mamaoscara 07.06.06, 00:21 Zaprponujcie proszę taki, który zmniejsza "baloniki" pod oczami,wygładza drobne zmarszki i nie kosztuje 250 PLN Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: paula Re: Krem pod oczy IP: router.* / *.internetdsl.tpnet.pl 07.06.06, 00:31 polecić moge tylko te które sama stosowałam, kazdy z nich ma inne działanie, ale z wszystkich byłam zadowolona: Selvert radiance krem z wyciągiem z nagietka cena promocyjna 37 zł www.guam.istore.pl/sklep,385,23350008,25914410578935,03,,pl-pln,288804,0.html Guam Complex pod oczy likwidujący worki pod oczami cena 56 zl www.guam.istore.pl/sklep,385,23350008,25914410578935,03,,pl-pln,39159,0.html Selvert Radiance żel pod oczy z kwasem hialuronowym cena 129 zł www.guam.istore.pl/sklep,385,23350008,25914410578935,03,,pl-pln,137617,0.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: agata2 Re: Krem pod oczy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.06.06, 08:45 żel pod oczy iwostin za około 30 zł - do kupienia głównie w aptekach Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: BzB Re: Krem pod oczy IP: 80.51.236.* 07.06.06, 10:44 Paula-bardzo obiecujaco brzmi ulotka o tym żelu likwidujacym worki pod oczami. To mój straszny problem(40 +). Jako że jesteś praktyk podszepnij jak długo go stosowałaś aby zobaczyć efekty. Pytam bo tyle juz tych specyfików testowałam i jakoś nie zniknął problem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: paula Re: Krem pod oczy IP: router.* / *.internetdsl.tpnet.pl 07.06.06, 11:19 jesli chodzi o Guam complex, bo to tej preparat na worki pod oczami, to musze przyznać, ze nie jest to kosmetyk cud, ale jestem z niego zadowolona, stosując go codziennie wieczorem, po 3-4 dniach widac juz rezultaty, jako, ze mam nocny tryb aktywności i często siedzę przed komputerem, to mam ciągle ten problem, ze rano wyglądam jak po libacji alkoholowej,hi hi, Guam complex pod oczy, rozjaśnia i wygładza okolice oczu, ale nie nalezy spodziewać się jakieś rewelacji, myśle, że na tą cenę to działa dobrze :) Odpowiedz Link Zgłoś
justa_79 Re: Krem pod oczy 07.06.06, 10:51 paula, widzę, że to Twój ulubiony sklep ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: paula Re: Krem pod oczy IP: router.* / *.internetdsl.tpnet.pl 07.06.06, 11:16 ja to jestem wogóle maniaczka zakupów i aukcji internetowych :) moje ulubione sklepy kosmetyczne to: CIAO! www.ciao.com.pl Esentia esentia.pl DBAJ www.dbaj.pl DIETA www.dieta.istore.pl no i oczywiście ukochane Allegro, gdzie nocami buszuje szukając okazji :) Odpowiedz Link Zgłoś