Dodaj do ulubionych

Tańsza mascara

24.09.11, 10:22
Poszukuje tanszego tuszu do rzęs bo mam za sobą masę przygód z wysokopółkowymi Dior , Lancome , YSL ,aktualnie stwierdzam jednak że nie potrzebuje cud efektów bo dąrze do naturalnego looku więc prioryetetm jest to bya ) nie sklejał rzęs b)sie nie osypywał , tyle mi wystarczy , po co mam więc przepłacać ?
Znacie tanszy tusz który nie sklei mi rzęs ?
Obserwuj wątek
    • maggi9 Re: Tańsza mascara 24.09.11, 11:22
      Bourjois Volume Glamour.
      Plus polecam przejrzenie tego
      • chorwatka13 Re: Tańsza mascara 28.09.11, 20:54
        Moim ostatnio ulubionym tuszem jest tusz Miss Sporty XXLong, kosztował grosze, a naprawdę bardzo fajnie się go używa :) ma ładny mocny czarny kolor i nie skleja rzęs.
    • coco_angel Re: Tańsza mascara 24.09.11, 11:43
      nowy revlon Grow lucious badz marki Pupa daja efekt delikatniejszy:) no i Isadora zwykly hipoalergiczny
    • lonely.stoner Re: Tańsza mascara 24.09.11, 14:52
      jak dla mnie, jedyny jaki zreszta kupuje od paru lat, to Max Factor Masterpiece.
      • malwina79 Re: Tańsza mascara 24.09.11, 18:43
        Potwierdzam MF Masterpiece jest fajny, ale ostatnio odkryłam Benefit Bad gal (ale to już trochę wyższa półka) i jest to pierwszy tusz, który fantastycznie rozdziela rzęsy, żaden inny tego aż tak nie robił. Rzęsy wyglądają jakbym siedziała i rozdzielała je igłą po kolei. Naprawdę polecam, po pomalowaniu nim rzęs nie używam nawet grzebyka do rozczesywania. ! Fajny jest też Bourjois ten z obrotową szczoteczką.
    • fioletek Re: Tańsza mascara 24.09.11, 21:53
      Moim ulubionym jest Eveline Volume Celebrity - ma silikonową szczoteczkę i niezbyt gęstą konsystencję (dla mnie super ale wiem, że nie każdemu to pasuje). Miałam rózne tusze wysokopółkowe np. Dior Iconic,Hypnotic Lancoma a obecnie skusiłam się na coś tańszego Mabelline One by One (też z silikonową szczoteczkę) i uważam, że Eveline jest najlepszy. Na dodatek kosztuje ok. 12 zł. Po jakimś czasie zaczyna się osypywać ale to samo miałam z dużo droższymi tuszami. Wprawdzie kusi mnie śliwkowy Benefit ale na razie zostaję przy Eveline;)
      • organza26 Re: Tańsza mascara 26.09.11, 16:59
        > Moim ulubionym jest Eveline Volume Celebrity - ma silikonową szczoteczkę i niez
        > byt gęstą konsystencję

        Tak, tak!!!:)

        Poszłam do drogerii z zamiarem zakupienia droższego tuszu, przy czym dla mnie droższy tusz to taki za 50-60 zł:) Przeważnie używałam rimmel i maybelline. Zapytałam panią ekspedientkę jaki mogłaby mi polecić i pokazała mi właśnie tusz Eveline. Sama raczej bym na niego nie spojrzała:) Miałam pewne opory, ale skusiłam się (ta cena 11, 90 :D) i nie żałuję:)

        Jakość zdecydowanie porównywalna a nawet lepsza w stosunku do wyżej wymienionych.
        Dzęki tuszowi kupiłam sobie puder prasowany i znowu duże i bardzo miłe zaskoczenie - cena 17 zł i jest to zdecydowanie najlepszy puder jaki miałam! Wcześniej używałam rimmela i astora i nie ma nawet czego porównywać...

        Teraz planuję kupić sobie całą serię kolorówki - zobaczymy co z tego wyniknie:)
    • white.apple Re: Tańsza mascara 26.09.11, 19:02
      Mi dobrze służy Maybelline One by One. W wersji wodoodpornej dodatkowo świetnie utrzymuje podkręcenie rzęs.
    • 1olivia.321 Re: Tańsza mascara 30.09.11, 22:12
      Pewnie, że znam, bo co dziennie używam :) Maxxi Lash Flexi Heana. O kruszeniu się czy rozmazywaniu nie ma mowy. Poza tym jest trwały, a dzięki silikonowej szczoteczce, nakładanie go to sama przyjemność. Świetnie rozdziela rzęsy, więc nie są posklejane, a każda dokładnie pokryta jest mascarą. Gorąco polecam.
      • kati792 Re: Tańsza mascara 01.10.11, 13:56
        Od lat wierna jestem Miss Sporty,tylko coraz rzadziej udaje mi się dostać ją w kolorze brązowym...W ogóle mało jest firm,które mają w swojej ofercie brązowe mascary:-(
        Ładnie pokrywa rzęsy,nie osypuje się,jest wydajny.Poza tym koszt powalający-jakieś 10zł(wkurzyłam się niedawno,bo z 7 zł.nagle zrobiło się 10!).Nawet jeśli sklei rzęsy,to mam to w nosie,bo i tak zawsze,nawet przy droższych tuszach,używam szczoteczki do rozczesywania:-)
      • drinkit Re: Tańsza mascara 05.10.11, 22:08
        Potwierdzam. Maxxi Lash Heana jest najbardziej boski z tuszy, jakie do tej pory stosowałam. Przebił MF 2000 calories. W ogóle się nie kruszy, cały dzień wytrzymuje w stanie perfekcyjnym, pogrubia, wydłuża, podkręca.
    • amarantus77 Re: Tańsza mascara 05.10.11, 21:24
      Ja też miałam różne "Diory" itd. i powiem Ci, że bardziej od nich jestem zadowolona z wodoodpornego tuszu Wibo, za jakies 8 zł. Dla mnie jest rewelacyjny.
      • malowane.szminka Re: Tańsza mascara 05.10.11, 22:27
        Ja jestem zadowolona z dwóch tuszy. Z L`Oreala Volume Million Lashes, wersja wodoodporna. Naprawdę zagęszcza rzęsy i nie skleja ich, całość wygląda naturalnie. Ale jeszcze naturalniej moje rzęsy wyglądają po użyciu mascary Eveline Volume Show Extra Fast. Ten drugi moja mama dostała w prezencie w drogerii. Jestem z niego naprawdę zadowolona i na co dzień, na uczelnię, korzystam z jego dobrodziejstwa;)
        • akne84 Re: Tańsza mascara 07.10.11, 12:50
          Ja również używam Loreala Volume Milion Lashes od roku i jestem zadowolona, ale ostatnio postanowiłam wypróbować nową mascarę Isadory Big Bold. Zainteresowała mnie szczoteczka, ma takie krótkie i długie włókna, dobrze rozdziela i nie skleja rzęs. Poza tym ma duze opakowanie i wystarczy na dluzej niz zwykła 10 ml.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka