Dodaj do ulubionych

"Poranny blask" Avonu

IP: *.grzegorzki.sdi.tpnet.pl 29.03.02, 10:56
Dziewczyny, mam ten krem, użyłam go 2 razy, i nic! Co o nim sądzicie?
Opis jest tak zachęcający, że szkoda nie kupić. Może efekty (wypoczęta, zdrowa
cera) będą widoczne po jakimś czasie????

Obserwuj wątek
    • agus7 Re: 29.03.02, 11:09
      Raczej nie he he he :)))
      Ktoś juz wspominał o tym kremie, zdaje się że na wątku o bublach :)
      Wesołych Świąt!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka