Gość: Moni
IP: 212.75.114.*
25.05.05, 09:15
Dziewczyny, jakie kosmetyki, preparaty kosmetyczne warto przywież sobie z
USA. Chodzi mi o te, które są tam tańsze (wiem, że perfumy są) lub, których u
nas nie ma. Cerę mam mieszaną, trochę rozszerzonych porów i zaskórników i
moja największa zmora - przebarwienia.