Gość: KaSia
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
27.08.05, 14:45
Ostatnio złapałam nad morzem moją ulubioną złotą opaleniznę. Niestety w
niektorych miejscach mam jasne plamy na skórze, tak jakby opalenizna
się "wytarła". Do solarium isc nie moge, bo biorę leki... Moze polecicie
jakis dobry samoopalacz.
Pozdrawiam ciepło,