glassempire
17.06.06, 18:39
Z jakiego zwykle powodu sad wnosi o zbadanie zasadnosci pobytu pacjenta w
szpitalu psychiatrycznym?
Czy jest to normalna procedura czy tylko uzywana w okreslonych przypadkach? W
jakich - bardzo prosze o pomoc w wyjasnieniu.