Gość: Miki
IP: 3.5.* / 212.244.167.*
04.10.02, 11:23
dziewczyny! wczoraj bylam na fajnych zajeciach z aerobicu i tak naprawde
jedyna nie do konca fajna rzecz to bylo podejscie niektorych dziewczyn do
swojego wygladu... mam wrazenie, ze dla nich wlasne cialo, to najwazniejsza
rzecz na swiecie... a moze to ja jestem dziwna?