Gość: Kamisia IP: *.lubin.dialog.net.pl 23.05.06, 23:42 Miała któraś z was ten balsam? Dla cery normalnej i jasnej. Kupiłam to dzisiaj i tak pytam :] O swoich wrażeniach opowiem za kilka dni :) Proszę o odpowiedzi :] Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
f_emmefatale Re: Johnson's Holiday Skin 23.05.06, 23:46 O swoich wrażeniach opowiesz juz jutro jeśli dziś się posmarujesz :) Odpowiedz Link Zgłoś
kamisiunia Re: Johnson's Holiday Skin 23.05.06, 23:52 To ma zadzialac ponoc po kilku dniach doopiero, stopniowo, to nie jest samoopalacz.... mam nadzieje! oO Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
f_emmefatale Re: Johnson's Holiday Skin 24.05.06, 00:03 Wiem-ale jeśli się dziś posmarujesz to jutro zobaczysz lekkąbrązową poświatę. Działa już po pierwszym użyciu. Mam ten balsam-ładnie brązuje,ale beznadziejnie się go wyciska. Odpowiedz Link Zgłoś
kamisiunia Re: Johnson's Holiday Skin 24.05.06, 00:29 O tak, beznadziejnie :D A robi plamy? Jak zwykły samoopalacz? Bo już czuję, że śmierdzi... heh A, jeszcze jedno - mogę go stosować na twarz? oO Czy lepiej nie? Samoopalacza się boję, a to może lekko nadać koloru.. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lola Re: Johnson's Holiday Skin IP: *.acn.waw.pl 24.05.06, 00:47 ja go mam i jest spoko..ale niestety musi miec wiecej samoopalacza niz np.soraya -slonce bo robi smugi jak sie zle rozsmaruje..ja po 1 aplikacji bylam juz ladnie opalona:)a po kilku nastepnych wszyscy pytali gdzie bylam..:)) ja na buzi stosuje i wszystko ok..ladnie ja opala;) jak sie dobrze rozsmaruje to smug nie ma..i plus taki ze masz szybka opalenizne:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kamisia Re: Johnson's Holiday Skin IP: *.lubin.dialog.net.pl 24.05.06, 11:43 No, muszę przyznać że nie spodziewałam się tak szybkiego efektu :D Ale mam niestety kilka plam, będę musiała teraz uważniej wsmarowywać. A co do tej twarzy - nie zniszczy? Mam cerę mieszaną... Ze skłonnością do wyprysków... i nestety śmiertelnie bladą O.O Dlatego pytam, czy można używać... Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: monika Re: Johnson's Holiday Skin IP: *.kalisz.mm.pl 24.05.06, 12:52 ja mam ten balsam i posmarowalam nim dwukrotnie twarz,kolor byl ok,ale dostalam kilka powaznych wypryskow ,a cere mam mieszana ,wiec ja odradzam,pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lola u mnie przy mieszanej oki:) IP: *.acn.waw.pl 24.05.06, 13:03 ja cere mam mieszana -mi wrecz dobrze dziala na cere:)wiec jak widzisz trzeba samemu sprobowac;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anka Re: Johnson's Holiday Skin IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.05.06, 15:15 u mnie było dokładnie to samo Odpowiedz Link Zgłoś
madfashion Re: Johnson's Holiday Skin 02.06.06, 22:26 Szczerze powiedziawszy jestem zaskoczona.. ten balsam naprawde brązuje skórę... Ale efekt nie jest zaciekawy (przynajmniej na skórze) Mnóstwo smug, co prawie nigdy nie przydarzyło mi się wypadku samoopalacza... A tutaj juz po pierwszym zastosowaniu... Kolor "opalenizy" tez nie do konca taki jakiego bym oczekiwała Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lidia Re: Johnson's Holiday Skin IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.06.06, 12:59 wlasnie sprawdzilam, u mnie ok. 15zl z groszami ten balsam/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mala Re: Johnson's Holiday Skin IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.06.06, 09:53 To drogo! Ja kupiłam w Tesco za 9.99 zł. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lidzia Re: Johnson's Holiday Skin IP: 83.14.34.* 03.06.06, 00:57 a czy ktoraś z was miała kiedyś taką oliwkę Johnson`s w sprayu??? szukałam jej dzisiaj w paru drogeriach i nie było nigdzie;/ Odpowiedz Link Zgłoś
pixela Re: Johnson's Holiday Skin 24.05.06, 13:06 straszliwie wysuszył mi skórę:( Za to karmel Dax Cosmetics - miodzio: pięknie pachnie, nawilża, delikatnie i stopniowo złoci:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ona wawa Re: Johnson's Holiday Skin IP: *.chello.pl 24.05.06, 13:20 wlasnie bardzo dobrze nawilza skore! ale jesli chodzi o opalenizne to srednia ocena i robi plamy! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aga Re: Johnson's Holiday Skin IP: *.litnet.osi.pl 24.05.06, 20:36 kochane a jak smarujecie plecki. Ja niestety singielek i nie ma mi kto posmarowac plecków.jak sobie radzicie?ja kupiłam i dzis mam zamiar wypróbowac. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ona wawa Re: Johnson's Holiday Skin IP: *.chello.pl 24.05.06, 21:05 opalamy na solarium Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kamisia Re: Johnson's Holiday Skin IP: *.lubin.dialog.net.pl 24.05.06, 21:10 Ja nie singielek, ale zmaruję się późnym wieczorem, kiedy chłopaka już nie ma. A smaruję normalnie - tyle ile dam radę, a plam na pleach nie miałam :] Powodzenia Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aga Re: Johnson's Holiday Skin IP: *.litnet.osi.pl 24.05.06, 21:57 aha.no to zaraz do kapieli po kapieli smarowanko. a co z dłoniami. chdoz mi o wewnetrzne strony nie beda pomaranczowe?? jak smarujecie lokcie i kolana? Odpowiedz Link Zgłoś
f_emmefatale Re: Johnson's Holiday Skin 24.05.06, 23:54 Łokcie i kolana normalnie-masuj tyle,az sie wchlonie-wtedy masz pewnosc,ze rownomiernie. Dłonie musisz umyć,ale najlepiej tylko zewnętrzne strony o pomiędzy palcami-ja mam ślady pomiędzy palcami u nóżek,więc z tym też uważaj-i pamiętaj o pachach! ;) Z racji tego,ze wiekszosc z nas je epiluje zrywamy z nich wieszcznia warstwe naskurka i szybko bieleja-poza tym sie przeciez pocimy,a sol wybiela. Ja na twarz tez stosuje,tyle,ze najpierw rozsnmarowuje mala krople na dloni i lekko wklepuje w twarz i szyje-no i wycieram raczki o uszy ;) Odpowiedz Link Zgłoś
tiliam Re: Johnson's Holiday Skin 25.05.06, 09:34 Ja stosuje od 3 dni - i rzeczywiście wiadć już lekki brązowy odcień. Jedynym mankamantemn jest zapach, który uwydatnia sie po 5-10 min od zaaplikowania..Aż nawet mój mężczyzna narzekał, że śmierdzę:) i przytulić się nawet nie chciał:) Bo na początku pachnie ładniutko. Odpowiedz Link Zgłoś
marza6 Re: Johnson's Holiday Skin 25.05.06, 13:37 ja mogę powiedzieć same dobre rzeczy na temat tego balsamu, nawet zapach mi nie przeszkadza, bo wg mnie jest delikatny. mam też nowinkę: jest krem do twarzy z tej samej serii- wczoraj widziałam w rossmanie po 11 PLN. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kamisia Re: Johnson's Holiday Skin IP: *.lubin.dialog.net.pl 25.05.06, 16:02 Ja włąśnie w Rosmannie kupiłam ten do ciała, też za 11zł... A co do zapachu - boje się, że jak mój facet wyczuje, to też będzie narzekał :( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lola Re: Johnson's Holiday Skin IP: *.acn.waw.pl 25.05.06, 16:11 a faceci to sobie moga narzekac:))ja sie smaruje i wazne zeby moje cialo dobrze wygladalo a nie co o tym sadzic moj misio:)) Odpowiedz Link Zgłoś
kelle1986 Re: Johnson's Holiday Skin 25.05.06, 16:29 a ja mam nogi cale w smugach:( i brudzi bielizne. chyba sie przezuce na garniera. ktoras z wam miala moze? lepszy jest? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: magi_:-) Re: Johnson's Holiday Skin IP: *.bank.bgzsa.pl / 193.108.194.* 25.05.06, 16:41 Ja od dwóch lat stosuję samoopalacz Nivea w sprayu. Na twarz tylko Vichy. Jestem zadowolona. Trzeba tylko pamietać o porządnym umyciu rąk. Poza tym spray najlepiej aplikowac w wannie lub na podłodze z kafelków (uwaga na białe fugi między kafelkami, mogą zmienic kolor). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kamisia Re: Johnson's Holiday Skin IP: *.lubin.dialog.net.pl 25.05.06, 17:59 Mi nic nie brudzi i smug tez nie ma... może źle wcierasz? Trzeba aż do całkowitego wchłonięcia. Wtedy przecież nie "wyjdzie" ze skóry i nie zabarwi bielizny ani pościeli :) [jeśli w nocy smarujesz] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ritta Re: Johnson's Holiday Skin IP: *.dip.t-dialin.net 25.05.06, 16:51 uzywam go od roku, jest b.fajny, po drodze pojawily sie Garnier i Dove ale nie probowalam, Johnson H swietnie podtrzymuje efekt solaruim! Minus-powodowal u mnie na twarzy pojawienie sie pryszczy, wiec odstawilam i na twarz zainwestowalam w clarinsa.Johsonem smaruje rece, dekolt, ramiona Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aga Re: Johnson's Holiday Skin IP: *.23.rev.vline.pl 25.05.06, 22:00 No to widze że nie mnie jedną wysypało na buzi po posmarowaniu się Johnsonem. Na dekoldzie też parę pryszczy się pojawiło i teraz stosuję go tylko do nóg i rąk. Odpowiedz Link Zgłoś
kelle1986 Re: Johnson's Holiday Skin 25.05.06, 22:10 hmm fakt nie wcieralam do konca. sprobuje dzieki:) chociaz wczoraj wyszedl mi pryszcz na lydce tego jeszcze nie bylo nie wiem czy to od tego czy jak?:/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aga Re: Johnson's Holiday Skin IP: *.litnet.osi.pl 25.05.06, 22:12 ja wczoraj zaczełam pierwszy dzien efekt lekko widoczny. niewiem jak postepowac z szyja i twarza?! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lola Re: Johnson's Holiday Skin IP: *.acn.waw.pl 26.05.06, 00:22 ja postepuje jak z innym czesciami twarzy mam skore mieszana zdolna do wypryskow i mi nawet lekko wysusza te czesci:)ja jestem na tak:)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kamisia Re: Johnson's Holiday Skin IP: *.lubin.dialog.net.pl 26.05.06, 21:39 Ogólnie jestem zadowolona, ale na twarzy niestety nie widze efektow :( a juz 2 razy smarowalam... Ale cierpliwości :P Aha, i nie mam pryszczy :D jeszcze....:P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kamisia Re: Johnson's Holiday Skin IP: *.lubin.dialog.net.pl 30.05.06, 19:34 no więc w ciągu dalszym nie mam pryszczy :] A dzisiaj sprawdzałam skład Dżonsona do twarzy i do ciała - kubek w kubek to samo XD Seria do twarzy to jedna wielka ściema :P Jak moja siostra czytała, że w składzie Garniera "Skóry muśniętej słońcem" też jest podobna sytuacja, czyli identyczny skład w wersji do ryjka i ciała, nieźle się wkurzyła XD A ja byłam tego prawie pewna, że to ściema... nie kupujcie, to tylko strata kasy :] Pozdrawiam :] Odpowiedz Link Zgłoś
sad_cat Re: Johnson's Holiday Skin 31.05.06, 02:21 Sopot i tylko Sopot Ziaji. Nigdy nie miałam plam (po Lorealu i owszem), koloruje i schodzi rownomiernie. Ale oczywiście nakładamy na wypilingowaną skórę (na bóstwa nie kawą - ja to robię zwykłą drobniutką solą, efekt identyczny, a nie trzeba szorować łazienki). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kamisia Re: Johnson's Holiday Skin IP: *.lubin.dialog.net.pl 31.05.06, 11:44 Za to sól nie ma kofeiny, która działa na celulitis jak łopatka do tłuszczu :D :D :D :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: skr Re: Johnson's Holiday Skin IP: *.cza.warszawa.supermedia.pl 31.05.06, 11:58 Smarujecie sie balsamem po twarzy?! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kamisia Re: Johnson's Holiday Skin IP: *.lubin.dialog.net.pl 31.05.06, 12:32 Tak. Jak już wcześniej napisałam, skład balsamu do ciała i do twarzy z tej linii ma identyczny skład. Odpowiedz Link Zgłoś
tiliam Śmierdziuch:D 02.06.06, 10:14 No nie - ja chyba odstawię ten balsam:) - Mój mężczyzna nie znosi tego zapachu..Wczoraj nie chciał się do mnie przytulać..:) Bo śmierdziuch jestem po jego użyciu. Eh - i jak tu być ładnie opalonym bez słonka??:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sad_cat Piling kawowy nie likwiduje cellulitu IP: 86.67.66.* 02.06.06, 23:50 Kofeina rozpuszcza się w tłuszczach i w takiej formie jest wchłaniana przez skórę, więc antycelulitowe efekty pilingu kawowego to pic na wodę i fotomontaż. Odpowiedz Link Zgłoś
krolciak Re: Johnson's Holiday Skin 31.05.06, 16:16 Używałam dwa razy i... mam teraz takie fajne smugi na rekach i nogach;-) Chyba nierównomiernie to rozsmarowałam. Całe szczęście, że nie użyłam tego do twarzy, dopiero ciekawie bym wyglądała :-P Myślałam, że będzie słabiej opalało. Odpowiedz Link Zgłoś
dominika8 Re: Johnson's Holiday Skin 31.05.06, 17:19 mimo zniechęcających opinii kupiłam dziś po Sopocie mam smugi jak cholera, mimo pilingu i bardzo starannego rozsmarowania wczoraj:( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lenka Re: Johnson's Holiday Skin IP: *.autocom.pl 31.05.06, 17:39 A ja posmarowałam się balsamem po twarzy i mi się zaczął przy wcieraniu rolować.Nie wiedziałam co zrobić,bo najpierw wtarłam w szyję i bałam się różnicy koloru.Skończyło się na tym,że wsmarowałam go delikatnie a na twarzy i tak zostało kilka wałeczków kosmetyku. Dzisiaj nie mam przebarwień, w ogóle zadziałał delikatnie i jest ledwo widoczny na moich bladych łydkach.Po za tą twarzą wchłonął się bardzo ładnie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lidia Re: Johnson's Holiday Skin IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.06.06, 11:25 a co sadzicie o DOVE?????????? lepszy niz Johnson????bo chce kupic albo dove albo ten i nie wiem, ajestem bardzo blada. Odpowiedz Link Zgłoś
saskiaplus1 Re: Johnson's Holiday Skin 02.06.06, 12:11 Koleżanka moja skarżyła się, że dove spłynął jej z łydek, gdy złapał ją na mieście deszcz... :) Trudno było odeprać spodnie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: patrischa dove IP: *.devs.futuro.pl 02.06.06, 14:40 to fakt ja mialam johnsona a teraz kupilam dave do jasnej karnacji johnson ciemniej opala..berdziej smierdzi dove ladnie pachnie , lepiej sie smaruje ale bardzo brudzi i bielizne i ubrania uzywam juz z dwa tygodnie ale chyba nie dkononcze opakowania i kupie johnsona ten na noc...najlepszy i nim tez buzie smaruje Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gaga Re: dove IP: *.chello.pl 02.06.06, 19:02 naprawdę dove latwiej sie smaruje? kupilam go (do ciemnej karnacji) i ledwo go moge wycisnac, a co dopiero rozmarowac - to mozliwe ze johnson jest jeszcze gorszy? Co do zapachu to ok, choc po pewnym czasie... coz. No ale w koncu mozna sie posmarowac na noc a rano prysznic i jakies pachnace cudo:) Odpowiedz Link Zgłoś
krolciak Re: Johnson's Holiday Skin 02.06.06, 14:58 Co do moich smug i plam, to zrobiłam sobie peeling i prawie wszystkie zniknęły. Wczoraj posmarowałam sie znouw (tym razem dokładniej) i moja skóra ma taki ładny kolor:) Dzisiaj spróbuje także na twarzy... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kamisia Re: Johnson's Holiday Skin IP: *.lubin.dialog.net.pl 02.06.06, 23:10 Moim zdaniem Johnson b. ładnie się nakłada i wsmarowuje. A co do smrodu - skoro bardziej opala, to i bardziej śmierdzi. Używajcie na noc, będzie znioślejsze :) Moja siorka kupuje z Garniera, opowiem potem czy warto :D Na twarz tez nakładam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kia sorento ktorych uzywacie?do jasnej czy ciemnej karnacji? IP: *.faf.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 04.06.06, 10:06 ja mm b jasna bladą, i zastanawiam się, czy ten do jasnej w ogóle przyniesie jakiś skutek, co prawda nie chce wygladac jak po wizycie w Maroku(oczywiscie nie z dnia na dzień:) ale nie chce też ryzykowac z brakiem efektu;) Odpowiedz Link Zgłoś
aniaosm Re: ktorych uzywacie?do jasnej czy ciemnej karnac 04.06.06, 10:20 Ja używam do jasnej bo jestem blada jak śmierć.Po 3 razach widać efekty,skóra stopniowo brązowieje.Ale rzeczywiście strasznie śmierdzi.Smaruje się na noc,cała kołdra przesiąkła. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kia sorento Re: ktorych uzywacie?do jasnej czy ciemnej karnac IP: *.faf.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 06.06.06, 20:49 kupiłam do jasnej, zobaczymy, obawiam sie ze przy tak jasnej skórze jaka ja mam to nic nie wyjdzie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sathi Re: Johnson's Holiday Skin IP: 83.14.130.* 05.06.06, 10:48 Ja mam do ciemnej i normalnej. dla mnie rewelacja, super brązuje, nie wysusza, nawilża, tylko trzeba pamiętać o regularnym peelingu, złuszczać i nawilżać skórę, wtedy efek nie zawiedzie :) ---------------------------------------------------------- vanilla-cafe.net/index.php Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ola Re: Johnson's Holiday Skin IP: 193.24.220.* 05.06.06, 12:01 mhmmmmmmm.ja na uda i posladki stosuje wieczorem krewm antycellulitowy.czy moge na niego smarowac ten balsam Johnson's Holiday Skin? Odpowiedz Link Zgłoś
tiliam śmierdziuch znowu:/ 09.06.06, 09:43 no nie - ja zdecydowanie odstawiam ten balsam - może i ładnie przyciemnia skórę, ale zapachu wręcz nie mogę znieść - a mój mężczyzna coraz bardziej narzeka, że śmierdzę:) Tak więc żagnaj piękna sztuczna opalenizno - balsam idzie w odstawkę. Odpowiedz Link Zgłoś
miss_paradox Re: śmierdziuch znowu:/ 09.06.06, 10:07 ja używam i: mój chłopak nie pytany stwierdził, że pięknie pachnę, po drugie - jak się dobrze rozsmaruje nie ma smug :) Odpowiedz Link Zgłoś
coffeine1 :) 09.06.06, 10:18 Ja uzywalam brązującego kolastyny, tylko tego bez złotych drobinek świetnie nawilżał, skóra nabrała pięknego złotego odcienia, tylko zapach może zbyt słodki ale gorąco polecam ok 14zł w tesco Odpowiedz Link Zgłoś