Dodaj do ulubionych

Odchudzanie a...biust

11.04.21, 21:51
Cześć!
Martwię się,że ja zrzucę 40 kg ( tyle chcę przy wadze 102 kg ) , to mój obfity teraz biust zamieni się za przeproszeniem w długie, puste worki ... że będzie nie do oglądania. Macie jakieś rady na to, by temu zapobiec ? Widziałam zdjęcia kobiet po tak drastycznym odchudzaniu i wyglądały niestety bardzo źle - obwisła, pomarszczona skóra...zero jędroności.

Aż boję się w ogóle zrzucać te kg.
Poradźcie coś proszę...
Obserwuj wątek
    • enith Re: Odchudzanie a...biust 13.04.21, 16:12
      To drastyczny spadek wagi i odbije się na całym ciele. Nie ma sposobu na to, żeby biust (w znakomitej większości tkanka tłuszczowa) pozostał nietknięty. Jedyny sposób na to, żeby nie skończyć z "pustymi workami", to porządne biustonosze zmieniane wraz ze zmieniającymi się piersiami i bardzo powolny spadek wagi (zrzucenie tych 40 kilo powinno zająć co najmniej półtora roku, jakieś dwa kilo na miesiąc), żeby skóra miała szansę się kurczyć (co zależeć też będzie od ogólnego stanu twojej skóry i wieku). Do tego regularne ćwiczenia i masaże (mogą być samodzielne). Ale szans na to, że piersi pozostaną duże i jędrne jak dotychczas, raczej nie ma. Nie przy takim spadku wagi.
      • jus539 Re: Odchudzanie a...biust 13.04.21, 21:47
        Dziękuję za wskazówki. Będę więc chudła 'z głową ' ,powoli i zdrowo. Te masaże i staniki to też dobry pomysł. Za jakieś w lata okaże się, czy było warto chudnąć aż 40 kg..

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka