14.08.06, 13:49
Witam forumowiczki. Czy ktoras z Was moglaby mi przeslac na poczte instrukcje
zalozenia akryli na paznokcie lub moze jakos linke. Szukalam w necie, ale
niestety bez rezultatu :( Ogromne dzieki
Obserwuj wątek
    • magdusi21 Re: AKRYLE 14.08.06, 15:28
      wybierz sie lepiej do kosmetyczki bo jak samam sobie zalożysz bez zadnego kursu
      to sobie krzywde możesz zrobic
      • junkii Re: AKRYLE 14.08.06, 19:22
        po skroceniu i zmatowieniu paznokcia odtluszczasz go...kleisz tipsa...wolne
        miejsce bez tipsa smarujesz primerem(czekasz chwile)...potem przystepujesz do
        nakladania masy akrylowej(moczysz pedzelek w liquidzie nabierasz kulke proszku
        akrylowego i formujesz dokladajac do paznokcia zaczynajac od wolnego miejsca) i
        tak po kolei az uformujesz caly paznokiec.Jest to bardzo pracochlonne i wymaga
        duzej wprawy gdyz akryl szybko wysycha.po wyschnietu pilujesz paznokiec nadajac
        mu rowna powierzchnie i odpowiedni ksztalt.jak ja sie uczylam to zajelo mi to
        sporo czasu.nie wiem czy nie lepiej bedzie jak zdasz sie na fachowca:)
        pozdrawiam:)
      • junkii Re: AKRYLE 14.08.06, 19:23
        Aha! no i po opilowaniu i uzyciu bloku smarujesz oliwka-wciersz i polerijesz
        polerka:)
    • d.blue nie na temat... 14.08.06, 21:29
      czy to prawda, że pod tipsem paznokieć nie oddycha??? ;`i rośnie słabiutki i
      cieniutki czego rezultatem jest to , że po zdjęciu tipsa paznokieć to marna
      namiastka????
      • junkii Re: nie na temat... 15.08.06, 08:35
        wszystko zalzy od paznokcia.wiadomo ze naklejanie nakladanie czegokolwiek na
        pznokiec nie jest"normalne".czasami zdarza sie tak ze pozdjeciu paznokiec jest
        zniszczony-slaby,kruchy,lamliwy i rozdwaja sie...a czasami jest w lepszym
        stanie...
      • snow.queen Re: nie na temat... 15.08.06, 21:38
        d.blue napisała:

        > czy to prawda, że pod tipsem paznokieć nie oddycha???

        Powiedz mi jak paznokieć ma oddychać skoro jest tworem martwym ? Płytka na
        której nakłada się tipsy, żel lub akryl nie oddycha ani pod tipsem ani bez
        niego, ani jak go wystawisz za okno.
        A o tym co sie dzieje z paznokciem po zdjęciu tipsów mozna przeczytać tu:
        www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=115831

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka