Dodaj do ulubionych

korektor Lavery odsprzedam

10.08.06, 18:56
Nowy, nieużywany, sprzedaję bo jeden już mam.

Kolor numer 1 czyli jasny, razem z opakowaniem. A cena, 32 zł?
Obserwuj wątek
    • emi1983 Re: korektor Lavery odsprzedam 20.08.06, 14:23
      A nie byłabys chętna na wymianę?
      www.wizaz.pl/forum/showthread.php?p=2530323#post2530323
      • mokta Re: korektor Lavery odsprzedam 20.08.06, 18:45
        niestety nie bo A i B jest na mnie za małe. :(

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka