Dodaj do ulubionych

do Pani Doktor

22.06.05, 13:25
Pani Doktor, otóż od pewnego czasu zaczęły sie u mnie pojawiać na skórze
głowy ropne wypryski, takie czerwone ropne krostki. I swędzą. I jest ich
coraz więcej z czasem. Poza tym nie ma innych zmian, nic sie nie łuszczy, nie
ma łupieżu. Co to moze być? Używam szamponuze skrzypu polnego z Farmony i
odzywki Wax. Myślałam, ze to może od lakieru do włosów (uzywałam po raz
pierwszy Timtotei), ale zmieniłąm lakier, na taki, który stosowałam wczesniej
i nic sie nie działo, ale jest jakby coraz gorzej.
Pozdrwaiam, Ala
Obserwuj wątek
    • oksana.zarewicz Re: do Pani Doktor 18.07.05, 09:03
      Witaj Alu
      Jeżeli nie swędzi cię skóra głowy, to raczej nie jest to reakcja uczuleniowa na
      którykolwiek z kosmetyków pielęgnacyjnych lub lakier. Aby w sposób pewny
      odpowiedzieć na twoje pytanie, musiałabym osobiście zbadać cię. Mogę tylko
      podejrzewać u ciebie zapalenie mieszków włosowych i radzę ci nie zwlekać z
      wizytą u dermatologa, ponieważ stan taki wymaga leczenia specjalistycznego.
      Pozdrawiam
      Oksana

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka