Gość: m IP: *.one.pl / *.dz.euro-net.pl 08.01.05, 19:44 w jaki sposob robi to kosmetyczka? czy sa rozne "modele" w jaki mozna wyregulowac brwi? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
anula36 Re: regulacja brwi 08.01.05, 20:01 nie, po prostu patrzy na twarz i pyta czy maja byc szersze czy wezsze i skubie od dolu brwi do osiagniecia efektu. Zawsze mozesz sobei zazyczyc grubsze i potem poprawic na ciensze. Odpowiedz Link Zgłoś
kampysia Re: regulacja brwi 08.01.05, 20:52 Czy zawsze skubie? W Anglii np. depiluja glownie woskiem... I maja czesto szablony, nie mowiac juz o tym, ze na ogol sa tak przeszkolone, iz moga cos doradzic do ksztaltu twarzy, oczu i innych istotnych czynnikow. Chociaz i tak pewnie efekt koncowy zalezy od klientki... Odpowiedz Link Zgłoś
anula36 Re: regulacja brwi 08.01.05, 21:23 doradzic to i nasze dziewczyny potrafia:)] z depilacja woskiem sie nei spotkalam ale moze dlatego ze ja swoje skubie juz tyle lat ze tylko czase wyrwe jakies 2-3 odrosniete wloski, kosmetyczka w zasadzie nie ma nic do poprawiania. Odpowiedz Link Zgłoś