Gość: kasiulek IP: 195.145.215.* 02.04.02, 23:59 Prosze o opinie na temat kosmetykow Kanebo - ostatnio widzialam je w perfumerio- drogerii i tak jakos po babsku mnie zainteresowaly:))) Dziekuje i pozdrawiam! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
karelia Re: Kanebo 03.04.02, 14:04 mialam zel do mycia rwarzy , bylam bbb zadowolona. W estetycznym pojemniku z pompeczka i bardzo wydajny. Wystarczyla kropla na szczoteczce. Lubie ich kolorowe kosmetyki do oczu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aga71 Re: Kanebo IP: *.MAN.atcom.net.pl 04.04.02, 08:19 A czy mozecie zdradzic, gdzie mozna te kosmetyki znalezc? Najlepiej w Warszawie, ew. Poznaniu lub Lublinie. Zawsze jestem ciekawa nowosci :-) Aga Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lucilla Re: Kanebo IP: 192.168.229.* 04.04.02, 16:50 Kanebo to firma z Japonii. Ich produkty są bardzo dobrej jakości ale i bardzo drogie. W Polsce nie ma ich chyba nigdzie, może tylko w City Center w Warszawie lub w perfumerii Quality w Mariottcie -ale chyba też nie. Jest tam na pewno La Prairie, której kosmetyki na bazie kawioru są bardzo kosztowne. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kasiulek Re: Kanebo IP: 195.145.215.* 04.04.02, 21:37 W Polsce kosmetykow Kanebo nie ma, niestety... Nie jest to tak w ogole nowa firma i pierwszy raz zetknelam sie z tymi kosmetykami jakies 7 lat temu w Londynie. Wybieram sie jutro do tej perfumerii zobaczyc ceny i dam znac jak bardzo sa dramatyczne:-))) Odpowiedz Link Zgłoś