Gość: ewa IP: *.2city.net 07.07.05, 23:02 ocencie -neutrogena i -mleczko do twarzy olay pod wzgledem nawilzania i jakosci pa pa Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: bibi Re: 2 kosmetyki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.07.05, 07:30 Nie polecam Neutrogeny - żadnego szczególnego efektu nawilżania nie zauważyłam po zastosowaniu żadnego kosmetymu tej firmy. One ogólnie tylko zapychają pory. Natomiasy o Olay krąży także na tym forum wiele pozytywnych opinii Odpowiedz Link Zgłoś