saxony
09.08.02, 11:31
dziewczyny doradzcie-ktore z kosmetykow z wyzszej polki sa absolutnie
niezastapione i efekt ich stosowania jest rzeczywiscie wart ich ceny.naprawde
nie mam ochoty placic za marketing i ladne pudeleczko,natomiast za
spektakularny efekt jak najbardziej.mam 32 lata i cere ze skonnoscia do
przetluszczania.
pozdrawiam.s.