Gość: emmma
IP: *.ztpnet.pl
06.07.05, 17:34
Dziewczyny, mam spore przebarwienia na twarzy. Czy mogę teraz używać jakiegoś
kremu wybielającego? Jakiego? Poradźcie coś. Nie chcę czekać do jesieni.
Przez całe lato zostaję w mieście, używam wysokich filtrów. Może jest coś co
mi teraz pomoże?