Dodaj do ulubionych

Prostownica Vidal Sassoon

15.04.05, 13:03
Dziś migneła mi w reklamówce Saturna prostownica ceramiczna Vidal Sassoon za
129zł. Czy może ktoś ma prostownice tej firmy, jak się sprawuje i czy
polecacie? Bo zastanawiam się nad kupnem.
Obserwuj wątek
    • justa_79 Re: Prostownica Vidal Sassoon 15.04.05, 15:49
      a szampony tej firmy są też dostępne? mam sentyment do nich... ;)
      • Gość: Ula Re: Prostownica Vidal Sassoon IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.04.05, 00:06
        mam prostownice z vidala, jestem bardzo zadowolona, zalezy jeszcze o ktorym
        mowisz modelu:) ja mam ten gdzie plytki sa 25/90 mm i 70 W oraz szybkie
        nagrzewanie z racji wysokiej mocy.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka