Dodaj do ulubionych

Demakijaż-Sephora

IP: 62.233.155.* 06.12.02, 16:43
Czy ktoś może używał serii Sephory to demakijażu? Fajne?

Pzdr
kk
Obserwuj wątek
    • anexxa Re: Demakijaż-Sephora 06.12.02, 16:55
      uzywalam tej niebieskiej. bardzo fajne, mleczko geste i
      dobrze zmywa, i jak nie lubie mleczek, to to mi pasowalo.
      ladnie pachnie - konwaliami czy jakos. plyn do demakijazu
      raczej srednio pachnie, ale dobrze zmywa kazdy makijaz z
      oka natychmiast, zdaje sie, ze nadaje sie tez do tuszu
      wodoodpornego. to trzecie, niby-tonik, fajne. doskonalym
      pomyslem sa te ich maciupkie buteleczki, tzn. chyba 50
      ml, w sam raz na wyjazd.

      xx.
      • Gość: kk Re: Demakijaż-Sephora IP: 62.233.155.* 06.12.02, 16:59
        Dziękuję za odpowiedź.
        KK
    • patrynia Re: Demakijaż-Sephora 07.12.02, 03:45
      Mi odpowiada ten niebieski plyn do demakijazu, ale nie jest rewelacyjny. Wydaje
      mi sie ze z kazdym plynem trzeba najpierw nalozyc odczekac chwile i dopiero
      zetrzec. Lubie tez ten niebieski z loreala. Wiecej nic nie znalazlam co dziala.
      • Gość: katrina Re: Demakijaż-Sephora IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 07.12.02, 12:32
        płyn dwufazowy do wodoodpornych rzeczy. dobry.
        • lady Re: Demakijaż-Sephora 08.12.02, 16:29
          To prawda. Dawno nie miałam lepszego.

          ---------------------------------------
          "każde wyjście jest wejściem gdzieś indziej..."
    • Gość: Nika Re: Demakijaż-Sephora IP: 195.187.102.* 08.12.02, 14:30
      Mam fioletowy zmywacz do paznokci i bardzo mi pasuje,
      poza tym fajne opakowanko do postawienia na półce w
      łazience ;-)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka