Gość: nati IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.03.05, 22:31 Jak mam rozjaśnić owłosienie nad górną wargą? Nie mam tych włosków dużo, ale są ciemne i dlatego b.widoczne.Proszę doradźcie mi coś! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: olkaaaa Re: Jak rozjaśnić "wąsik"? IP: *.chello.pl 02.03.05, 22:34 3% wodą utlenioną Odpowiedz Link Zgłoś
smee Re: Jak rozjaśnić "wąsik"? 02.03.05, 23:10 Sally Hansen ma specjalne preparaty do rozjasniania wloskow, jest tez wersja do twarzy, tu mozesz zobaczyc jak to wyglada Dodam cos od siebie - ja bym jednak na Twoim miejscu usunela ;) Pozdrowienia :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Misia Re: Jak rozjaśnić "wąsik"? IP: *.adsl.inetia.pl 03.03.05, 08:56 popieram - usunac - - np Tanita itp. męczyłam się z tymświństwem przez dobrych parę lat - rozjasnianie - cudowanie - w końcu się wkurzyłam i mówię - nie - najwyżej pójdę na laser i co ???? co tydzień krem i z głowy ŻADNYCH WŁOSÓW ;))))))) BOOOSKO Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nati Re: Jak rozjaśnić "wąsik"? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.05, 13:22 No dobrze,usunę kremem.Ale jak to będzie wyglądało po paru dniach i czy krem usunie takie "tyci tyci" przy skórze? A i jeszcze jedno pytanie.Mam pieprzyk nad górną wargą. Czy mogę go smarować takim kremem.Chcąc zlikwidować ten paskudny wąsik nie mogę ominąć tego pieprzyka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maxi Re: Jak rozjaśnić "wąsik"? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.05, 13:28 Wżyciu nie usuwaj!! Koleżanka popełniłą ten błąd. Teraz z paru delikatnych włosków zrobiły jej się grube czarne kocie wąsiska. Musi cały czas pilnować a jak zaniedbała w podróży (nie było wraunków) to pojawiłay jej sie takie czarne kropki jak wągry. Ja byłam na laserze trzy razy ale nic to nie dało. Moze dlatego, ze mam delikatne i jasne ale zainteresował mnie ten rozjaśniacz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Misio Re: Jak rozjaśnić "wąsik"? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.05, 13:53 Coz, wokol ust mam zmarszczki mimiczne -mam 28 lat. Po depilacji wasika bzlo je bardzo widac. Polecam rozjasnianie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: madzi1 Re: Jak rozjaśnić "wąsik"? IP: *.acn.waw.pl 03.03.05, 14:08 a ja przewaznie usuwam woskiem sally hansen, ale jak nie mam akurat warunkow albo musze sie ich szybko "pozbyc" a nie moge czekac az podraznienie po wosku zejdzie, rozjasniam je wlasnie rozjasniaczem sally hansen. planuje laser ale moze dopiero na jesieni. a tak prz okazji jakich woskow uzywacie do tego? ja probowalam tylko sally hansen, moze byc, ale uzywam go tylko wieczorem jak juz nigdzie nie ide zeby do rana normalnie wygladac. Odpowiedz Link Zgłoś
slotna Re: Jak rozjaśnić "wąsik"? 03.03.05, 14:05 Ja rozjasniam preparatem z Bootsa (mieszkam w Anglii), jest niedrogi (jakies £3- 5, zalezy od pojemnosci) i baaardzo wydajny. Bardzo sobie chwale - wasikow nie widac, tzn widac, ale jasne, nie przeszkadza to, a nie wyglada nienaturalnie, nie ma problemow z odrastaniem i podraznieniami - polecam. Mysle, ze ta Sally Hansen tez bedzie ok. Aha, rozjasniam tez wlosy miedzy brwami i nad ich gorna linia - kiedys depilowalam i juz nie moglam przestac, teraz odrastajace tak nie przeszkadzaja, bo ze sa jasne to i nie widac lysych plackow. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: juliet Re: Jak rozjaśnić "wąsik"? IP: *.aster.pl / *.aster.pl 03.03.05, 17:07 Polecam usuwanie woskiem u kosmetyczki. Po kilku zabiegach (do powtorki co 2 miesiace) wloskow beda w jasniutkim kolorze i nie bedzie ich widac. Wiem, bo tez MIALAM ten problem :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ania Re: Jak rozjaśnić "wąsik"? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.05, 21:21 Słuchajcie dziewczyny, czy w ten sposób mogę też rozjaśnić brwi? Jestem blondynką a brwi mam taaakie czarne, wszyscy myślą, że robie sobie hennę. Jakos te brwi nie pasują do mnie Myślałam, że na starość mi jakoś wyblakną, ale gdzie tam. Moja córka ma to samo, jasna blondynka z brwiami jakby ktoś węglem wysmarował. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: olka Re: Jak rozjaśnić "wąsik"? IP: *.crowley.pl 05.03.05, 12:44 Nati- czy zrobilas juz cos ze swoim wasikiem???? mam poodbny problem co ty. czy mozesz podac maila abym mogla do ciebie napisac??? pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: olka do NATI IP: *.crowley.pl 05.03.05, 12:51 albo ja podam mojego maila, napisz prosze olka84@gazeta.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Olka w spr preparatu helly hansen IP: *.crowley.pl 06.03.05, 11:09 dziewczyny, czy ktoras z was stosowala ten preparat?? jak to jest czy bede musiala powtarzac rozjasnianie co jakis czas?? ten preparat sie zmywa?? moj wasik ma ciemny kolor. czy nie pojawia sie zadne placki na skorze? poradzcie prosze- ryzykowac czy nie?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: madzi1 Re: w spr preparatu helly hansen IP: *.acn.waw.pl 06.03.05, 20:47 moj tez ma ciemny kolor i uzywam go tak jak jest w instrukcji i wszystko jest ok. rozjasniaja sie, zadnych plackow nie ma. musisz tylko wczesniej zrobic probe na przedramieniu czy cie nie podrazni :) aha jak juz go nalozysz moze cie troche piec skora, tak jest w moim przypadku ale mimo tego pieczenia skora pozniej nie jest podrazniona ani zaczerwieniona :) ogolnie nie ma sie czego bac Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: olka do madzi1 IP: *.crowley.pl 06.03.05, 21:26 napisz prosze jeszcze czy ten preparat sie zmywa??? co ile tygodni musisz ponownie farbowac?? pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ania Re: Jak rozjaśnić "wąsik"? IP: *.gostycyn.sdi.tpnet.pl 14.03.05, 16:44 u mnie ten sam problem :'( ŁĄCZMY SIĘ, DZIEWCZYNY!!!!! moj mail: kolka123456@wp.pl Odpowiedz Link Zgłoś
kociubek Re: Jak rozjaśnić "wąsik"? 06.03.05, 15:46 Kochane dziewczynki, ja swoj wąsik raz na miesiąc traktuje depilatorem, fakt ze cholerstwo boli jak nie wiem co ale mam spokuj na ok 4-5 tygodni. Po depilacji smaruje balsamem po goleniu od mojego meza i jest ok. Staram sie to robić wieczorem bo ewentualne zaczerwienienia skory przez noc znikają. :)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Carisma154 Re: Jak rozjaśnić "wąsik"? IP: *.acn.waw.pl 06.03.05, 16:43 ja raz na jakiś czas po prostu traktuję wąsik woskiem - Tanita. Możlwie ze jestem odporna, ale w każdym razie w ogóle mnie nie boli. Na parę tygodni spokój, odrastają słabsze. Polecam :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ewa Re: Jak rozjaśnić "wąsik"? IP: *.elpos.net 06.03.05, 21:52 ja mialam podobny tez z SH tylko moj rozjasnial wloski na calym ciele. preparat trzeb bylo zrobic samemu tzn. sa produkty tyko trzeba je wymieszac. u mnie wystapilo uczulenie ktore ustepowialo po 1 dniu wiec zaczelam robic na noc a rano juz nic nie bylo. co do usuwania wloskow woskem to nie polecam one przeciez odrastaja i bedziecie musialy caly czas zabieg powtarzac a jak juz bedziecie widzialy czarne punkciki to z takimi bedziecie musialy chodzic bo wosk dopiero wezmie od 5mm czyli i tak jestescie skazane na wasiki ja je wybielam chociaz nie mam ich duzo robie ten zabieg co 3 miesiace ale za kazdym razem mnie swedzi i piecze jak sie one wybielaja Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aśka Re: Jak rozjaśnić "wąsik"? IP: *.ino.tvknet.pl / *.ino.tvknet.pl 06.03.05, 22:04 Ja mojego wąsika usuwam kremem Naire- bardzo tani.Odrastają naprawde słabsze i jest ich mniej.Na początku depilowałam raz na 2 tyg a teraz raz na 1,5 miesiąca. Odpowiedz Link Zgłoś
smee Re: Jak rozjaśnić "wąsik"? 06.03.05, 22:18 > co do usuwania wloskow woskem to nie polecam one przeciez odrastaja i bedziecie musialy caly czas zabieg powtarzac a jak juz bedziecie widzialy czarne punkciki to z takimi bedziecie musialy chodzic bo wosk dopiero wezmie od 5mm Nieprawda! Nie ma zadnych 'czarnych punkcikow' (przy goleniu tak, ale nigdy przy wosku). Dodatkowo - ja robie wosk juz na 2-3 mm i lapie zawsze! > czyli i tak jestescie skazane na wasiki Owszem, na odrastanie, ale nie na wasiki (takie uhodowane) :) Wasikow brak - i o to chodzi :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Karolina wydepiluj woskiem!!! IP: *.futuro.pl 14.03.05, 17:33 Najlepiej usun go woskiem u kosmetyczki bo rozjasniony meszek jest rownie oblesny co ciemny wasik. Kosztuje to raptem ok 10 zl i spokoj na miesiac. Po kilku latach depilowania wloski odrastaja wolniej i sa slabsze, takze zabieg wystarczy powtarzac nawet co drugi miesiac Odpowiedz Link Zgłoś
magdalenapilat Re: wydepiluj woskiem!!! 18.03.05, 13:37 Popieram, przegielam z rozjasnianiem i wygladalo to bardzo brzydko. Takie biale wloski sa chyba jeszcze gorsze niz ciemne. Szczegolnie teraz, gdy sloneczko zaczyna wychodzic (tzn w Polsce chyba jeszcze nie wychodzi, u mnie juz 15 stopni, hura!) i wszystko widac jak na dloni. Wczoraj nie wytrzymalam i poszlam do kosmetyczki na wosk, bolec nie bolalo, ale teraz sie boje, czy nie bedzie to zle wygladac jak zaczna odrastac. No, ale mam jeszcze pare dni to tego momentu wiec narazie ciesze sie brakiem czegokolwiek nad ustami! Swietne uczucie!!! Swoja droga to naprawde koszmar z tymi wloskami, nie mialam ich gdy bralam pigulki, gdy odstawilam wrocily...razem z krostami, jak u nastolatki (a ostatnie nascie mialam 6 lat temu!!!) Postanowilam wiec wrocic do tabletek, a jak nie pomoze to ide na laser. Macie jakies doswiadczenia w tej kwestii?? ps: Slotna buziaki z LND! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lea Re: Jak rozjaśnić "wąsik"? IP: *.inpoland.pl 27.03.05, 20:29 ja używam Kremu do rozjaśniania włosów firmy O.L.A Cosmetics. bardzo tani ok. 6 zł, są tam tabletki mocnej wody utlenionej i tubka z kremem. trzeba sobie troszkę takiej tabletki rozpuścić w minimalnej ilości wody i dodać troszkę kremu. Ja niestety rozjaśniam tzw."wąsik" co 3-4 dni, bo co tyle mniej więcej pojawiają się kolejne malutkie włoski, które niestety choć bardzo cieniutkie są po prostu ciemne i widoczne. Wystarczy 3-4 minuty,żeby włosy się rozjaśniły. preparat jest bardzo silny, ale pozostawia tylko krótkotrwałe zaczerwienienie. czytałam trochę o depilacji czy też epilacji laserowej. Wymaga to niestety pewnego reżimu kosmetycznego, unikania słońca itp. niestety żaden z gabinetów nie gwarantuje, że zabieg NA PEWNO pomoże, a niektóre po "którymś" razie 10 czy 15 wykonują już za darmo kolejne zabiegi. Ja się zastanawiam, że mają takie klientki, którzy potrzebują tylu zabiegów i co zrobić jeśli laser nie pomaga. Aha, przed niektórymi z tych laserów trzeba koniecznie zgolić (czyli niestety wzmocnić) takie włosy. Ja na razie trzymam się rozjaśniania, chociaż zgadzam się, że bez względu na kolor takie wąsy u kobiety wyglądają po prostu fatalnie. Odpowiedz Link Zgłoś
olka84 Re: Jak rozjaśnić "wąsik"? 03.04.05, 10:18 hej dziewczyny, 17 marca rozjasnilam wloski preparatem Sally Hansen, tym, kóry polecala Smee. Minely juz ponad 2 tyg i mam troszkę ciemych wloskow. Czy ten preparat mi sie zmyl czy to sa nowe wlosy???? prosze- jesli sie orientujecie napiszcie. Zauwazylam ze sa 2 watki na forum o wasikach dlatego podbije oba do gory piszac to samo. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gosia Re: Jak rozjaśnić "wąsik"? IP: *.sa.bigpond.net.au 03.04.05, 13:45 Laser i tylko laser. Ale dobry. Dobry jest drogi, ale coz. Ja usunelam wasik, wlosy pod pachami i tzw. bikini line. I jestem bardzo zadowolona. Zabieg powtarza sie trzykrotnie. Nie jest specjalnie nieprzyjemny, ale mozna sie znieczulic specjalnym kremem. Ja nie mam problemu z nogami, wiec dawno zapomnialam, co to jest depilacja. Swoje wloski usuwalam w "klinice" Epicentum przy ul. Platowcoej w Wwie. Polecam i pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
magdalenapilat Re: Jak rozjaśnić "wąsik"? 04.04.05, 11:04 Gosia, czy mialas tylko 3 zabiegi i wystarczylo? Ja mam pierwszy za dwa tygodnie. Moja klinika zaleca zrobienie osmiu laserow. Zastanawiam sie czy to naciaganie, czy tez moze jest to bardzo indywidualna sprawa i niektorym wystarczy 3 a niektorym trzeba az osmiu? Nie moge sie juz doczekac szczerze mowiac az mi zlikwiduja te wloski, bo mam jasna karnacje i nie wyglada to rewelacyjnie. Swoja droga zaczely mi sie pojawiac jak odstawilam pigulki, mial ktos podobne doswiadczenia???? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: polka Re: Jak rozjaśnić "wąsik"? IP: *.netg.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 04.04.05, 19:08 Gosiu a ile cię to kosztowało? szczególnie interesuje mnie depilacja laserowa bikini Odpowiedz Link Zgłoś
olka84 Re: Jak rozjaśnić "wąsik"? 07.04.05, 12:00 Gosiu, podbijam, mnie tez to interesuje. czy przed zabiegiem wasika ty sama golilas wloski czy tuz przed zabiegiem pani doktor je zgolila??? mialas wloski blond czy ciemne (wasik?) Odpowiedz Link Zgłoś
olka84 Re: Jak rozjaśnić "wąsik"? 11.04.05, 15:12 Kragmel- jestem chyba jakimś wyjątkiem.. to raczej nie są nowe włoski -przynajmniej w moim przypadku.. u mnie widocznie rozjaśniacz nie zadziałał na stale.. mysle ze płyn sie zmywa.. mam coraz wiecej ciemnych włosków, ale z moich obserwacji wynika, ze to te same włosy ktore miałam. w najblizszych dniach powtórze rozjaśnianie. to bedzie moje drugie rozjasnianie. Jezeli sa na forum dziewczyny ktore rozjasniaja dluzej niz ja i maja wieksze doswiadczenie napiszcie cos prosze. Pozdrawiam! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: passa Re: Jak rozjaśnić "wąsik"? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.04.05, 16:46 Ja wyrywam pęsetą i jest naprawdę ok. Odrastają słabsze. Odpowiedz Link Zgłoś
passa Re: Jak rozjaśnić "wąsik"? 12.04.05, 20:18 dlaczego podszywasz się pod mój nick!!!! Odpowiedz Link Zgłoś