Dodaj do ulubionych

TT i Effaclar

IP: *.3miasto.net / *.3miasto.net 14.01.03, 11:59
Czy mozna stosowac jednoczesnie??
I co z korzystaniem z solarium - jaka musi byc przerwa pomiedzy uzywaniem tych kremow a skorzystaniem z
solarium??
dzieki za pomoc - dopiero zaczynam sie "bawic" z podobnymi kremami ( lekki tradzik trafil mnie po 30-tce) i
zupelnie nie wiem jak dzialac. Przeczytalam prawie wszystkie watki o ww kremach ale nie znalazlam odpowiedzi
na moje pytania.
Obserwuj wątek
    • Gość: justy Re: TT i Effaclar IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 14.01.03, 17:05
      Nie ma wiekszego sensu stosować te kremy jednocześnie- zawieraja właściwie ten
      sam składnik złuszczajacy- kwas salicylowy.
      Opalac się w miarę bezpiecznie możesz po "zregenerowaniu" warstwy rogowej-
      czyli po ok. 30 dniach od skończenia kremu
    • Gość: Linut Re: TT i Effaclar IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 15.01.03, 16:11
      Czy mogłabym się dowiedzieć czegoś więcej na temat tych kremów?

      I proszę rozszyfrujcie TT- co to za krem, jakiej marki i w jakiej cenie...

      Pozdrawiam
      • Gość: justy Re: TT i Effaclar IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 15.01.03, 21:30
        Clinique Total Turnaround
        Tutaj artykł min. o tym kremie:
        www.wizaz.pl/basia_idealist_total_turnaround.php

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka