Dodaj do ulubionych

uzywal ktos tabletek kapuscianych ?

IP: *.autocom.pl 28.05.06, 18:36
podobno zamiast znanej zupy kapuscianej
Obserwuj wątek
    • justa_79 Re: uzywal ktos tabletek kapuscianych ? 29.05.06, 13:49
      czego to ludzie nie wymyślą, aby wyciągnąć kasę od naiwnych ;)
      • Gość: zet Re: uzywal ktos tabletek kapuscianych ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.05.06, 13:53
        o samo można powiedzieć o kremach z filtrami, a jednak je polecasz. Tak, tak,
        wiem, naukowe opracowania;p
        • justa_79 Re: uzywal ktos tabletek kapuscianych ? 29.05.06, 14:09
          no właśnie, ze względu na szereg badań naukowych, tego samego NIE można
          powiedzieć o filtrach. ale skoro Ciebie takie badania śmieszą... a czytałaś je
          chociaż? wątpię.
          • Gość: zet Re: uzywal ktos tabletek kapuscianych ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.05.06, 14:14
            Czytałam, wyobraź sobie, podczas studiów i teraz w pracy zawodowej. Polecam
            studentom, powinni znać równiez ten pseudonaukowy dorobek.
            Skoro jednak ciebie przekonały, cóż, wciskaj dalej naiwnym kobietom kit o
            skuteczności filtrów. W końcu żyją z nich, i to nieżle, koncerny kosmetyczne.
            • justa_79 Re: uzywal ktos tabletek kapuscianych ? 29.05.06, 14:33
              jeśli uważasz czyjeś badania za pseudonaukowe, to wypadałoby pochwalić się
              własnym dorobkiem naukowym. o ile istnieje. wtedy będziesz mogła krzyczeć na
              forum - kobiety, opalajcie się! to wcale nie szkodzi! fotostarzenie i czerniak
              to mit!
              • Gość: zet Re: uzywal ktos tabletek kapuscianych ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.05.06, 14:39
                W którym miejscu napisałEM, że fotostarzenie i czerniak to mit?! Stwierdziłem
                tylko, że filtry to nabijanie kasy koncernom.

                Jeśli z takim samym zrozumieniem jak moje posty przeczytałaś opracowania
                naukowe, to może juz nie udzielaj się na forum, a raczej nie osmieszaj...
                • justa_79 Re: uzywal ktos tabletek kapuscianych ? 29.05.06, 14:51
                  określiłeś te badania mianem pseudonaukowego dorobku, cokolwiek przez to
                  rozumiesz. może zacznij wyrażać się jaśniej. czerniak i fotostarzenie to nie
                  mit, ale filtry przed nimi nie chronią? czy jednak chronią, ale nabijają kasę?
                  nie jestem jasnowidzem, żeby wiedzieć, co masz na myśli...

                  na szczęście badania naukowe są pisane z zachowaniem pewnych reguł logiki, więc
                  z ich rozumieniem nie mam problemów.

                  a ośmieszaniem się nazwałabym brak rzeczowej dyskusji z Twojej strony, tylko
                  ataki ad personam.
                  • Gość: zet Re: uzywal ktos tabletek kapuscianych ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.05.06, 15:31
                    >określiłeś te badania mianem pseudonaukowego dorobku, cokolwiek przez to
                    > rozumiesz.
                    Jesli nie wiesz, co znaczy przymiotnik "pseudonaukowy", odsyłam do pierwszego
                    lepszego słownika.
                    Rozumiem li ylko to, co kryje się pod znaczeniem ego słowa.

                    czerniak i fotostarzenie to nie
                    > mit, ale filtry przed nimi nie chronią?
                    Owszem, czerniak i fotosarzenie to nie mity. A filtry w kremach przed nimi nie
                    chronią.

                    >czy jednak chronią, ale nabijają kasę?
                    ak, nadal (nie: jednak) nie chronią. Kasę nabija reklama oraz, przede wszyskim,
                    wiara naiwnych kobiet, które myslą, ze skoro wypackają się kremem, nigdy nie
                    zachorują i nigdy się nie zestarzeją.

                    > a ośmieszaniem się nazwałabym brak rzeczowej dyskusji z Twojej strony, tylko
                    > ataki ad personam
                    Powtarzam, naucz się czytać ze zrozumieniem, wtedy nie będziesz miała problemu
                    z dowiedzeniem się, co chciałem powiedzieć, a nie co miałem na mysli.

                    • justa_79 Re: uzywal ktos tabletek kapuscianych ? 29.05.06, 15:39
                      Gość portalu: zet napisał(a):
                      > Kasę nabija reklama oraz, przede wszyskim,
                      > wiara naiwnych kobiet, które myslą, ze skoro wypackają się kremem, nigdy nie
                      > zachorują i nigdy się nie zestarzeją.

                      nigdy nic takiego nie napisałam. nigdzie nie propaguję posmarowania się filtrem
                      SPF 50+ i spędzenia całego dnia w solarium. a dlaczego Ty piętnujesz używanie
                      kremów przeciwzmarszczkowych? skoro niektóre substancje mają _udowodnione_
                      działanie przeciwzmarszczkowe, to nie uważam, aby używanie ich było naiwne.
                      używanie takich, które napis "przeciwzmarszczkowe" mają tylko na opakowaniu -
                      może i tak. ale jak ktoś chce, to niech używa, krytykować nie będę - Ty, jak
                      widzę, lubisz.

                      swoją drogą, nie wiem, skąd takie zarzuty pod moim adresem, jak osoba, która
                      mnie, wielbicielkę filtrów, potrafi odnaleźć nawet w wątku dotyczącym tabletek
                      kapuścianych, powinieneś świetnie znać moje prawdziwe poglądy.
                      • Gość: zet Re: uzywal ktos tabletek kapuscianych ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.05.06, 15:46
                        > nigdy nic takiego nie napisałam. nigdzie nie propaguję posmarowania się
                        filtrem
                        >
                        > SPF 50+ i spędzenia całego dnia w solarium.
                        Obawiam się, że żadne solarium nie wyraziłoby zgody na całodniowe opalanie...

                        a dlaczego Ty piętnujesz używanie
                        > kremów przeciwzmarszczkowych? skoro niektóre substancje mają _udowodnione_
                        > działanie przeciwzmarszczkowe, to nie uważam, aby używanie ich było naiwne.
                        Owszem, niektóre subsancje mają działanie przeciwzmarszczkowe, tego nawet nie
                        trzeba było udowadniać. Skoro jednak pakuje się je do kremu z kiepskim
                        nośnikiem (90% kremów na polskim rynku) i daję datę ważności dłuższą niż
                        miesiąc (pozostałe 10%), to, wybacz, ale działanie takich kremów jes równie
                        przeciwzmarszckowe, jak tych z napisem.


                        >ale jak ktoś chce, to niech używa, krytykować nie będę - Ty, jak
                        > widzę, lubisz.
                        Wiesz, mnie też nie obchodzi czyjeś używanie bądx nie. Chce, niech używa, ale
                        niech nie osmiesza się twierdzeniem, że to działa. Albo, co gorsza, poleca
                        innym, popierając swoje zdanie hasłami o badaniach naukowych...
                        • justa_79 Re: uzywal ktos tabletek kapuscianych ? 29.05.06, 15:56
                          aahaa, to wg Ciebie filtry wymagają nośników?
                          • Gość: zet [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.05.06, 16:03
                            Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
                            • justa_79 Re: uzywal ktos tabletek kapuscianych ? 29.05.06, 16:48
                              a Ty nie potrafisz pisać z sensem, tylko trzy po trzy? przeczytaj sam swoje
                              posty, może doszukasz się w nich jakiegoś sensu... bo naprawdę jest to trudne.

                              1. piszesz, że polecam coś, co nie działa.
                              2. piszesz, że nie działa, bo nie zawiera nośników.
                              =
                              filtry nie działają wg Ciebie, bo nie zawierają nośników?

                              po raz kolejny proszę o powstrzymanie się od ataków ad personam, a teraz to już
                              od wyzwisk. żenada.
                              • Gość: zet Re: uzywal ktos tabletek kapuscianych ? IP: *.aster.pl 29.05.06, 19:36
                                > 1. piszesz, że polecam coś, co nie działa.
                                Zgadza się.


                                > 2. piszesz, że nie działa, bo nie zawiera nośników.
                                Piszę, ze nie działają substancje przeciwzmarszczkowe, jesli sa w kremach z
                                kiepskimi nośnikami. Naprawdę do tego stopnia nie rozumiesz, co czytasz...?

                                "a dlaczego Ty piętnujesz używanie
                                > kremów przeciwzmarszczkowych? skoro niektóre substancje mają _udowodnione_
                                > działanie przeciwzmarszczkowe, to nie uważam, aby używanie ich było naiwne.
                                Owszem, niektóre subsancje mają działanie przeciwzmarszczkowe, tego nawet nie
                                trzeba było udowadniać. Skoro jednak pakuje się je do kremu z kiepskim
                                nośnikiem (90% kremów na polskim rynku) i daję datę ważności dłuższą niż
                                miesiąc (pozostałe 10%), to, wybacz, ale działanie takich kremów jes równie
                                przeciwzmarszckowe, jak tych z napisem."

                                > po raz kolejny proszę o powstrzymanie się od ataków ad personam, a teraz to już
                                >
                                > od wyzwisk. żenada.
                                Żenadą jest poziom zrozumienia tekstu, który prezentujesz.
                        • Gość: Kamila filtry (nie z kapusty ;-)) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.05.06, 16:12
                          Gość portalu: zet napisał(a):

                          > Chce, niech używa, ale niech nie osmiesza się twierdzeniem, że to działa.

                          A jak ktoś używa i widzi efekty to ma zacząć tego nie zauważać? To ja się
                          postaram, ale to trudne ;-))).

                          Zmieniłaś ekspresowo płeć? W pierwszym swoim poście byłaś kobietą. Spokojnie,
                          zdanie kobiet, nawet odmienne od naszego, też jesteśmy w stanie łyknąć, nie
                          musisz się podpierać męskim autorytetem ;-).
                          • Gość: zet Re: filtry (nie z kapusty ;-)) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.05.06, 16:14
                            Literówka, przepraszam.

                            > A jak ktoś używa i widzi efekty to ma zacząć tego nie zauważać? To ja się
                            > postaram, ale to trudne ;-))).
                            Uzywaj, placebo tez działa;)))
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka