Dodaj do ulubionych

PEELING JESSNERA

IP: *.acn.waw.pl 07.01.06, 17:42
czy któraś z Was byla na ww peelingu?jakie efekty?jak długo po zabiegu skóra
wygląda źle?
Obserwuj wątek
    • Gość: daga Re: PEELING JESSNERA IP: *.acn.waw.pl 07.01.06, 22:28
      nikt nie mial tego peelingu?
    • Gość: julka Re: PEELING JESSNERA IP: *.acn.waw.pl 08.01.06, 20:20
      ja również jestem zainteresowana tym peelingiem
      • Gość: daga Re: PEELING JESSNERA IP: *.acn.waw.pl 27.01.06, 14:54
        dziewczyny-może jednak któraś z Was była na tym peelingu?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka