Gość: Anka IP: *.grzegorzki.sdi.tpnet.pl 29.03.02, 10:56 Dziewczyny, mam ten krem, użyłam go 2 razy, i nic! Co o nim sądzicie? Opis jest tak zachęcający, że szkoda nie kupić. Może efekty (wypoczęta, zdrowa cera) będą widoczne po jakimś czasie???? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
agus7 Re: 29.03.02, 11:09 Raczej nie he he he :))) Ktoś juz wspominał o tym kremie, zdaje się że na wątku o bublach :) Wesołych Świąt! Odpowiedz Link Zgłoś