kochamgobardzo 25.04.04, 19:21 Czy ktoras z Was terstowala juz ww tusz do rzęs? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: julita30 Re: Panoramic curl L'oreal IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.04.04, 22:35 Widzialam ten tusz,ale tylko ogladałam , ie stosowałam, powiem Ci tylko ze jest kilka kolorów-brąż, grafit, czarny, zieleń allbo niebieski i jakiś takki czerwonawy..szczotevczka jest nietypowa,wygieta.Ty Odpowiedz Link Zgłoś
maga19 Re: Panoramic curl L'oreal 26.04.04, 08:44 A co za tusz(jakie ma dawać efekty oprócz podkręcania)? I ile kosztuje? Dzięki! Pozdr. Magda Odpowiedz Link Zgłoś