Dodaj do ulubionych

Panoramic curl L'oreal

25.04.04, 19:21
Czy ktoras z Was terstowala juz ww tusz do rzęs?
Obserwuj wątek
    • Gość: julita30 Re: Panoramic curl L'oreal IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.04.04, 22:35
      Widzialam ten tusz,ale tylko ogladałam , ie stosowałam, powiem Ci tylko ze jest
      kilka kolorów-brąż, grafit, czarny, zieleń allbo niebieski i jakiś takki
      czerwonawy..szczotevczka jest nietypowa,wygieta.Ty
      • maga19 Re: Panoramic curl L'oreal 26.04.04, 08:44
        A co za tusz(jakie ma dawać efekty oprócz podkręcania)? I ile kosztuje? Dzięki!
        Pozdr. Magda

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka