Gość: kręcioł IP: *.aster.pl 16.01.05, 11:39 ktoś uzywał? jakie wrazenia? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
tikulek Re: MATRIX - curl life 16.01.05, 18:17 mam odżywkę i mleczko w tubce. Odzywka super, mleczko trochę gorsze-trochę skleja włosy. ale odzywkę goraco polecam, włosy rzeczywiście bardziej się kręcą i ładnie układają:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kamelcia Re: MATRIX - curl life IP: 81.168.185.* 16.01.05, 22:21 ja mam odzywke do włosów krecony i mleczko ...odzywka nawilza włosy podkresla skret, przeciwdziała puszeniu sie włosów, sa bardziej błyszczace, przyczym ja ta odzywke trzymam około 20 min na włosach..cena około 25 zł natomiast mleczko kosztuje koło 40-42 zł i tez zapobiega puszeniu sie włosów, podkresla skret... ogolnie mi te kosmetyki odpowiadaja. Dostepne w sklpeach fryzjerkich Odpowiedz Link Zgłoś