kocurek_bury 30.10.05, 20:02 I jakie efekty? Trochę mnie zaciekawiło jego podejście i chętnie bym go odwiedziła. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: lala;a;a; Re: Ktoś leczył się u dr H. St. Różańskiego (trąd IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.10.05, 09:35 a jakie on ma podejście???????? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: justy Re: Ktoś leczył się u dr H. St. Różańskiego (trąd IP: 213.241.34.* 31.10.05, 09:45 leczył? on nie jest lekarzem, nieprawdaż? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kocurek_bury Re: Ktoś leczył się u dr H. St. Różańskiego (trąd IP: *.icpnet.pl 31.10.05, 10:15 Hm, to pewnie wyjaśnia, dlaczego nigdzie nie ma adresu jego gabinetu...:-/ A kto to właściwie jest??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: justy Re: Ktoś leczył się u dr H. St. Różańskiego (trąd IP: 213.241.34.* 31.10.05, 10:47 wykładowaca w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Krośnie? Odpowiedz Link Zgłoś
kocurek_bury Re: Ktoś leczył się u dr H. St. Różańskiego (trąd 31.10.05, 11:14 No nieźle... to mnie zmylił dopiero:-/ A swoją drogą to i tak chyba sobie zapodam kurację opartą na jego poradach - olej z rekina, tranik, pyłek... Sylimarol też chyba nie zaszkodzi? A co tam, próbowałam już tylu rzeczy, że nie mam nic do stracenia;-) Pozdrawiam:-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: justy Re: Ktoś leczył się u dr H. St. Różańskiego (trąd IP: 213.241.34.* 31.10.05, 11:30 olej z rekina oraz tran zawierają wit.A i D- mozesz je przedawkować stosując równocześnie te preparaty. poza tym raczej nie zaszkodzi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kocurek_bury Re: Ktoś leczył się u dr H. St. Różańskiego (trąd IP: *.icpnet.pl 31.10.05, 12:52 Masz rację. Będę sprawdzać dawki. Zastanawiam się tylko nad tymi polecanymi przez Różańskiego sitosterolami. Cholibka, nie chcę sobie krzywdy zrobić, już dość sobie hormonami i antybiotykami zrobiłam. Odpowiedz Link Zgłoś
nigella24 Re: Ktoś leczył się u dr H. St. Różańskiego (trąd 31.10.05, 21:51 Następna osoba majaca problemy z czytaniem ze Zrozumieniem olej z rekina zawiera witamine a ale oczywiście zalezy który bo np Ecomer jest bez dodatków witaminowych ,sitosterole nie sa substancjami hormonalnymi więc nie rozumiem co za problem?Dr Henryk Różański jest lekarzem ale nie dermatologiem wiem bo jestem z nim w kontakcie.Nie ma sie czego bać tylko z głowa wg jego zaleceń stosowac preparaty ,wszystko jest dobrze opisane polecam cały serwis dr oraz forum trądzikowe tamtejsze.Pzdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: justy Re: Ktoś leczył się u dr H. St. Różańskiego (trąd IP: 213.241.34.* 31.10.05, 22:32 > olej z rekina > zawiera witamine a ale oczywiście zalezy który bo np Ecomer jest bez dodatków > witaminowych wątroba rekina zawiera oprócz alkilogliceroli, również wit.A i D, jak zwykły tran. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: justy Re: Ktoś leczył się u dr H. St. Różańskiego (trąd IP: 213.241.34.* 31.10.05, 22:34 >zawiera oprócz alkilogliceroli alkoksygliceroli Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nigella Re: Ktoś leczył się u dr H. St. Różańskiego (trąd IP: 87.207.132.* 31.10.05, 23:04 sorry Justyno ale rozmawiałam z dr R to wiem co pisał etc ten olej nie ma wit a bo gdyby tak było już bym nie zyła za dlugo tłumaczyć musisz uwierzyć na słowo,po prostu kolezanka zaczęła panikować odnośnie sitosteroli nie spr chyba dokładnie co to jest!!Pozatym tran ma witamine a ale zapewniam cię[pamiętam że bodajże jesteś Farmaceutka]że ecomer wolny jest od a bo ja własnie nim od dr rózańskiego leczyłam przez rok zatrucie tą cholerna witaminą ,i jestem mniej żółta .Jeśli chcesz moge Ci na priva przesłac zapis rozmowy ale ecomer nie ma a i bede się upierała nawet na mękach,pozdrawiam Ciebie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: justy Re: Ktoś leczył się u dr H. St. Różańskiego (trąd IP: 213.241.34.* 31.10.05, 23:19 najpewniejsze informacje na temat dokładnego składu np. Ecomeru należałoby wyciągnąć od producenta, bo póki co podaje on jedynie precyzyjną zawartość alkoksygliceroli, pomijając ewentualne inne składniki. Właściwie tylko producent BioMarine 570 oraz BioMarine 1140 przyznaje, że olej z watroby rekina to coś więcej niż alkiloglicerole/aloksyglicerole, ale również wit. A, D, oraz omega-3 czy skwalen. Odnośnie sitosteroli- być może koleżankę zainspirował (odosobniony) post z forum luskiewnika: "Zaczęłyśmy dwa miesiące temu razem z przyjaciółką. Efeket przerósł nasze oczekiwania. Niestety zatrzymała się nam miesiączka. Z takim samym objawem spotkałam się na forum gazety wyborczej. Nie chcę odstawiać Poldanenu ale z drugiej strony nie wiem skąd taka reakcja. Czy czekać czy też niestety z bólem serca ale odstawić. (bo żadna inna przyczyna zaniku miesiączki u nas obu nie wchodzi w grę)" free4web.pl/3/2,70147,162894,5118222,Thread.html;jsessionid=A3C401A6A8109BD2DE79EAE9CC78953E Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nigella24 Re: Ktoś leczył się u dr H. St. Różańskiego (trąd IP: 87.207.132.* 31.10.05, 23:33 Wiem czytałam ten post ale czy zadna to nie moga wiedziec bo skoro stosują naturalny antyandrogen a wcześniej nie spr tarczycy ,prolaktyny etc to pewności mieć nie mogą.Fajnie że odpisałas ale nie zjadliwie bo ja teraz zuważyłam że zbyt miła nie byłam wybacz,sądzę oczywiście na mur beton byc pewna nie moge ale wiem ze dr zajmuje się własnoręcznym spr tych preparatów że rzeczywiście mimo ze biomarine sladowe ilości wit a ma ale ma więc ja po nim dodatkowo źle się czułam a ecomer biore tyle miesięcy[a dostałam całkowitej nietolerancji witaminy a ze tak sobie myślę gdybye comer ja posiadał to wąchałabym kwiatki] ale fakt że innych olejów typu iskial ,selamer nie spr i nie biorę.Oczywiście masz rację że marinexinternational[producent biomarine570 i jeszcze jednego preparatu biomarine ...ze zwiększoną ilością skwalenu pisze ze sa tam i inne składniki ale np na str o iskialu zetknęłam się z tym że producent podaje że alkiloglicerole to tożsame ze skwalenem]róznie to bywa ale ecomer akurat polecam.Dzięki za polemikę i wybacz mój pierwszy post pozdrawiam anka Odpowiedz Link Zgłoś
kocurek_bury Re: Ktoś leczył się u dr H. St. Różańskiego (trąd 31.10.05, 23:34 Wetnę się Wam, dziewczyny, w rozmowę, bo widzę, że o mnie mowa:-) Primo: nie panikuję na temat sitosteroli, tylko po prostu pytam, bo w końcu chodzi o to, ze kobietka ma zażywać preparat dla facetów na prostatę... Ludzie na tym forum o błahsze rzeczy pytają;-) Secundo: być może Ecomer i faktycznie nie zawiera witamin, ale ja kupiłam BioMarine 570, i tu ostrzeżenie Justy rzeczywiście się przyda. Tertio: Dziękuję Wam bardzo za pomoc:-) Dobrej nocy:-) Kocurek_bury Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nigella Re: do justy IP: 87.207.132.* 31.10.05, 23:36 Mam Do Ciebie pytanie czy popularny siarczan glukozaminy i sama glukozamina wg Twojej wiedzy cos naprawdę pomaga na regeneracje chrząstki stawowej i tak ogólnie przyspiesza syntezę kolagenu?Jakie ewentualnie preparaty oprócz wit.C oraz ,krzemu,nienasyconych kwasów tłuszczowych mogłyby pomóc?pozdrawiam i dziękuję .Jeden z kolegów dr na ropne pryszcze i nie tylko polecał Zinaxin z glukozaminą stąd m.in moje pyt o glukozamine Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: justy Re: do justy IP: 213.241.34.* 01.11.05, 10:59 pytasz pod kątem stanów zapalnych/zwyrodnienia stawów,tak? ogólnie dłuższa kuracja glukozaminą (najchętniej w postaci siarczanu) jest chwalona (mniej dolegliwości bólowych, lepsza ruchomość stawów); również w badaniach wygląda nieźle, nawet np. w porównaniu z ibuprofenem. osobiście wolę polecać preparaty wieloskładnikowe- zwykle glukozamina+chondroityna i ewentualnie np. MSM (na zasadzie, ze skoro osobno pomagają, to w zestawie będą działać jeszcze lepiej, choć nie widziałam jeszcze badań wyraźnie potwierdzających to). na stany zapalne (stawów też) można dorzucić GLA,np. z oleju z ogórecznika, wiesiołka czy czarnej porzeczki. dodatkowo pewnie cynk, mangan (katalizuje tworzenie wiązań glukozamina-seryna w chrząstkach, wpływa na syntezę mukopolisacharydów) i być może soja i DHEA (wpływ na syntezę kolagenu w okolicach menopauzy). nie spotkałam się z badaniami dot. korzystnego wpływu glukozaminy na pryszcze, ale powinna ogólnie dobrze służyć skórze ze względu na pobudzanie syntezy proteoglikanów. Odpowiedz Link Zgłoś