Dodaj do ulubionych

PRZEBARWIENIA po ciazy

16.06.05, 22:24
Na buzi po ciazy pojawily mi sie w okolicy policzkow i nad gorna barwa
ciemnobrazowe przebarwienia.
Czy mozecie cos na to polecic?
Obserwuj wątek
    • Gość: madzia_82 Re: PRZEBARWIENIA po ciazy IP: *.ph.ph.cox.net 17.06.05, 02:50
      UP.....nikt mnie mial podobnego problemu?
      • Gość: mania Re: PRZEBARWIENIA po ciazy IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 17.06.05, 07:23
        poszukaj w wyszukiwarce- był już ten temat - pisałam tam o kremie Drula bo
        właśnie go stosuje

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka