madzia_82 16.06.05, 22:24 Na buzi po ciazy pojawily mi sie w okolicy policzkow i nad gorna barwa ciemnobrazowe przebarwienia. Czy mozecie cos na to polecic? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: madzia_82 Re: PRZEBARWIENIA po ciazy IP: *.ph.ph.cox.net 17.06.05, 02:50 UP.....nikt mnie mial podobnego problemu? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mania Re: PRZEBARWIENIA po ciazy IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 17.06.05, 07:23 poszukaj w wyszukiwarce- był już ten temat - pisałam tam o kremie Drula bo właśnie go stosuje Odpowiedz Link Zgłoś