Dodaj do ulubionych

Krem pod oczy

07.06.06, 00:21
Zaprponujcie proszę taki, który zmniejsza "baloniki" pod oczami,wygładza
drobne zmarszki i nie kosztuje 250 PLN
Obserwuj wątek
    • Gość: paula Re: Krem pod oczy IP: router.* / *.internetdsl.tpnet.pl 07.06.06, 00:31
      polecić moge tylko te które sama stosowałam,
      kazdy z nich ma inne działanie, ale z wszystkich byłam zadowolona:

      Selvert radiance krem z wyciągiem z nagietka cena promocyjna 37 zł
      www.guam.istore.pl/sklep,385,23350008,25914410578935,03,,pl-pln,288804,0.html
      Guam Complex pod oczy likwidujący worki pod oczami cena 56 zl
      www.guam.istore.pl/sklep,385,23350008,25914410578935,03,,pl-pln,39159,0.html
      Selvert Radiance żel pod oczy z kwasem hialuronowym cena 129 zł
      www.guam.istore.pl/sklep,385,23350008,25914410578935,03,,pl-pln,137617,0.html
      • Gość: agata2 Re: Krem pod oczy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.06.06, 08:45
        żel pod oczy iwostin za około 30 zł - do kupienia głównie w aptekach
      • Gość: BzB Re: Krem pod oczy IP: 80.51.236.* 07.06.06, 10:44
        Paula-bardzo obiecujaco brzmi ulotka o tym żelu likwidujacym worki pod oczami.
        To mój straszny problem(40 +). Jako że jesteś praktyk podszepnij jak długo go
        stosowałaś aby zobaczyć efekty. Pytam bo tyle juz tych specyfików testowałam i
        jakoś nie zniknął problem.
        • Gość: paula Re: Krem pod oczy IP: router.* / *.internetdsl.tpnet.pl 07.06.06, 11:19
          jesli chodzi o Guam complex, bo to tej preparat na worki pod oczami, to musze
          przyznać, ze nie jest to kosmetyk cud, ale jestem z niego zadowolona,
          stosując go codziennie wieczorem, po 3-4 dniach widac juz rezultaty,
          jako, ze mam nocny tryb aktywności i często siedzę przed komputerem, to mam
          ciągle ten problem, ze rano wyglądam jak po libacji alkoholowej,hi hi,
          Guam complex pod oczy, rozjaśnia i wygładza okolice oczu, ale nie nalezy
          spodziewać się jakieś rewelacji,
          myśle, że na tą cenę to działa dobrze :)
      • justa_79 Re: Krem pod oczy 07.06.06, 10:51
        paula, widzę, że to Twój ulubiony sklep ;)
        • Gość: paula Re: Krem pod oczy IP: router.* / *.internetdsl.tpnet.pl 07.06.06, 11:16
          ja to jestem wogóle maniaczka zakupów i aukcji internetowych :)
          moje ulubione sklepy kosmetyczne to:

          CIAO! www.ciao.com.pl
          Esentia esentia.pl
          DBAJ www.dbaj.pl
          DIETA www.dieta.istore.pl

          no i oczywiście ukochane Allegro, gdzie nocami buszuje szukając okazji :)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka