Gość: kk IP: 62.233.155.* 06.12.02, 16:43 Czy ktoś może używał serii Sephory to demakijażu? Fajne? Pzdr kk Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
anexxa Re: Demakijaż-Sephora 06.12.02, 16:55 uzywalam tej niebieskiej. bardzo fajne, mleczko geste i dobrze zmywa, i jak nie lubie mleczek, to to mi pasowalo. ladnie pachnie - konwaliami czy jakos. plyn do demakijazu raczej srednio pachnie, ale dobrze zmywa kazdy makijaz z oka natychmiast, zdaje sie, ze nadaje sie tez do tuszu wodoodpornego. to trzecie, niby-tonik, fajne. doskonalym pomyslem sa te ich maciupkie buteleczki, tzn. chyba 50 ml, w sam raz na wyjazd. xx. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kk Re: Demakijaż-Sephora IP: 62.233.155.* 06.12.02, 16:59 Dziękuję za odpowiedź. KK Odpowiedz Link Zgłoś
patrynia Re: Demakijaż-Sephora 07.12.02, 03:45 Mi odpowiada ten niebieski plyn do demakijazu, ale nie jest rewelacyjny. Wydaje mi sie ze z kazdym plynem trzeba najpierw nalozyc odczekac chwile i dopiero zetrzec. Lubie tez ten niebieski z loreala. Wiecej nic nie znalazlam co dziala. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: katrina Re: Demakijaż-Sephora IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 07.12.02, 12:32 płyn dwufazowy do wodoodpornych rzeczy. dobry. Odpowiedz Link Zgłoś
lady Re: Demakijaż-Sephora 08.12.02, 16:29 To prawda. Dawno nie miałam lepszego. --------------------------------------- "każde wyjście jest wejściem gdzieś indziej..." Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Nika Re: Demakijaż-Sephora IP: 195.187.102.* 08.12.02, 14:30 Mam fioletowy zmywacz do paznokci i bardzo mi pasuje, poza tym fajne opakowanko do postawienia na półce w łazience ;-) Odpowiedz Link Zgłoś