IP: *.ras10.flwpb.tii-dial.net 27.08.01, 22:41
Zalozylam dla nas jak widzisz nowy watek:)))
No coz, kosmetyka to moja pasja, od wczesnych lat interesowalam sie
kosmetykami, jak kazda kobieta lubilam je testowac na sobie i poczatkowo
naiwnie uwazalam ze jak tylko pojawi sie cos nowego to moze bedzie lepsze.
Potem zaczelam sie bardziej interesowac dzialaniem kosmetykow, ich skladem
chemicznym, dzieki studiom rozszerzylam swe wiadomosci z zakresu biologii i
chemii, ale wiekszosc wiadomosci juz szczegolowo z dziedziny kosmetologii
zdobywam sama, szukajac ich wsrod fachowej literatury, niestety malo jest
pozycji w jezyku polskim na ten temat, bardzo pomocny jest tez internet.
Masz racje co do pism kobiecych i obslugi w sklepach. Niestety prawda jest
taka, ze do opisow kosmetykow w pismach trzeba jednak podchodzic troche
sceptycznie, no coz przykre to , ale glowny dochod takich pism pochodzi z
reklam kosmetykow, nie moga wiec one zle pisac o kosmetykach, moze zwrocilas
uwage, ze nawet jesli porownywanych jest kilka kosmetykow, to nawet jesli
podane jest, ze ktorys nie dziala tak zupelnie dobrze, to jednak nigdy nie
pisze ze jest on zupelnie do niczego, tylko zawsze znajdzie sie choc jedna
dobra cecha. Czytam takie pisma, glownie po to, aby sie zoriientowac co nowego
pojawilo sie na naszym rynku, zwykle pisma te podaja tez cene kosmetyku, co
rowniez jest przydatne, ale opinie wyrabiam sobie dopiero po przeczytaniu jego
skladu, lubie tez sluchac opinii innych osob, chocby na takim forum, bo
przeciez beda one szczere i prawdziwe. Oczywiscie lubie tez uzywac kosmetykow,
jak wiekszosc kobiet:)Tylko, ze teraz juz nie rzucam sie tak na kazda nowosc:))
Moim marzeniem jest zdobyc prace w tej dziedzinie, ale poki co poniewaz nie
pracuje, pewnie dlatego mam czas na forum:)))
Nie wiem czy akurat mialabys ochote wczytywac sie w sklad chemiczny kosmetyku
czy czytac ksiazki na ten temat, nie kazdy przeciez musi sie interesowac az tak
dolkadnie chemia, ale jesli tylko moge ci jeszcze pomoc czy poradzic, to mozesz
zawsze pisac. W watku do ktorego ciagle wracam "Kosmetyki tanie, drogie i te
srednie", wypisywalam nazwy np filtrow chroniacych przed UVA, czy tez substacje
podrazniajace zwlaszcza w zelach do mycia twarzy, jak mialabys ochote mozesz
tam zajrzec.
Pozdrawiam cie serdecznie:))
Basia
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka