Gość: AGGIE IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 05.03.03, 19:10 HEJ MAM PYTANKO A PROPOS PUDRU BRAZUJACEGO MAM ZAMIAR TAKOWY ZAKUPIC ALE ZASTANAWIAM SIE JAKIEJ FIRMY I CO W OGOLE SADZICIE O TYM KOSMETKU- WARTO ? POZDRAWIAM AGATA Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kizia Re: PUDER BRAZUJACY??? 05.03.03, 19:56 Cześć, polecam Guerlain "Terre du desert" z serii Teracota, w brązowym pudełeczku ze złotym monogramem. Używasz do trochę grubym pędzlem do modelowania twarzy, bardzo delikatnie, nawet zamiast różu. Zakochasz się w nim i nie będziesz chciała nigdy oddać :) K. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Nitka Re: PUDER BRAZUJACY??? IP: *.ipt.aol.com 06.03.03, 03:29 Clinique Clarins i Terracota... Odpowiedz Link Zgłoś
kotmanka Re: PUDER BRAZUJACY??? 06.03.03, 17:43 Clinique & Clarins - moze wiecej konkrecikow? Dzieki! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Maruda Re: PUDER BRAZUJACY??? IP: *.nyc.rr.com 06.03.03, 04:39 Zdecydowanie terracota - nie ma nic lepszego. Jest w kilku odcieniach, ja mam najjasniejszy i jestem BARDZO zadowolona - jak dla mnie rewelacja. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: AGGIE Re: PUDER BRAZUJACY??? IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 06.03.03, 16:22 dzieki dziewczynki- to lece do drogerii po ta terracote :-) pozdrawiam aggie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: katrina Re: PUDER BRAZUJACY??? IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 06.03.03, 19:14 skoro juz jest taki wątek, to powiedzcie mi coś o brązującym pudrze chanel, irrelle soleil. i o brązującym pudrze w pędzluu Lancome. czy on jest bardzo ciemny? z góry dziękuję. Odpowiedz Link Zgłoś