Dodaj do ulubionych

Pedicure- pytanie

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.05.06, 11:26
Dziewczyny, ile płacicie tak średnio za pedicure u kosmetyczki. Bardzo rosze
o odp. Dziekuję.
Obserwuj wątek
    • Gość: kika Re: Pedicure- pytanie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.05.06, 11:37
      w tym tygodniu idę pierwszy raz zapłacę 40zł
    • jarka63 Re: Pedicure- pytanie 15.05.06, 13:35
      W Poznaniu płacę 60.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka