IP: 3.5.* / 212.244.167.* 04.10.02, 11:23
dziewczyny! wczoraj bylam na fajnych zajeciach z aerobicu i tak naprawde
jedyna nie do konca fajna rzecz to bylo podejscie niektorych dziewczyn do
swojego wygladu... mam wrazenie, ze dla nich wlasne cialo, to najwazniejsza
rzecz na swiecie... a moze to ja jestem dziwna?
Obserwuj wątek
    • Gość: Andzia Re: ABS IP: 217.153.35.* 04.10.02, 14:14
      A gdzie konkretnie byłaś?

      Pozdrawiam

      Andzia
    • Gość: Drzazga Re: ABS IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 04.10.02, 18:34
      Gość portalu: Miki napisał(a):

      > dziewczyny! wczoraj bylam na fajnych zajeciach z aerobicu i tak naprawde
      > jedyna nie do konca fajna rzecz to bylo podejscie niektorych dziewczyn do
      > swojego wygladu... mam wrazenie, ze dla nich wlasne cialo, to najwazniejsza
      > rzecz na swiecie... a moze to ja jestem dziwna?

      No to jest nas dwie... Prawdę mówiąc, to ja w ogóle nie zwracam uwagi na takie
      okazy, współczuję im nieco.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka