Dodaj do ulubionych

gladka cera

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.09.04, 21:01
szukam sposobu lub dobrego kremu na zmniejszenie porow to niestety zmora
mojej twarzy; pozdrawiam :)
Obserwuj wątek
    • alyna Re: gladka cera 03.09.04, 21:33
      Nie wiem czy istnieja kremy na te "dolegliwosc" ale najlepszym sposobem jest
      czeste robienie peelingow i uzywanie na codzien jak najbardziej lekkiego kremu.
      Pomocna jest maseczka z ubitego bialka jajka ktora sciaga skore.
      • Gość: sisi Re: gladka cera IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.09.04, 21:43
        dziekuje zaczne od maseczki a czy mozesz podac mi jakas nazwe kremu?
    • mandalay00 Re: gladka cera 03.09.04, 21:56
      Ciezko mi ocenic czy ten krem sprawdzi sie, bo nie mam takiego problemu, jednak
      uzywam od dluzszego czasu kremu na noc Dax Cosmetics nawilzajaco - wygladzajacy
      (lniano-bawelniany), w zielonym opakowaniu. Jest niedrogi, kilka miesiecy temu
      kupowalam go za 10 zl. Mnie bardzo sluzy i twarz rano jest wygladzona, ladnie
      wyglada. Uzywalam tez kremu Chinskie Ziola, ale juz nie bylo takiego efektu.
      • Gość: sisi Re: gladka cera IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.09.04, 22:15
        dziki pozdrawiam:))))))))))))))
        • mandalay00 Re: gladka cera 04.09.04, 14:46
          Nie ma za co. Oczywiscie rowniez uzywam peelingu (ale nieregularnie:) i
          maseczek nawilzajacych w saszetkach roznych firm(np.AA czy Dax Cosmetics).
          Tylko moja skora nie jest zbyt problemowa. pozdrawiam.
    • Gość: annia Re: gladka cera IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.09.04, 22:29
      tez pracuje obecnie nad gladka skora (na twarzy i ciele), a zabralam sie do
      tego tak:
      - kuracja kremem glyco-a (od dwoch tygodni - pierwszy tydzien byl okropny
      stanskory sie pogorszyl, ale to normalne, teraz jest coraz lepiej, tzn krostki
      znikaja, a skora robi sie naprawde coraz ladniejsza i zdrowsza)
      - rano i wieczor uzywam kremu Soraya brazujaco rozswietlajacego (ma tez
      wlasciwosci nawilzajace), nakladam go ok 1 godz po glyco-a wieczorem
      - raz na tydzien maseczka nawilzajaca z glinka zielona z AA Oceanic
      - co drugi dzien piling enzymatyczny z Erisa
      - raz na tydzien maseczka miod i mleko z Avonu
      - raz na tydzien maseczka domowa: mleko miod i drozdze (podgrzewam to i
      nakladam cieple)

      cialo:
      - dwa razy w tygodniu pileeng (kawa + oliwka Bambino)
      - co drugi dzien balsam brazujacy Sopot Zjaji (w te dni gdzie nie Zjaja to
      Soraya Wygladzajacy - sredni)
      - a i jeszcze zel pod prysznic z Avonu (mandarynka)

      musze powiedziec, ze jak narzie idzie ku lepszemu. moje cialo zaczyna wygladac
      na zadbane
      (z racji tego, ze wiecej czasu przeznaczylam teraz na pielegnacje moj makijaz
      ogranicza sie do podkladu, tuszu do rzes oraz blyszczyka - co chyba mi sluzy
      niz wczesniej nakladnanie podkladu +pudru jak zalecaly wizazystki)
      • Gość: SISI Re: gladka cera IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.09.04, 22:38
        musze przyznac ze mnie zawstydzilas ale od jutra biore sie za siebie i
        dziekuje za przepis na zadbane ;)))))))))))))))
        • Gość: sisi Re: gladka cera IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.09.04, 22:52
          zadbane cialo pozdrawiam :)
    • stokrotka111 Re: gladka cera 03.09.04, 23:06
      Moj przepis na gladka buzke to Clarifing Lotion 2 Clinique + Reti C Vichy +
      2x w tygodniu piling+ maseczka.
      Gladka mordka murowana;)
      Buziaki
      --
      ---
      Ala
      • Gość: sisi Re: gladka cera IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.09.04, 23:27
        dziekuje pozdrawiam ;))
    • Gość: go Re: gladka cera IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 04.09.04, 13:56
      effaclar K

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka