thecalling 27.09.02, 19:17 Chciałabym kupić,ale podróbkę.Powiedzcie,czy działa? po jakim czasie widać efekty? Ile schudliście? Dzięki za wszelkie uwagi! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: justy Re: AB Gym-please help! IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 27.09.02, 21:37 Pytania takie padały tu już kilkakrotnie, i nigdy nie było pozytywnych opinii na temat "pasów odchudzających". Szkoda kasy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: monia Re: AB Gym-please help! IP: *.zgora.sdi.tpnet.pl 27.09.02, 21:43 ja kupilam orginalny i niestety musialam go reklamowac po tygodniu (z reklamacja nie bylo na szczescie problemu). urzadzonko to najnormalniej przypalalo mi skore tak jak bym sie przypalila papierosem. nie radze kupowac . nawet taniej podrobki............. Odpowiedz Link Zgłoś
anexxa Re: AB Gym-please help! 27.09.02, 23:30 przeciez to nie dziala. nawet jakbym nie wiedziala, ze to nie ma jak skutkowac, to przekonalaby mnie moja szwagierka, ktora kupila sobie abgymnic na samym poczatku, jak wszedl - liczac na to, ze latwo wroci do formy po porodzie. no coz, jak sama przyznala, rewelacyjnie po tym cierpnie skora, a po tym zelu dodatkowo sie lepi. lepiej machnac pare brzuszkow albo zapisac sie na aerobik, jak juz ktos czuje, ze musi. xx. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Nell Re: AB Gym-please help! IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 27.09.02, 23:34 thecalling napisała: > Chciałabym kupić,ale podróbkę.Powiedzcie,czy działa? po jakim czasie widać > efekty? Ile schudliście? Dzięki za wszelkie uwagi! Prosze, nie wierz reklamie...plizz. Po tym nie schudniesz, pomoze ci to zarysowac miesnie, ale jak nie bedziesz nic robila,oprocz korzystania z tego urzadzenie, naderwiesz sobie tylko wiezadla w miesniach... Odpowiedz Link Zgłoś
damona Re: AB Gym-please help! 28.09.02, 01:05 znajomy sie uparl na to urzadzenie, jedno mu sie od razu popsulo, (i to oryginalne) ale, ze sie zaparl to kupil sobie drugie, ktore tez mu sie popsulo. Podobno te urzadzenia maja latwo psujaca sie jedna czesc, ktora akurat nie podlega reklamacji.(to przeczytane gdzies w necie). wiec wydaje mi sie, ze moze lepiej zainwestowac w aerobik, lub karnet na silownie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LadyBlue Re: AB Gym-please help! IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 28.09.02, 14:55 dużo dyskusji było kiedyś na forum fitness - i opinie głownie negatywne, podobno mozna sobie paskudnie mięśnie pozrywac i krzywde zrobić, zreszta poszukaj tych wątków, tam było to dokładnie opisywane. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Xena Re: AB Gym-please help! IP: *.acn.waw.pl 28.09.02, 15:34 No więc ja mam taką podróbkę Abgymnica (kupiłam z babskiej ciekawości) i powiem tak: jest sens stosować to OPRÓCZ tradycyjnych ćwiczeń, do modelowania szczególnie kłopotliwych i trudnych partii ciała (ja używam tego do walki z delikatnymi "bryczesami" pod pośladkami i na mięśnie brzucha). Na mięsnie jak najbardziej to działa - o czym mogą świadczyć najpospolitsze w świecie zakwasy po zbyt intensywnym "treningu", jedyna róznica jest taka, że stymulacja płynie z "zewnątrz", niezależnie od naszej woli, i nie ma mowy o drobnych "oszustwach" czy niedbałym wykonaniu - mięsnie przez cały czas trwania programu pracuja z taką samą intensywnością. Dla samych mieśni naprawdę nie ma róznicy, co "zmusza" je do wysiłku - to równie dobrze może byc impuls nerwowy z organizmu, jak i impuls elektryczny. Natomiast Abgymnic faktycznie nie poprawia kondycji, ogolnej wydajności organizmu, spręzystości ścięgien, więc zwykła gimnastyka i ruch tak czy siak są koniecznością. Abgymnic tego na pewno nie zastąpi. Acha, i jeszcze jedno - moje urządzenie jakoś dotychczas sie nie zepsuło, choć mam je bodajże od kwietnia. Może akurat trafiłam na jakis niesfuszerowany egzemplarz, ale myślę, że ta awaryjność, o której wspominały dziewczyny, wynika w głównej mierze z błędów użytkowania - np. zbyt skąpego nakładania żelu fizjologicznego, zbyt częstego zginania pasa lub nieczyszczenia go po każdym uzyciu, może też ze zbyt intensywnego eksploatowania (jeśli ktoś używa tego 2 godziny dziennie, zamiast pójść na rower albo dłuższy spacer...). W każdym razie u mnie wszysko działa, musiałam tylko wymienić baterię. No, to takie moje trzy grosze. Pozdr. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: saskia Re: AB Gym-please help! IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 28.09.02, 16:03 o rrrany,a ja myslalam ze nie ma juz osob,ktore uwierza ze lezac na kanapie,najlepiej z paczka chipsow w reku schudnie sie,buhahaha... Odpowiedz Link Zgłoś