Dodaj do ulubionych

Tusz Ultra Volume Astor

IP: 157.25.152.* 12.12.04, 15:49
Moje drogie! Czy któras z Was ma ten tusz Margaret Astor? Chodzi mi o wersję
ze szczoteczką, nie grzebykiem. Jak wrażenia? Wacham się między tym tuszem a
Volume Express Maybelline, bo te marki mają wersjewodoodporną, nad którą się
własnie zastanawiam. Dzięki za opinie!
Obserwuj wątek
    • Gość: francuzeczka Re: Tusz Ultra Volume Astor IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.12.04, 16:59
      mialam ten tusz z grzebykiem i pogrubienie bylo maksymalne wiec sadze ze ten ze
      szczoteczka tez sie sprawdzi. jedyny minus to ze ciezko sie zmywa!:(

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka