Gość: Misia IP: *.adsl.inetia.pl 06.05.05, 11:25 kupiłam do skóry wrażliwej - drogi - 50 zl - ale cudo :))))))))))))) tylko strasznie szczypie ale za to dzisiaj -------------- Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
yola66 Re: Etiaxyl 06.05.05, 11:49 też kupiłam.... Bardzo drogi - ale odżałowałam... Zgdonie z instrukcją posmarowałam się na noc. Niestety obudziłam się w nocy z uczuciem okropnego pieczenia. Bardzo podrażnił (a właściwie popalił) moją skórę... Czekam teraz aż skóra się trochę zagoi i spróbuję jeszcze raz.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zośka Re: Etiaxyl IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl 06.05.05, 13:24 Ja też długo nosiłam się z zamiarem kupna. Najpierw kupiłam Vichy - ale był taki sobie. Od miesiąca mam Etiaxyl i jest po prostu rewelacyjny..... Szczypie, ale bardzo delikatnie, może dlatego, że kupiłam go w wersji dla skóry wrażliwej. Jeszcze raz polecam. Odpowiedz Link Zgłoś
bzzzk Re: Etiaxyl 10.05.05, 21:57 a jak jest z depilacją przy używaniu tego preparatu? ile trzeba odczekać zanim się go użyje po tym zabiegu? mam na myśli przede wszystkim depilację woskiem bądź depilatorem. wiecie może? bo też zamierzam kupić:) pzdr. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: baśka Re: Etiaxyl IP: *.ien.com.pl / *.ien.com.pl 11.05.05, 08:07 etiaxil używam od 3 miesięcy jest rewelacyjny, znalazłam sposób na szczypanie. Smaruje pod pachami wieczorem (dzień wcześniej depiluję) i z uniesionymi rękami odczekuje aż wyschnie, rano myję wodą z mydłem. Jestem bardzo zadowolona smaruję 2 razy w tygodniu i brak pocenia, wreszcie suche bluzki pod pachami przez cały dzień. Cena może odstraszac ale się opłaca kupić bo jest bardzo wydajny. Odpowiedz Link Zgłoś
l81 Re: Etiaxyl 11.05.05, 08:54 Uważajcie dziewczyny na ten antypespirant i jeszcze jest Antidral.One są dla osób, które mają problemy z nadmierną potliwością a nie dla zwykłych osób.One są po prostu lecznicze.Nie można je stosować codziennie. Odpowiedz Link Zgłoś
bzzzk Re: Etiaxyl 11.05.05, 14:26 może to się wyda zabawne ale ja się pocę pod jedną pachą dużo, dużo bardziej niż pod drugą;) czy w związku z tym np. powinnam pod tą "gorszą" smarować, a drugą zostawić w spokoju, czy używać jednak pod obie? dodam, że od kiedy pamiętam (lat 10) nie pocę się normalnie i mam z tym duży problem, tyle że pod jedną jeszcze większy... pzdr. Odpowiedz Link Zgłoś