Gość: Imagine
IP: *.unl.edu
04.06.03, 23:18
To moje ulubione szczekniecie gdy juz nie mam argumentu, albo ktos mnie
wkurzyl, albo juz mi sie nie chce dyskutowac. Czy macie swojego ulubionego
odstresacza , np. w stylu "kurde" albo cos w tym stylu ?
Imagine.