Gość: kaska IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.05.06, 11:26 Dziewczyny, ile płacicie tak średnio za pedicure u kosmetyczki. Bardzo rosze o odp. Dziekuję. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: kika Re: Pedicure- pytanie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.05.06, 11:37 w tym tygodniu idę pierwszy raz zapłacę 40zł Odpowiedz Link Zgłoś