Dodaj do ulubionych

Wojna Plci? - nie dla mnie :)

08.10.07, 18:08
Wprawdzie zgadzam sie z teza, ze dwa polglowki nie tworza CALOSCI
jednakze warto probowac :)))
Obserwuj wątek
    • aroden Re: Wojna Plci? - nie dla mnie :) 08.10.07, 18:10
      PS. zapomnialem tkzw. podbudowie :)
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=210&w=46811609
    • altinka Re: Wojna Plci? - nie dla mnie :) 08.10.07, 18:57
      Jakże to optymistycznie zabrzmiało :)
      A ode mnie - niech zawsze przegrani będą zwycięzcami mimo wszystko -
      tego życzę tym co "pod tarczą, a nie na tarczy", jak to w damsko-
      męskim świecie bywa :) (sobie też)
    • mona.blue Re: Wojna Plci? - nie dla mnie :) 08.10.07, 20:29
      Dla mnie też nie, lepiej współpracować :)
      • shangri.la Re: Wojna Plci? - nie dla mnie :) 08.10.07, 21:23
        Małżeństwa półgówków bywają nadzwyczaj trwałe i szcześliwe.
        Może wystarczy szukać wyłacznie wśród równych sobie?:)
        • aroden Re: Wojna Plci? - nie dla mnie :) 10.10.07, 11:27
          naturalnie, to tez jakas opcja.
          zreszta, dosc czesta.
          przeszkadza Ci to?
          • shangri.la Re Aroden:) 10.10.07, 16:13
            Wiesz co mi przeszkadza? Brak podaży "równych mi":)
            A półgłówki niech sobie żyją szczęśliwie!:)
            • aroden Re: Re Aroden:) 10.10.07, 18:20
              shangri.la napisała:
              > Wiesz co mi przeszkadza? Brak podaży "równych mi":)

              Jak i tabunom innych sfrutrowanych kobiet na roznych forach :)))

              ciezkie jest zycie blyskotliwych Pan...

              co innego blyskotliwi mezczyzni - ci po blyskotliwej Pannie, biora
              sobie dla odmiany (na zasadzie Plodozmianu), glupiutka,
              lecz seksowna, wic zawsze cos w te lapy wpadnie :)))
              • shangri.la Re: Re Aroden:) hih 10.10.07, 20:38
                Mylisz się....życie błyskotliwych pań jest po prostu ciekawsze, zwłaszcza gdy błyskotliwość idzie w parze seksapealem;)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka