Dodaj do ulubionych

Jak rozjaśnić "wąsik"?

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.03.05, 22:31
Jak mam rozjaśnić owłosienie nad górną wargą? Nie mam tych włosków dużo, ale
są ciemne i dlatego b.widoczne.Proszę doradźcie mi coś!
Obserwuj wątek
    • Gość: olkaaaa Re: Jak rozjaśnić "wąsik"? IP: *.chello.pl 02.03.05, 22:34
      3% wodą utlenioną
    • smee Re: Jak rozjaśnić "wąsik"? 02.03.05, 23:10
      Sally Hansen ma specjalne preparaty do rozjasniania wloskow, jest tez wersja do
      twarzy, tu mozesz zobaczyc jak to wyglada
      Dodam cos od siebie - ja bym jednak na Twoim miejscu usunela ;)
      Pozdrowienia
      :)
      • Gość: Misia Re: Jak rozjaśnić "wąsik"? IP: *.adsl.inetia.pl 03.03.05, 08:56
        popieram - usunac - - np Tanita itp. męczyłam się z tymświństwem przez dobrych
        parę lat - rozjasnianie - cudowanie - w końcu się wkurzyłam i mówię - nie -
        najwyżej pójdę na laser i co ???? co tydzień krem i z głowy ŻADNYCH
        WŁOSÓW ;))))))) BOOOSKO
    • Gość: nati Re: Jak rozjaśnić "wąsik"? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.05, 13:22
      No dobrze,usunę kremem.Ale jak to będzie wyglądało po paru dniach i czy krem
      usunie takie "tyci tyci" przy skórze?
      A i jeszcze jedno pytanie.Mam pieprzyk nad górną wargą. Czy mogę go smarować
      takim kremem.Chcąc zlikwidować ten paskudny wąsik nie mogę ominąć tego
      pieprzyka.
      • Gość: maxi Re: Jak rozjaśnić "wąsik"? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.05, 13:28
        Wżyciu nie usuwaj!! Koleżanka popełniłą ten błąd. Teraz z paru delikatnych
        włosków zrobiły jej się grube czarne kocie wąsiska. Musi cały czas pilnować a
        jak zaniedbała w podróży (nie było wraunków) to pojawiłay jej sie takie czarne
        kropki jak wągry. Ja byłam na laserze trzy razy ale nic to nie dało. Moze
        dlatego, ze mam delikatne i jasne ale zainteresował mnie ten rozjaśniacz.
        • Gość: Misio Re: Jak rozjaśnić "wąsik"? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.05, 13:53
          Coz, wokol ust mam zmarszczki mimiczne -mam 28 lat. Po depilacji wasika bzlo je
          bardzo widac. Polecam rozjasnianie...
          • Gość: madzi1 Re: Jak rozjaśnić "wąsik"? IP: *.acn.waw.pl 03.03.05, 14:08
            a ja przewaznie usuwam woskiem sally hansen, ale jak nie mam akurat warunkow
            albo musze sie ich szybko "pozbyc" a nie moge czekac az podraznienie po wosku
            zejdzie, rozjasniam je wlasnie rozjasniaczem sally hansen. planuje laser ale
            moze dopiero na jesieni.
            a tak prz okazji jakich woskow uzywacie do tego? ja probowalam tylko sally
            hansen, moze byc, ale uzywam go tylko wieczorem jak juz nigdzie nie ide zeby do
            rana normalnie wygladac.
    • slotna Re: Jak rozjaśnić "wąsik"? 03.03.05, 14:05
      Ja rozjasniam preparatem z Bootsa (mieszkam w Anglii), jest niedrogi (jakies £3-
      5, zalezy od pojemnosci) i baaardzo wydajny. Bardzo sobie chwale - wasikow nie
      widac, tzn widac, ale jasne, nie przeszkadza to, a nie wyglada nienaturalnie,
      nie ma problemow z odrastaniem i podraznieniami - polecam. Mysle, ze ta Sally
      Hansen tez bedzie ok.

      Aha, rozjasniam tez wlosy miedzy brwami i nad ich gorna linia - kiedys
      depilowalam i juz nie moglam przestac, teraz odrastajace tak nie przeszkadzaja,
      bo ze sa jasne to i nie widac lysych plackow.
    • Gość: juliet Re: Jak rozjaśnić "wąsik"? IP: *.aster.pl / *.aster.pl 03.03.05, 17:07
      Polecam usuwanie woskiem u kosmetyczki. Po kilku zabiegach (do powtorki co 2
      miesiace) wloskow beda w jasniutkim kolorze i nie bedzie ich widac. Wiem, bo
      tez MIALAM ten problem :)
      • Gość: Ania Re: Jak rozjaśnić "wąsik"? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.05, 21:21
        Słuchajcie dziewczyny, czy w ten sposób mogę też rozjaśnić brwi? Jestem
        blondynką a brwi mam taaakie czarne, wszyscy myślą, że robie sobie hennę. Jakos
        te brwi nie pasują do mnie Myślałam, że na starość mi jakoś wyblakną, ale gdzie
        tam. Moja córka ma to samo, jasna blondynka z brwiami jakby ktoś węglem
        wysmarował.
        • Gość: olka Re: Jak rozjaśnić "wąsik"? IP: *.crowley.pl 05.03.05, 12:44
          Nati- czy zrobilas juz cos ze swoim wasikiem???? mam poodbny problem co ty. czy
          mozesz podac maila abym mogla do ciebie napisac???
          pozdrawiam
          • Gość: olka do NATI IP: *.crowley.pl 05.03.05, 12:51
            albo ja podam mojego maila, napisz prosze olka84@gazeta.pl
            • Gość: Olka w spr preparatu helly hansen IP: *.crowley.pl 06.03.05, 11:09
              dziewczyny,
              czy ktoras z was stosowala ten preparat??

              jak to jest czy bede musiala powtarzac rozjasnianie co jakis czas?? ten
              preparat sie zmywa?? moj wasik ma ciemny kolor.

              czy nie pojawia sie zadne placki na skorze?
              poradzcie prosze- ryzykowac czy nie??

              • Gość: madzi1 Re: w spr preparatu helly hansen IP: *.acn.waw.pl 06.03.05, 20:47
                moj tez ma ciemny kolor i uzywam go tak jak jest w instrukcji i wszystko jest
                ok. rozjasniaja sie, zadnych plackow nie ma. musisz tylko wczesniej zrobic
                probe na przedramieniu czy cie nie podrazni :)
                aha jak juz go nalozysz moze cie troche piec skora, tak jest w moim przypadku
                ale mimo tego pieczenia skora pozniej nie jest podrazniona ani
                zaczerwieniona :)
                ogolnie nie ma sie czego bac
                • Gość: olka do madzi1 IP: *.crowley.pl 06.03.05, 21:26
                  napisz prosze jeszcze czy ten preparat sie zmywa???
                  co ile tygodni musisz ponownie farbowac??
                  pozdrawiam
          • Gość: ania Re: Jak rozjaśnić "wąsik"? IP: *.gostycyn.sdi.tpnet.pl 14.03.05, 16:44
            u mnie ten sam problem :'( ŁĄCZMY SIĘ, DZIEWCZYNY!!!!!
            moj mail: kolka123456@wp.pl
    • kociubek Re: Jak rozjaśnić "wąsik"? 06.03.05, 15:46
      Kochane dziewczynki, ja swoj wąsik raz na miesiąc traktuje depilatorem, fakt ze
      cholerstwo boli jak nie wiem co ale mam spokuj na ok 4-5 tygodni. Po depilacji
      smaruje balsamem po goleniu od mojego meza i jest ok. Staram sie to robić
      wieczorem bo ewentualne zaczerwienienia skory przez noc znikają. :))
      • Gość: Carisma154 Re: Jak rozjaśnić "wąsik"? IP: *.acn.waw.pl 06.03.05, 16:43
        ja raz na jakiś czas po prostu traktuję wąsik woskiem - Tanita. Możlwie ze
        jestem odporna, ale w każdym razie w ogóle mnie nie boli. Na parę tygodni
        spokój, odrastają słabsze. Polecam :)
    • Gość: ewa Re: Jak rozjaśnić "wąsik"? IP: *.elpos.net 06.03.05, 21:52
      ja mialam podobny tez z SH tylko moj rozjasnial wloski na calym ciele.
      preparat trzeb bylo zrobic samemu tzn. sa produkty tyko trzeba je wymieszac. u mnie wystapilo uczulenie ktore ustepowialo po 1 dniu wiec zaczelam robic na noc a rano juz nic nie bylo.

      co do usuwania wloskow woskem to nie polecam one przeciez odrastaja i bedziecie musialy caly czas zabieg powtarzac a jak juz bedziecie widzialy czarne punkciki to z takimi bedziecie musialy chodzic bo wosk dopiero wezmie od 5mm

      czyli i tak jestescie skazane na wasiki

      ja je wybielam chociaz nie mam ich duzo robie ten zabieg co 3 miesiace ale za kazdym razem mnie swedzi i piecze jak sie one wybielaja
      • Gość: Aśka Re: Jak rozjaśnić "wąsik"? IP: *.ino.tvknet.pl / *.ino.tvknet.pl 06.03.05, 22:04
        Ja mojego wąsika usuwam kremem Naire- bardzo tani.Odrastają naprawde słabsze i
        jest ich mniej.Na początku depilowałam raz na 2 tyg a teraz raz na 1,5 miesiąca.
      • smee Re: Jak rozjaśnić "wąsik"? 06.03.05, 22:18
        > co do usuwania wloskow woskem to nie polecam one przeciez odrastaja i
        bedziecie musialy caly czas zabieg powtarzac a jak juz bedziecie widzialy
        czarne punkciki to z takimi bedziecie musialy chodzic bo wosk dopiero wezmie od
        5mm

        Nieprawda! Nie ma zadnych 'czarnych punkcikow' (przy goleniu tak, ale nigdy
        przy wosku). Dodatkowo - ja robie wosk juz na 2-3 mm i lapie zawsze!

        > czyli i tak jestescie skazane na wasiki

        Owszem, na odrastanie, ale nie na wasiki (takie uhodowane) :) Wasikow brak - i
        o to chodzi :)
    • Gość: Karolina wydepiluj woskiem!!! IP: *.futuro.pl 14.03.05, 17:33
      Najlepiej usun go woskiem u kosmetyczki bo rozjasniony meszek jest rownie
      oblesny co ciemny wasik. Kosztuje to raptem ok 10 zl i spokoj na miesiac. Po
      kilku latach depilowania wloski odrastaja wolniej i sa slabsze, takze zabieg
      wystarczy powtarzac nawet co drugi miesiac
      • magdalenapilat Re: wydepiluj woskiem!!! 18.03.05, 13:37
        Popieram, przegielam z rozjasnianiem i wygladalo to bardzo brzydko. Takie biale
        wloski sa chyba jeszcze gorsze niz ciemne. Szczegolnie teraz, gdy sloneczko
        zaczyna wychodzic (tzn w Polsce chyba jeszcze nie wychodzi, u mnie juz 15
        stopni, hura!) i wszystko widac jak na dloni. Wczoraj nie wytrzymalam i poszlam
        do kosmetyczki na wosk, bolec nie bolalo, ale teraz sie boje, czy nie bedzie to
        zle wygladac jak zaczna odrastac. No, ale mam jeszcze pare dni to tego momentu
        wiec narazie ciesze sie brakiem czegokolwiek nad ustami! Swietne uczucie!!!
        Swoja droga to naprawde koszmar z tymi wloskami, nie mialam ich gdy bralam
        pigulki, gdy odstawilam wrocily...razem z krostami, jak u nastolatki (a
        ostatnie nascie mialam 6 lat temu!!!) Postanowilam wiec wrocic do tabletek, a
        jak nie pomoze to ide na laser. Macie jakies doswiadczenia w tej kwestii??

        ps: Slotna buziaki z LND!
    • Gość: lea Re: Jak rozjaśnić "wąsik"? IP: *.inpoland.pl 27.03.05, 20:29
      ja używam Kremu do rozjaśniania włosów firmy O.L.A Cosmetics. bardzo tani ok. 6
      zł, są tam tabletki mocnej wody utlenionej i tubka z kremem. trzeba sobie
      troszkę takiej tabletki rozpuścić w minimalnej ilości wody i dodać troszkę
      kremu. Ja niestety rozjaśniam tzw."wąsik" co 3-4 dni, bo co tyle mniej więcej
      pojawiają się kolejne malutkie włoski, które niestety choć bardzo cieniutkie są
      po prostu ciemne i widoczne. Wystarczy 3-4 minuty,żeby włosy się rozjaśniły.
      preparat jest bardzo silny, ale pozostawia tylko krótkotrwałe zaczerwienienie.

      czytałam trochę o depilacji czy też epilacji laserowej. Wymaga to niestety
      pewnego reżimu kosmetycznego, unikania słońca itp. niestety żaden z gabinetów
      nie gwarantuje, że zabieg NA PEWNO pomoże, a niektóre po "którymś" razie 10 czy
      15 wykonują już za darmo kolejne zabiegi. Ja się zastanawiam, że mają takie
      klientki, którzy potrzebują tylu zabiegów i co zrobić jeśli laser nie pomaga.
      Aha, przed niektórymi z tych laserów trzeba koniecznie zgolić (czyli niestety
      wzmocnić) takie włosy. Ja na razie trzymam się rozjaśniania, chociaż zgadzam
      się, że bez względu na kolor takie wąsy u kobiety wyglądają po prostu fatalnie.
      • olka84 Re: Jak rozjaśnić "wąsik"? 03.04.05, 10:18
        hej dziewczyny,

        17 marca rozjasnilam wloski preparatem Sally Hansen, tym, kóry polecala Smee.
        Minely juz ponad 2 tyg i mam troszkę ciemych wloskow. Czy ten preparat mi sie
        zmyl czy to sa nowe wlosy????

        prosze- jesli sie orientujecie napiszcie.
        Zauwazylam ze sa 2 watki na forum o wasikach dlatego podbije oba do gory piszac
        to samo.
        • kragmel Re: Jak rozjaśnić "wąsik"? 03.04.05, 10:38
          nowe.
    • Gość: Gosia Re: Jak rozjaśnić "wąsik"? IP: *.sa.bigpond.net.au 03.04.05, 13:45
      Laser i tylko laser. Ale dobry. Dobry jest drogi, ale coz. Ja usunelam wasik,
      wlosy pod pachami i tzw. bikini line. I jestem bardzo zadowolona. Zabieg
      powtarza sie trzykrotnie. Nie jest specjalnie nieprzyjemny, ale mozna sie
      znieczulic specjalnym kremem. Ja nie mam problemu z nogami, wiec dawno
      zapomnialam, co to jest depilacja. Swoje wloski usuwalam w "klinice" Epicentum
      przy ul. Platowcoej w Wwie. Polecam i pozdrawiam.
      • magdalenapilat Re: Jak rozjaśnić "wąsik"? 04.04.05, 11:04
        Gosia, czy mialas tylko 3 zabiegi i wystarczylo? Ja mam pierwszy za dwa
        tygodnie.
        Moja klinika zaleca zrobienie osmiu laserow. Zastanawiam sie czy to naciaganie,
        czy tez moze jest to bardzo indywidualna sprawa i niektorym wystarczy 3 a
        niektorym trzeba az osmiu? Nie moge sie juz doczekac szczerze mowiac az mi
        zlikwiduja te wloski, bo mam jasna karnacje i nie wyglada to rewelacyjnie.
        Swoja droga zaczely mi sie pojawiac jak odstawilam pigulki, mial ktos podobne
        doswiadczenia????
        • Gość: polka Re: Jak rozjaśnić "wąsik"? IP: *.netg.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 04.04.05, 19:08
          Gosiu a ile cię to kosztowało? szczególnie interesuje mnie depilacja laserowa bikini
          • olka84 Re: Jak rozjaśnić "wąsik"? 07.04.05, 12:00
            Gosiu, podbijam, mnie tez to interesuje.
            czy przed zabiegiem wasika ty sama golilas wloski czy tuz przed zabiegiem pani
            doktor je zgolila??? mialas wloski blond czy ciemne (wasik?)
            • olka84 Re: Jak rozjaśnić "wąsik"? 11.04.05, 15:12
              Kragmel-

              jestem chyba jakimś wyjątkiem.. to raczej nie są nowe włoski -przynajmniej w
              moim przypadku.. u mnie widocznie rozjaśniacz nie zadziałał na stale.. mysle ze
              płyn sie zmywa.. mam coraz wiecej ciemnych włosków, ale z moich obserwacji
              wynika, ze to te same włosy ktore miałam.

              w najblizszych dniach powtórze rozjaśnianie.
              to bedzie moje drugie rozjasnianie.

              Jezeli sa na forum dziewczyny ktore rozjasniaja dluzej niz ja i maja wieksze
              doswiadczenie napiszcie cos prosze. Pozdrawiam!
    • Gość: passa Re: Jak rozjaśnić "wąsik"? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.04.05, 16:46
      Ja wyrywam pęsetą i jest naprawdę ok. Odrastają słabsze.
      • passa Re: Jak rozjaśnić "wąsik"? 12.04.05, 20:18
        dlaczego podszywasz się pod mój nick!!!!
        • olka84 Re: Jak rozjaśnić "wąsik"? 19.08.05, 11:42
          up

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka