elmoska 14.08.06, 13:49 Witam forumowiczki. Czy ktoras z Was moglaby mi przeslac na poczte instrukcje zalozenia akryli na paznokcie lub moze jakos linke. Szukalam w necie, ale niestety bez rezultatu :( Ogromne dzieki Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
magdusi21 Re: AKRYLE 14.08.06, 15:28 wybierz sie lepiej do kosmetyczki bo jak samam sobie zalożysz bez zadnego kursu to sobie krzywde możesz zrobic Odpowiedz Link Zgłoś
junkii Re: AKRYLE 14.08.06, 19:22 po skroceniu i zmatowieniu paznokcia odtluszczasz go...kleisz tipsa...wolne miejsce bez tipsa smarujesz primerem(czekasz chwile)...potem przystepujesz do nakladania masy akrylowej(moczysz pedzelek w liquidzie nabierasz kulke proszku akrylowego i formujesz dokladajac do paznokcia zaczynajac od wolnego miejsca) i tak po kolei az uformujesz caly paznokiec.Jest to bardzo pracochlonne i wymaga duzej wprawy gdyz akryl szybko wysycha.po wyschnietu pilujesz paznokiec nadajac mu rowna powierzchnie i odpowiedni ksztalt.jak ja sie uczylam to zajelo mi to sporo czasu.nie wiem czy nie lepiej bedzie jak zdasz sie na fachowca:) pozdrawiam:) Odpowiedz Link Zgłoś
junkii Re: AKRYLE 14.08.06, 19:23 Aha! no i po opilowaniu i uzyciu bloku smarujesz oliwka-wciersz i polerijesz polerka:) Odpowiedz Link Zgłoś
d.blue nie na temat... 14.08.06, 21:29 czy to prawda, że pod tipsem paznokieć nie oddycha??? ;`i rośnie słabiutki i cieniutki czego rezultatem jest to , że po zdjęciu tipsa paznokieć to marna namiastka???? Odpowiedz Link Zgłoś
junkii Re: nie na temat... 15.08.06, 08:35 wszystko zalzy od paznokcia.wiadomo ze naklejanie nakladanie czegokolwiek na pznokiec nie jest"normalne".czasami zdarza sie tak ze pozdjeciu paznokiec jest zniszczony-slaby,kruchy,lamliwy i rozdwaja sie...a czasami jest w lepszym stanie... Odpowiedz Link Zgłoś
snow.queen Re: nie na temat... 15.08.06, 21:38 d.blue napisała: > czy to prawda, że pod tipsem paznokieć nie oddycha??? Powiedz mi jak paznokieć ma oddychać skoro jest tworem martwym ? Płytka na której nakłada się tipsy, żel lub akryl nie oddycha ani pod tipsem ani bez niego, ani jak go wystawisz za okno. A o tym co sie dzieje z paznokciem po zdjęciu tipsów mozna przeczytać tu: www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=115831 Odpowiedz Link Zgłoś