carfin 15.09.09, 19:57 Możecie polecić jakis dobry zakład fryzjerski w którym faktycznie doradza dobór fryzury, wykonają dobre strzyżenie itd. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
super_roza Re: Fryzjer - Poznań 21.12.09, 12:00 ja chodzę do Samui Spa do p. Piotra, ma złote ręcę i super smykałkę do strzyżenia, zawsze wyczaruję coś fajnego na mojej głowie, robiłam też pasemnka 3kolorowe i wyszło super, teraz jestem już umówiona na fryzurkę przed sylwestrem, może zrobie sobie przedłużanie:) Odpowiedz Link Zgłoś
liliaju Re: Fryzjer - Poznań 21.12.09, 19:52 Ja szukam dobrego fryzjera, który zetnie mi ładnie włosy i może coś z kolorem pokombinuje... Mam juz tak makabryczną szopę na głowie, że nie mogę patrzeć na siebie w lustro :( Odpowiedz Link Zgłoś
super_roza Re: Fryzjer - Poznań 22.12.09, 14:42 umów się do pana Piotra Sierpińskiego w Samui Spa,lub pani Moniki, zawsze wychodze od nich zadowolona,a kolorek też nie raz tam robiłam, cenowo tez jest ok, a do tego w samym centrum. Odpowiedz Link Zgłoś
annataylor Re: Fryzjer - Poznań 27.12.09, 17:16 Studio Metamorfozy na Matejki :) dobrze i niedrogo :) Odpowiedz Link Zgłoś
stokvis6 Re: Fryzjer - Poznań 04.01.10, 19:07 Wystrzegajcie się Rivero Angelo na Polance, ul.Katowicka. Jednym słowem masakrę zrobiono mi na głowie... do dzisiejszego dnia nie moge dojść do siebie. Odpowiedz Link Zgłoś
blondynka_online Re: Fryzjer - Poznań 04.01.10, 20:42 Stokvis, a możesz napisać coś więcej o tej fryzjerskiej masakrze?! Myślałam o umówieniu się na ścięcie właśnie tam :/ Odpowiedz Link Zgłoś
goskianki Re: Fryzjer - Poznań 06.05.10, 09:28 a w Studio Metamorfozy na Matejki, kogo byś poleciła. Nie drogo tzn. ile? pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
foto.sesja Re: Fryzjer - Poznań 26.03.10, 18:56 polecam panią Veronikę z Destiny zawsze schodzę z fotela z uśmiechem zadowolenia ! Odpowiedz Link Zgłoś
kalina567 Re: Fryzjer - Poznań 16.04.10, 19:44 Na pewno odradze Angelo Rivieri i salon Magia. Zwlaszcza ten ostatni - moje cienkie wlosy zostaly zmasakrowane bardzo ciezkim cieniowaniem. Mam gar na glowie, a a spod tego gara wystaja dluzsze, ale takie cienkie i postrzepione kikutki wlosow - ni to wyrwac ni to obciac... Zainwestowalam w gumki, klamerki i spinki, zapuszczam wlosy i za jakis czas poprosze kolezanke zeby mi te kikutki poobcinala. Odpowiedz Link Zgłoś
blondynka_online Re: Fryzjer - Poznań 07.05.10, 13:06 Kalinko, znam ten ból!!! Dziewczyna, która pode mną odpisuje na Twojego posta wszędzie gdzie się da poleca ten fatalny Salon Magia koło Starego Rynku (swoją drogą - yhmmm, magia, a jużci, ale chyba czarna!). Zwiedziona jej opiniami byłam tam raz. Pierwszy i ostatni. Moja koleżanka jak się okazało wpadła tam również, dzień po mnie. Pomijam fakt, że syf - oprócz fasadowego saloniku - był nieziemski (vide: ubikacja), a fryzjerka totalnie zaniedbana; ja mam dość dużą tolerancję na czyjś brak estetyki, ale to co tam przeżyłam to jakiś kosmos! Obie wyszłyśmy fatalnie ostrzyżone (ja - to ma-sa-kry-czne cieniowanie!) i z badziewnym kolorem (ona). Było to parę tygodni temu, a wciąż doprowadzam swoje kłaczki do porządku. Od Salonu Magia strzeżcie nas, bogowie :) Odpowiedz Link Zgłoś
magda-8101 Re: Fryzjer - Poznań 07.05.10, 15:09 widzę, ze konkurencja najwyrażniej tego salonu nieśpi. To bardzo nieładnie pisać takie oszczerstwa. Ja moge udowodnić, ze oprocz tego, ze jestem bardzo zadowolona z tego salonu to niemam z nim nic wspólnego. Wasz problem jak wolicie wierzyć takim oszczerstwom. A polecanie kogoś nie jest grzechem same to notorycznie robicie. Bardzo nie ładnie Uśmiechnij się:) życie musi być wspaniałe:)) Odpowiedz Link Zgłoś