ruda_80 15.04.05, 13:03 Dziś migneła mi w reklamówce Saturna prostownica ceramiczna Vidal Sassoon za 129zł. Czy może ktoś ma prostownice tej firmy, jak się sprawuje i czy polecacie? Bo zastanawiam się nad kupnem. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
justa_79 Re: Prostownica Vidal Sassoon 15.04.05, 15:49 a szampony tej firmy są też dostępne? mam sentyment do nich... ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ula Re: Prostownica Vidal Sassoon IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.04.05, 00:06 mam prostownice z vidala, jestem bardzo zadowolona, zalezy jeszcze o ktorym mowisz modelu:) ja mam ten gdzie plytki sa 25/90 mm i 70 W oraz szybkie nagrzewanie z racji wysokiej mocy. Odpowiedz Link Zgłoś