IP: *.proxyplus.cz / 192.168.1.* 22.01.03, 21:45
Własnie psiknęłam sie ciutkę w łazience mojego M (własność nieślubnej
szwagierki) i jednak to ponadczasowa klasyka!!! Chyba sobie sprawię, bo Diune
juz mi trochę spowszedniały.
Z pachnącym czuwaj!
Anka
Obserwuj wątek
    • Gość: plum1000 Re: Allure IP: *.nowysacz.cvx.ppp.tpnet.pl 22.01.03, 22:05
      Gość portalu: ap77 napisał(a):

      > Własnie psiknęłam sie ciutkę w łazience mojego M (własność nieślubnej
      > szwagierki) i jednak to ponadczasowa klasyka!!! Chyba sobie sprawię, bo Diune
      > juz mi trochę spowszedniały.
      > Z pachnącym czuwaj!
      > Anka
      coz ja juz bede miec alura. troche taniej n iz w perfuemrii..bo 50 ml
      perfumowaneego za 160zl-orygianalne na statku kupionie......
      Plum
    • Gość: loosia Re: Allure IP: *.chello.pl 22.01.03, 23:41
      Uwielbiam Allure, ale raczej na wieczór. W pracy dla otoczenia potrafi być
      męczący. Przygotuj sie więc na uwagi typu: "wiedziałam(-em),że juz jestes, bo
      korytarz pachnie Tobą tak, że aż głowa boli..."
      No cóż, nie żyjemy sami na tym najpiekniejszym ze światów, ale - z Allure
      warto...
    • Gość: elve Re: Allure IP: *.ds.univ.gda.pl 23.01.03, 00:07
      Gość portalu: ap77 napisał(a):

      > Własnie psiknęłam sie ciutkę w łazience mojego M (własność nieślubnej
      > szwagierki)

      no no... no ładnie ;)

      a samego allure nie lubię... przynosił mi pecha, niestety, bo to ładny zapach :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka