Gość: daga IP: *.acn.waw.pl 07.01.06, 17:42 czy któraś z Was byla na ww peelingu?jakie efekty?jak długo po zabiegu skóra wygląda źle? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: daga Re: PEELING JESSNERA IP: *.acn.waw.pl 07.01.06, 22:28 nikt nie mial tego peelingu? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: julka Re: PEELING JESSNERA IP: *.acn.waw.pl 08.01.06, 20:20 ja również jestem zainteresowana tym peelingiem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: daga Re: PEELING JESSNERA IP: *.acn.waw.pl 27.01.06, 14:54 dziewczyny-może jednak któraś z Was była na tym peelingu? Odpowiedz Link Zgłoś