Dodaj do ulubionych

łamiące się włosy

06.07.04, 13:12
mam problem, strasznie łamią mi sie włosy, co zrobić, a moze to wina ciąży -
10 miesięcy po porodzie, a może to wina farbowania , proszę o radę
Obserwuj wątek
    • nieznajoma_22 Re: łamiące się włosy 13.07.04, 14:27
      Ja miałam ten sam problem.Podczas czesania sypały mi sie jak szalone.Robiłam
      dużo rzeczy aby pomogło:kupywałam serum na końcowki i wcierałam w
      końcówki,odżywki na całą głowę,różnego rodzaju domowej roboty maseczki np.1
      wlewałam oliwe z oliwek i dodawałam soku z cytryny podgrzewałam i nakładałam na
      włosy,owijałam w folie srebrną i na to ręcznik,trzeba potrzymac ok 30 min można
      dłużej 2.żołka wymieszać z sokiem z cytryny i umyć tym włosy spłukać wodą z
      octem(1 litrowa butelk wody z 1 łyżka octu).To podobno bardzo dobrze robi dla
      włosów.Zrezygnowałam na jakis czas z suszarki a od 5 miesiecy zaczełam płukać
      włosy po szamponie w cieplutkiej wodzie i na to odżywka(wtedy podobno dobrze
      sie wchłania)a spłukuje je wodą zimną,żeby zamknąć łuski włosów(tylko po zimnej
      wodzie włosy niestety szybko sie przetłuszczają)Ale muszę powiedziec,że włosy
      już tak mi sie nie łamią i zaczęły nareszcie rosnąć.pozdrawiam pa.
    • oksana.zarewicz Re: łamiące się włosy 14.07.04, 21:29
      Witam
      Być może... Z dwóch zdań Pani listu nie odważę się wypowiedzieć na temat
      przyczyn Pani problemu z włosami. Co Pani rozumie mówiąc „łamią się mi włosy”?
      W której części włosa dochodzi do uszkodzenia i jakiego rodzaju jest to
      uszkodzenie? Kiedy ostatnio farbowała Pani włosy i czy często je Pani farbuje?
      Pozdrawiam
      Oksana
      • ik.stokrotka2001 Re: łamiące się włosy 22.07.04, 12:15
        oksana.zarewicz napisała:

> Witam
        > Być może... Z dwóch zdań Pani listu nie odważę się wypowiedzieć na temat
        > przyczyn Pani problemu z włosami. Co Pani rozumie mówiąc „łamią się mi wł
        > osy”?
        > W której części włosa dochodzi do uszkodzenia i jakiego rodzaju jest to
        > uszkodzenie?

- są to końcówki włosów, ale można przyjąć, że 3 cm od końca włosa do 0,5cm.
        Występuje taki mały biały punkcik i gdy delikatnie pociągnę w tym miejscu
        odłamuje się.

Kiedy ostatnio farbowała Pani włosy i czy często je Pani farbuje?

-Miesiąc temu, a farbuję raz na 2,5 miesiąca

> Pozdrawiam
        > Oksana

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka