IP: *.unl.edu 04.06.03, 23:18
To moje ulubione szczekniecie gdy juz nie mam argumentu, albo ktos mnie
wkurzyl, albo juz mi sie nie chce dyskutowac. Czy macie swojego ulubionego
odstresacza , np. w stylu "kurde" albo cos w tym stylu ?
Imagine.
Obserwuj wątek
    • kwieto Eeeeeeeeetam... 05.06.03, 09:00
      • Gość: Malwina Re: Eeeeeeeeetam... IP: *.d1.club-internet.fr 05.06.03, 10:31
        przeciez wszyscy to wiedza !

        pffff
        M.
        • tea_time Kiedy slow juz brak 05.06.03, 10:44

          mowie: Tak, tak, odpowiadam jeszcze za gradobicie i koklusz":)
          Tea
          • fnoll Re: Kiedy slow juz brak 05.06.03, 11:22
            w realu robię strrrraszne miny, bo gdy brak słów - wystarczy jedno spojrzenie
            przecież
            a w necie? bo ja wiem? jakoś tu mi nigdy nie brakuje słów :))) albo przestaję
            czytać wyplujki danej lamy (np. komandosa przestałem czytać po paru postach, na
            witolda też już jestem zbyt zmęczony, re_ne czytuję tylko z poczucia misji)
    • cossa Re: a iii ty 05.06.03, 11:46
      ajc :)
      • cossa Re: rozwiniecie 05.06.03, 16:27
        gdy ktos oslabi - ajc
        gdy sama siebie oslabie swoja wypowiedza - ojc

        cossa
    • joanna_1 Re: a iii ty 05.06.03, 15:14
      " mam na ten temat swoje zdanie i całkowicie się z nim zgadzam" :-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka