IP: 148.246.104.* 20.02.03, 17:01
czy zna ktos moze ta marke kosmetykow ( z usa?, z francji?), opracowana przez
chirurga plastycznego dr Brown. wykorzystuje sie tu EFG (czynnik wzrostu
skory- w wolnym tlumaczeniu), ktory powoduje renowacje i odbudowe komorek
skory. prosze o komentarze.
Obserwuj wątek
    • staua Re: RE VIVE 20.02.03, 17:09
      Ten czynnik to EGF. Ja bym nie stosowala kosmetykow z EGF, ze wzgledu na jego
      role w rozmaitych typach raka.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka