Gość: Adzia
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
07.02.06, 15:49
zawsze moje brązowy malowałam na ciemno i nie wyobrażałam sobie aby to
zmienić...po prostu jak wiedziałam że mam kreske i brązowy cień to czułam sie
o wiele lepiej niż jakbym oczy wymalowała jasnym cieniem...nie wiem czemu ale
teraz...zaczęłam coraz częściej doceniać jasne, pastelowe cienie...a wy jak
malujecie wasze brązowe oczka ?;-)