aroden 08.10.07, 18:08 Wprawdzie zgadzam sie z teza, ze dwa polglowki nie tworza CALOSCI jednakze warto probowac :))) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
aroden Re: Wojna Plci? - nie dla mnie :) 08.10.07, 18:10 PS. zapomnialem tkzw. podbudowie :) forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=210&w=46811609 Odpowiedz Link Zgłoś
altinka Re: Wojna Plci? - nie dla mnie :) 08.10.07, 18:57 Jakże to optymistycznie zabrzmiało :) A ode mnie - niech zawsze przegrani będą zwycięzcami mimo wszystko - tego życzę tym co "pod tarczą, a nie na tarczy", jak to w damsko- męskim świecie bywa :) (sobie też) Odpowiedz Link Zgłoś
mona.blue Re: Wojna Plci? - nie dla mnie :) 08.10.07, 20:29 Dla mnie też nie, lepiej współpracować :) Odpowiedz Link Zgłoś
shangri.la Re: Wojna Plci? - nie dla mnie :) 08.10.07, 21:23 Małżeństwa półgówków bywają nadzwyczaj trwałe i szcześliwe. Może wystarczy szukać wyłacznie wśród równych sobie?:) Odpowiedz Link Zgłoś
aroden Re: Wojna Plci? - nie dla mnie :) 10.10.07, 11:27 naturalnie, to tez jakas opcja. zreszta, dosc czesta. przeszkadza Ci to? Odpowiedz Link Zgłoś
shangri.la Re Aroden:) 10.10.07, 16:13 Wiesz co mi przeszkadza? Brak podaży "równych mi":) A półgłówki niech sobie żyją szczęśliwie!:) Odpowiedz Link Zgłoś
aroden Re: Re Aroden:) 10.10.07, 18:20 shangri.la napisała: > Wiesz co mi przeszkadza? Brak podaży "równych mi":) Jak i tabunom innych sfrutrowanych kobiet na roznych forach :))) ciezkie jest zycie blyskotliwych Pan... co innego blyskotliwi mezczyzni - ci po blyskotliwej Pannie, biora sobie dla odmiany (na zasadzie Plodozmianu), glupiutka, lecz seksowna, wic zawsze cos w te lapy wpadnie :))) Odpowiedz Link Zgłoś
shangri.la Re: Re Aroden:) hih 10.10.07, 20:38 Mylisz się....życie błyskotliwych pań jest po prostu ciekawsze, zwłaszcza gdy błyskotliwość idzie w parze seksapealem;) Odpowiedz Link Zgłoś