ala.l 20.07.07, 22:26 mnie ogarnia irracjonalny strach.. co mam zrobic zeby sie go pozbyc:)? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
czlowiek_powazny Re: znowu 21.07.07, 10:22 Tez tak czasem mam, nic nie rob, samo przejdzie Odpowiedz Link Zgłoś
ala.l Re: znowu 21.07.07, 14:31 czlowiek_powazny napisał: > Tez tak czasem mam, nic nie rob, samo przejdzie ach.. ale mnie zoladek boli,jak mam o tym zapomniec,nie umiem zyc z bólem. Odpowiedz Link Zgłoś
e_w_a_g_5 Re: znowu 21.07.07, 10:37 a czemu wyszłas z własnych kątów? Myslisz,że tu masz wieksze szanse? Wracaj do siebie, to Ci odpowiem...Tam bezpieczniej życzliwiej... Odpowiedz Link Zgłoś
ala.l Re: znowu 21.07.07, 14:28 bo ja uwiwielbiam to forum.._))) powiedz Ewko tutaj.. Odpowiedz Link Zgłoś
mskaiq Re: znowu 21.07.07, 14:18 Wtedy musisz byc aktywna, nie wolno siedziec bezczynnie albo chowac sie do lozka bo wtedy ten strach staje sie bardzo silny. Kiedy jestes aktywna Twoja swiadomosc jest zajeta tym czym sie zajmujesz i nie myslisz o strachu przez co go bardzo oslabiasz. Serdeczne pozdrowienia. Odpowiedz Link Zgłoś
ala.l Re: znowu 21.07.07, 14:30 dziekuje.. pomimo ze jestem aktywna,nie opuszcza mnie to uczucie:) -pewnie sie cos zlego wydarzy... Odpowiedz Link Zgłoś
ala.l Re: znowu 21.07.07, 14:33 shachar napisała: > ala, ty trolu, co sie smiejesz :) co Ty mnie imputujesz tutaj,ja mam problem... nie ma w Tobie zadnego wspolczucia..:(((dlaczego..??? Odpowiedz Link Zgłoś
e_w_a_g_5 Re: znowu 21.07.07, 14:36 jade do Ciebie. Szykuj kolacje. Juz ja Ci te strachy wybije... Odpowiedz Link Zgłoś
ala.l Re: ooo, znowu 21.07.07, 14:56 aretha04 napisała: > jakiś sabat czarownic się szykuje:) > :))) chyba spotkanie aniolkow:)) Odpowiedz Link Zgłoś
ala.l Re: znowu 21.07.07, 14:55 e_w_a_g_5 napisał: > jade do Ciebie. Szykuj kolacje. Juz ja Ci te strachy wybije... fajnie...szczekam przed domem:) Odpowiedz Link Zgłoś