Dodaj do ulubionych

MATRIX - curl life

IP: *.aster.pl 16.01.05, 11:39
ktoś uzywał? jakie wrazenia?
Obserwuj wątek
    • tikulek Re: MATRIX - curl life 16.01.05, 18:17
      mam odżywkę i mleczko w tubce. Odzywka super, mleczko trochę gorsze-trochę
      skleja włosy.
      ale odzywkę goraco polecam, włosy rzeczywiście bardziej się kręcą i ładnie
      układają:)
    • Gość: kamelcia Re: MATRIX - curl life IP: 81.168.185.* 16.01.05, 22:21
      ja mam odzywke do włosów krecony i mleczko ...odzywka nawilza włosy podkresla
      skret, przeciwdziała puszeniu sie włosów, sa bardziej błyszczace, przyczym ja
      ta odzywke trzymam około 20 min na włosach..cena około 25 zł natomiast mleczko
      kosztuje koło 40-42 zł i tez zapobiega puszeniu sie włosów, podkresla skret...
      ogolnie mi te kosmetyki odpowiadaja. Dostepne w sklpeach fryzjerkich

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka