Dodaj do ulubionych

AB Gym-please help!

27.09.02, 19:17
Chciałabym kupić,ale podróbkę.Powiedzcie,czy działa? po jakim czasie widać
efekty? Ile schudliście? Dzięki za wszelkie uwagi!
Obserwuj wątek
    • Gość: justy Re: AB Gym-please help! IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 27.09.02, 21:37
      Pytania takie padały tu już kilkakrotnie, i nigdy nie było pozytywnych opinii
      na temat "pasów odchudzających". Szkoda kasy.
      • Gość: monia Re: AB Gym-please help! IP: *.zgora.sdi.tpnet.pl 27.09.02, 21:43
        ja kupilam orginalny i niestety musialam go reklamowac po tygodniu (z
        reklamacja nie bylo na szczescie problemu). urzadzonko to najnormalniej
        przypalalo mi skore tak jak bym sie przypalila papierosem. nie radze kupowac .
        nawet taniej podrobki.............
    • anexxa Re: AB Gym-please help! 27.09.02, 23:30
      przeciez to nie dziala.

      nawet jakbym nie wiedziala, ze to nie ma jak skutkowac,
      to przekonalaby mnie moja szwagierka, ktora kupila sobie
      abgymnic na samym poczatku, jak wszedl - liczac na to, ze
      latwo wroci do formy po porodzie. no coz, jak sama
      przyznala, rewelacyjnie po tym cierpnie skora, a po tym
      zelu dodatkowo sie lepi.

      lepiej machnac pare brzuszkow albo zapisac sie na
      aerobik, jak juz ktos czuje, ze musi.

      xx.
    • Gość: Nell Re: AB Gym-please help! IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 27.09.02, 23:34
      thecalling napisała:

      > Chciałabym kupić,ale podróbkę.Powiedzcie,czy działa? po
      jakim czasie widać
      > efekty? Ile schudliście? Dzięki za wszelkie uwagi!

      Prosze, nie wierz reklamie...plizz.
      Po tym nie schudniesz, pomoze ci to zarysowac miesnie,
      ale jak nie bedziesz nic robila,oprocz korzystania z tego
      urzadzenie, naderwiesz sobie tylko wiezadla w miesniach...
      • damona Re: AB Gym-please help! 28.09.02, 01:05
        znajomy sie uparl na to urzadzenie, jedno mu sie od razu popsulo,
        (i to oryginalne) ale, ze sie zaparl to kupil sobie drugie, ktore tez mu sie
        popsulo. Podobno te urzadzenia maja latwo psujaca sie jedna czesc, ktora akurat
        nie podlega reklamacji.(to przeczytane gdzies w necie).

        wiec wydaje mi sie, ze moze lepiej zainwestowac w aerobik, lub karnet na
        silownie.
    • Gość: LadyBlue Re: AB Gym-please help! IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 28.09.02, 14:55
      dużo dyskusji było kiedyś na forum fitness - i opinie głownie negatywne,
      podobno mozna sobie paskudnie mięśnie pozrywac i krzywde zrobić, zreszta
      poszukaj tych wątków, tam było to dokładnie opisywane.
      • Gość: Xena Re: AB Gym-please help! IP: *.acn.waw.pl 28.09.02, 15:34
        No więc ja mam taką podróbkę Abgymnica (kupiłam z babskiej ciekawości) i powiem
        tak: jest sens stosować to OPRÓCZ tradycyjnych ćwiczeń, do modelowania
        szczególnie kłopotliwych i trudnych partii ciała (ja używam tego do walki z
        delikatnymi "bryczesami" pod pośladkami i na mięśnie brzucha). Na mięsnie jak
        najbardziej to działa - o czym mogą świadczyć najpospolitsze w świecie zakwasy
        po zbyt intensywnym "treningu", jedyna róznica jest taka, że stymulacja płynie
        z "zewnątrz", niezależnie od naszej woli, i nie ma mowy o drobnych "oszustwach"
        czy niedbałym wykonaniu - mięsnie przez cały czas trwania programu pracuja z
        taką samą intensywnością. Dla samych mieśni naprawdę nie ma róznicy,
        co "zmusza" je do wysiłku - to równie dobrze może byc impuls nerwowy z
        organizmu, jak i impuls elektryczny.

        Natomiast Abgymnic faktycznie nie poprawia kondycji, ogolnej wydajności
        organizmu, spręzystości ścięgien, więc zwykła gimnastyka i ruch tak czy siak są
        koniecznością. Abgymnic tego na pewno nie zastąpi.

        Acha, i jeszcze jedno - moje urządzenie jakoś dotychczas sie nie zepsuło, choć
        mam je bodajże od kwietnia. Może akurat trafiłam na jakis niesfuszerowany
        egzemplarz, ale myślę, że ta awaryjność, o której wspominały dziewczyny, wynika
        w głównej mierze z błędów użytkowania - np. zbyt skąpego nakładania żelu
        fizjologicznego, zbyt częstego zginania pasa lub nieczyszczenia go po każdym
        uzyciu, może też ze zbyt intensywnego eksploatowania (jeśli ktoś używa tego 2
        godziny dziennie, zamiast pójść na rower albo dłuższy spacer...). W każdym
        razie u mnie wszysko działa, musiałam tylko wymienić baterię.

        No, to takie moje trzy grosze.
        Pozdr.
    • Gość: saskia Re: AB Gym-please help! IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 28.09.02, 16:03
      o rrrany,a ja myslalam ze nie ma juz osob,ktore uwierza ze lezac na
      kanapie,najlepiej z paczka chipsow w reku schudnie sie,buhahaha...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka