IP: 195.145.215.* 02.04.02, 23:59
Prosze o opinie na temat kosmetykow Kanebo - ostatnio widzialam je w perfumerio-
drogerii i tak jakos po babsku mnie zainteresowaly:)))

Dziekuje i pozdrawiam!
Obserwuj wątek
    • karelia Re: Kanebo 03.04.02, 14:04
      mialam zel do mycia rwarzy , bylam bbb zadowolona. W estetycznym pojemniku z
      pompeczka i bardzo wydajny. Wystarczyla kropla na szczoteczce. Lubie ich
      kolorowe kosmetyki do oczu.
      • Gość: aga71 Re: Kanebo IP: *.MAN.atcom.net.pl 04.04.02, 08:19

        A czy mozecie zdradzic, gdzie mozna te kosmetyki znalezc? Najlepiej w Warszawie, ew. Poznaniu lub Lublinie. Zawsze jestem ciekawa nowosci :-)

        Aga

        • Gość: Lucilla Re: Kanebo IP: 192.168.229.* 04.04.02, 16:50
          Kanebo to firma z Japonii. Ich produkty są bardzo dobrej jakości ale i bardzo
          drogie.
          W Polsce nie ma ich chyba nigdzie, może tylko w City Center w Warszawie lub w
          perfumerii Quality w Mariottcie -ale chyba też nie. Jest tam na pewno La
          Prairie, której kosmetyki na bazie kawioru są bardzo kosztowne.
    • Gość: kasiulek Re: Kanebo IP: 195.145.215.* 04.04.02, 21:37
      W Polsce kosmetykow Kanebo nie ma, niestety... Nie jest to tak w ogole nowa
      firma i pierwszy raz zetknelam sie z tymi kosmetykami jakies 7 lat temu w
      Londynie. Wybieram sie jutro do tej perfumerii zobaczyc ceny i dam znac jak
      bardzo sa dramatyczne:-)))
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka