Dodaj do ulubionych

Lato, Lato...

17.06.07, 03:13
Lato, Lato, powiedz tato,
Czemu rozwiązań nie ma na to.
Ojcze, czemu, czemu
dane nam życ w dziękczynieniu Jemu...

Lato. (Laato) Lato wszędzie
Zwariowało, oszalało moje serce...
Lato. Lato. Powiedz luba,
Kiedy wreszcie moją będziesz...

Lato. Laato. W Świętojańską noc
Odpowiedź będzie na to...
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka