shangri_la
19.04.06, 14:52
Otrzymując mnóstwo maili od ofiar perwersyjnych manipulantów, doszłam do
wniosku, że warto stworzyć listę perwersyjnych zachowań, które zauważone w
porę, mogły by skłonić do reflekcji potencjane ofiary już na początku takiej
niefortunnej znajomości a co za tym idzie nie dopuścić to zniszczenia, jakie
pozostawia po sobie wyżej wymieniony.
Co Wam się nie podobało w osobie Waszego póżniejszego prześladowcy, czym
byłyście zdumione, co Was oburzało, wykańczało nerwowo w takim toksycznym
związku?