Dodaj do ulubionych

Kosmetyki z USA-doradźcie!

IP: 212.75.114.* 25.05.05, 09:15
Dziewczyny, jakie kosmetyki, preparaty kosmetyczne warto przywież sobie z
USA. Chodzi mi o te, które są tam tańsze (wiem, że perfumy są) lub, których u
nas nie ma. Cerę mam mieszaną, trochę rozszerzonych porów i zaskórników i
moja największa zmora - przebarwienia.
Obserwuj wątek
    • Gość: Moni Re: Kosmetyki z USA-doradźcie! IP: 212.75.114.* 25.05.05, 10:40
      nikt nie wie???????????? Dziewczyny nie skąpcie wiedzy!!!!!!!!
      • Gość: magda :) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.05.05, 10:45
        ja bylam w usa 4 miesiace i wyprobowalam wiele kosmetykow..rowniez mam male
        problemy z cera o ktorych pisalas..polecam Ci bardzo duzy wybor kosmetykow
        Neutrogeny , ktorych u nas niestety nie ma...radza sobie swietnie i nie sa
        drogie:)no i seria dove do pielegnacji twarzy tez jest swietna:) do ciala
        proponuje Ci kosmetyki z firmy SUAVE sa swietne i cudnie pachna...zwlasza
        balsamy do ciala a kosztuja tylko okolo 2 $ ..a do makijazu?? Cover Girl ..sa
        swietne i niedrogie:) pozdrawiam
        • Gość: Moni Re: :) IP: 212.75.114.* 25.05.05, 11:02
          Dzięki, mam tylko prośbę o podanie nazw, bo to nie ja będę kupować, tylko
          znajomy i to do tego facet:)
          Może znacie wypróbowałyście jakieś preparaty do mikrodermabrazji?
          • Gość: Frau Re: :) IP: 198.65.192.* 25.05.05, 19:41
            Polecam Neutrogene/neutrogena.com/
            Kosmetyki kolorowe tez sa super.
            Godne zaufania.
            • Gość: Lenka Re: :) IP: *.chello.pl 25.05.05, 19:51
              Błyszczyki do ust Bonnie Bell :))
    • Gość: Frau Re: Kosmetyki z USA-doradźcie! IP: 198.65.192.* 25.05.05, 20:02
      Polecam tez kosmetyki philosophy /philosophy.com/, CO Bigelow..
      Daj znac konkretnie czego szukasz i moze bede ci mogla cos polecic.
      • Gość: Frau Re: Kosmetyki z USA-doradźcie! IP: 198.65.192.* 25.05.05, 20:05
        ...a na przebarwienia polecam moje sprawdzone sposoby- Retinol /ale maly jego procent 0.025%/- ale
        to mozesz dostac tylko u dermatologa. Rownie skuteczny jest peeling glikolowy /sprawdzony przeze
        mnie Avon - CLINICAL 2-Step Facial Peel. Odradzam peelingi mechaniczne.
        • Gość: tess Re: Kosmetyki z USA-doradźcie! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.05, 22:01
          Dermalogica - do nabycia w salonach spa, swietne i niezwykle skuteczne. Poza
          tym: Orgins, Prescriptives.
    • plasynka <a href="http://www.drugstore.com/" target="_blank">www.drugst 25.05.05, 23:38
      Zawsze polecam Neutrogena MoistureShine Gloss - REWELKA!! Mam First Blush
      (standardowy naturalny kolor ust), Thickle i Groove (te są pastelowe). Możesz
      wybrać każdy, bo one nadają delikatny kolor.

      BonneBell też są super! www.bonnebell.com/ Wypróbowałam Smackers, ale to
      zwykłe pomadki ochronne, tyle, że w świetnych smakach (dr pepper, bubble gum i
      tropical punch to moje ulubione)
      Polecam błyszczyki Lip d'Votion!! Kiedyś były też cienie, ale na stronie ich
      nie pokazali... www.bonnebell.com/lips/lipdvotionshimmers/

      Z Cover Gigl mam cienie, ale szybko się wałkują i nie są trwałe...

      Zawsze proszę też o Lip Medex firmy Blistex-super regeneruje usta i ma
      mentolowy smak.

      To tyle na dziś. Jak masz pytani, pisz na maila gazetowego! Chętnie pomogę!! :)
      • plasynka przepraszam za ten źle wklejony link!! 25.05.05, 23:40
        Miało być www.drugstore.com
        Tu znajdziesz wszystkie produkty - ceny, nazwy, kolory, itp.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka