczczusi, ma gryźć,
      szczekać jak ktos naruszy terytorium:)

      Buzi buzi
      • malvvina swiateczne hau hau n/t 13.04.06, 15:54

        • xy2 Re: swiateczne hau hau n/t 13.04.06, 15:55
          Jak lubisz to szczekaj:)
    • paco_lopez Re: Świątecznie do starych Psów :-) 13.04.06, 15:54
      Nie przepraszaj za nie popełnione grzechy. Za to ze mnie nie pamiętasz
      zrobiłbym ci co bys chciała. Dobra ?

      Pa
      • mio.mio Re: Świątecznie do starych Psów :-) 13.04.06, 16:06
        ja predziutko przed Alfikiem zlym, bo mnie tu zywcem zezre :
        Wesolych , Wesolych, Wesolych! Alleluja!
        Ja juz teraz tylko na czacie, nareszcie wiem, jak to funkcjonuje.
        Nataszaaaaa! Tobie za kupe super zabawy wielkie dzieki.
        Niejeden dzien mi uratowalas.
        Pozdrawiam tez Jajcarza Heinricha o latynoskim wygladzie.
        I Szakala bez krztynki poczucia humoru.
        Alleluuuuuuuuja!
    • jumbojet1663 Re: Świątecznie do starych Psów :-) 13.04.06, 19:48
      Ludzie, jakie maksymalnie złośliwe i sarkastyczne życzenia złożone w białych
      rękawiczkach.

      Brawo i podziw:)
      • mio.mio Re: Świątecznie do starych Psów :-) 13.04.06, 20:36
        No widzisz, Jambo, znow sie na moja podpuche dales nabrac.
        Jambo, bwana kubwa! wesolych Swiat, Halleluja !
        • mio.mio Re: Świątecznie do starych Psów :-) 13.04.06, 20:38
          I odslon wreszcie te okna, naprawde cie nie obserwujemy...
        • jumbojet1663 Re: Świątecznie do starych Psów :-) 13.04.06, 21:09
          "pozdrawiam jedząc murzynka"... coz za przejaw sympatii:))
    • optyma1 Re: Świątecznie do starych Psów :-) 13.04.06, 22:10

      Czy Opty to ja? :-)
      Eeee... Chyba nie. Przecież tylko ja wiem, że optyma to od Opty.

      moc_ca napisała:
      > Wszystkim starym forumkom (...)
      A dlaczego starym?
      Eeee, to napewno nie ja :-)

      > Jak żyjecie? Piszecie gdzieś, bywacie na portalu Gazety?
      Piszą, piszą. Czasem nawet magicznie...

      Ciepła, mocy i niech Królik będzie z Wami!
    • moc_ca Re: Świątecznie do starych Psów :-) 13.04.06, 23:46
      ... paco_lopezie, zza_krzaka ... :-)))
      Dzięki wszystkim za odzew!Trzymajmy się cieplusio!

      ps. do paco_lopeza:
      Czemu się tak cieszysz że Cię nie pamiętam?
      Otóż pamiętam (to był chwilowy zanik pamięci- sorry)! I co teraz juz mi nie
      zrobisz tego co zechcę czy jak?! :-)
      • xy2 Re: Świątecznie do starych Psów :-) 13.04.06, 23:49
        Czy to Twoja druga połówka?:)
        • moc_ca Re: Świątecznie do starych Psów :-) 13.04.06, 23:54
          xy2 napisała:

          > Czy to Twoja druga połówka?:)
          Jaka połówka? :-) Znowu widzisz we mnie Annę Bystroń czy Cię podleczyli? Chyba
          jednak nie leczyli, bo naliczylam Cię w trzech postaciach w tym wątku,
          moja Miśko.
          Kocham Cię! :-)
          • xy2 Re: Świątecznie do starych Psów :-) 14.04.06, 21:24
            Moczczusia, podnosze wątek, bo bardzo mi się on podoba:)

            Świątecznie L
    • rybolog Re: Świątecznie do starych Psów :-) 13.04.06, 23:52
      Wesolych Swiat:)))
      • moc_ca Re: Świątecznie do starych Psów :-) 13.04.06, 23:55
        rybolog napisał:

        > Wesolych Swiat:)))

        Dobrze Cię widzieć, rybie! :-))) Dziekuję.
    • fajka13 Re: Świątecznie do starych Psów :-) 14.04.06, 00:16
      Często tu bywam-rzadziej pisze-głównie czytam.Polubiłam Wielu z tych,których
      wymieniłaś.Żałuje,że zniknęli.Bez nich to forum jakieś...blade?Przyłączam się
      do życzeń-spokojnych,ale radosnych światecznych dni.Pozdrawiam starych
      (?),młodych,i przyszłych forumowiczów
    • szakal_el Re: Świątecznie do starych Psów :-) 14.04.06, 00:36
      Ja również dołączam się do życzeń - Wesołych Świąt dla Was wszystkich:))) Oby
      spokoj nigdy Was nie opuscil i byście zawsze potrafili się cieszyć każda
      chwilą... Pozdrawiam serdecznie:)
      • mio.mio Re: Świątecznie do starych Psów :-) 14.04.06, 11:02
        szakal_el, juz tak nie jecz, nie dokuczalismy ci tak mocno.
        Ludzie zamiary maja dobre, choc nie zawsze dobrymi nam sie wydaja.
        Smiech to dystans, do siebie i problemu. Bez tego ani rusz.
      • moc_ca Świątecznie do starych Psów :-)szakal_el 14.04.06, 22:38
        Dziękuję szakalu_el, Tobie również wszystkiego dobrego, obyś tu długo pozostał
        i utemperował nieposkromionych. :-)
    • ta Stary Pies 14.04.06, 11:29
      Dziękuję, pozdrawiam, jajem się dzielę
      zdystansowana do spraw Forum tego
      ale obecna, przytomna i pamiętająca
      Ta_ vel ta_mar_ta :)
    • belladyna Re: Tez Cie pozdrawiam Moc_ca........ 14.04.06, 12:44
      Niech Ci zycie szczesci!
    • kvinna Tak, jestem :-) 14.04.06, 21:27
      Włóczę się tu i ówdzie pod innym nickiem. Ja też Was Wszystkich serdecznie całuję. Przy jajkach ;-)

      I...trochę szkoda tamtego czasu.
      Mądrego czasu.
    • b.a.s.i.a.a Re: Świątecznie do starych Psów :-) 14.04.06, 21:31
      Tylko dla Ciebie i z tej okazji :)
      baba zona
    • moc_ca Re: Świątecznie do starych Psów :-) 14.04.06, 22:40
      Jak się cieszę że jednak tu bywacie/wracacie .. jak ja! :-)
      Chyba kocham to miejsce i Was.
      pozdrawiam, całuję, wspominam ..
      moc_ca
      • xy2 Re: Świątecznie do starych Psów :-) 14.04.06, 22:55
        moc_ca napisała:

        > pozdrawiam, całuję, wspominam ..
        > moc_ca

        Ty dziękuj Bogu (nie lutemu i innym klonom), ze nie utopiłaś sie w jadzie i
        fałszu
    • wichrowe_wzgorza zyczenia 14.04.06, 23:49
      www.100lat.info/kaczki/
    • luty10 Re: Świątecznie do starych Psów :-) 15.04.06, 15:08

      niech Radosc Zmartychstania zawsze bedzie z nami...:)

      Wesolych Jajek
      i Wiosennych Kwiatkow...zyczy luty...
    • marusia_ogoniok Re: Świątecznie do starych i młodych Psów :-) 15.04.06, 16:10
      Rośnijcie wysoko i szeroko.... Młode Psy
      Widzę, że ani Wielki Piątek, Świątek czy niedziela... nic was nie powstrzyma
      od lamentu nad własnym pustocipiem i prąciołamstwem.
      Nic to... normalka,,, po staremu.
      Wesołych Świąt, Stare i Młode Sabaki...:)
      • belladyna Re: Maryska, napisz cos ciekawego... 15.04.06, 17:48
        Tak zebym sie posmiala...
        • moherowy-komandos Re: komandos57 i kwieto 15.04.06, 18:51
          Od kiedy ich nie ma? Gdzie poszli sobie? Zyja,nie zyja?
    • m.malone Re: Świątecznie do starych Psów :-) 16.04.06, 02:50
      Wszystkiego Wszystkim Najlepszego

      Fajnie że się odezwałaś Moc_ca

      MM

      ps. A kogo podglądasz w tej łazience?
      • moc_ca Re: Świątecznie do starych Psów :-) 16.04.06, 12:28
        Podglądam kogo się da, najchętniej facetów! Oni jakoś tak inaczej są zbudowani
        niż my, nie sądzisz że to ciekawe? :-)
        • rybolog Re: Świątecznie do starych Psów :-) 16.04.06, 13:46
          Ja to chodzilem do takiego miejsca gdzie byly dziury w scianie i podgladalem jak
          panienki robily rozne fajne rzeczy. Tylko tam trzeba bylo placic. Ale przestalem
          tam chodzic, jak jedna panienka do drugiej po polsku powiedziala: Ewka, ten
          zboczeniec z lupo-lornetka znowu przyszedl, teraz twoja kolej. Strasznie sie
          wtedy zedenerwowalem i przyrzeklem sobie ze wiecej tam nie pojde...:)))


          PS: Wesolych Swiat:)
          • patrycja033 Re: Świątecznie do starych Psów :-) 16.04.06, 14:17
            No widzisz, jak grzecznie cie wyrzuciły? Prawie jak Moc_ca:)
            • lollo666 Re: Świątecznie do starych Psów :-) 17.04.06, 00:03
              Moc_ca wyrzucała go, ale nikt tego nie widział
    • magia.zemsty Re: Świątecznie do starych Psów :-) 17.04.06, 18:53
      Przez dziurkę od klucza podejrzałam w jakim stanie świątecznie wracają
      samochodami i nie tylko ci najporządniejsi. Niektorym ciężko było drzwi
      otworzyc, bo nie dało się trafić kluczem do zamka:P
      Pozdrawiam świątecznie:)
    • charmaine Re: Świątecznie do starych Psów :-) 20.04.06, 22:37
      Nareszcie znajomy nick:)

    • imagiro Re: Świątecznie do starych Psów :-) 20.04.06, 23:06
      to byla kiedys paka na tym Forum ... tego nie da sie powtorzyc ...
      Wodz Imagine.
      • belladyna Re: A co tam dobrze było, będzie lepiej..:)))) 20.04.06, 23:08
      • ta Re: Świątecznie do starych Psów :-) 21.04.06, 23:48
        imagiro napisał:

        > to byla kiedys paka na tym Forum ... tego nie da sie powtorzyc ...
        > Wodz Imagine.

        Dosyć czasu upłynęło, by złapać dystans :)
        Umiesz juz postawić diagnozę, dlaczego się sypnęło ?
        W moim przekonaniu zaszkodził flirt z bylejakością.
        Miłosiernie nie wskażę... flirciarzy ;)
        Ta_
        • rybolog Re: Świątecznie do starych Psów :-) 22.04.06, 00:20
          No co Ty, jaki tam znowu flirt. Zaczela sie walka klubow, do upadlego. Za duzo
          ran i zniszczen...po czyms takim trudno jednym i drugim sie pozbierac. Ot,
          zwykle wypalenie, nic wiecej...:)
          • tea_time PoŚwiątecznie do starych Psów :-) 22.04.06, 11:17
            Hm, kiedy przeczytalam Liste NieObecnych, pomyslalam, ze chetnie spotkalabym sie z jej uczestnikami "
            na zywo", pamietajac emocje wirtualne, usmiechnelam sie na mysl, jakimze to przezyciem byloby owo
            spotkanie oko w oko;)

            Pozdrawiam serdecznie
            Tea
            • kvinna buziaki Tea :-) 22.04.06, 12:02
              Myślę...że przecież możemy pisać tu dalej. Stanowiąc sobie taki "stary nurt". Ale jakże ważny :-)
          • ta Re: Świątecznie do starych Psów :-) 07.05.06, 23:55
            rybolog napisał:

            > No co Ty, jaki tam znowu flirt [ z bylejakością]. Zaczela sie walka klubow,
            do upadlego. Za duzo
            > ran i zniszczen...po czyms takim trudno jednym i drugim sie pozbierac. Ot,
            > zwykle wypalenie, nic wiecej...:)

            Miło, że się odezwałeś :)
            Inaczej widzę powody odejścia starych psów.
            Ich nawoływania do opamiętania nazywano jednak wówczas szczekaniem ;)

            Aza wypatruję, nie odezwał się jeszcze, lub nosi już inne imię.
            Wpisuję go na listę poszukiwany/poszukiwana.
            Ahoj, staruchy
            Ta_
      • trollllllllllllllllllllllllll Re: Świątecznie do starych Psów :-) 07.05.06, 10:50
        Imagiro określil dawne czasy więzieniem
    • nattaszaa Re: Świątecznie do starych Psów :-) 25.04.06, 21:59
      Co Ty kobieto zrobiłaś:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka